Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wojsko, militaria, paintball, AS

Polecane posty

Fajnie ,że są jeszcze jacyś snajperzy hehe ;) .

Ja używam kulek o wadze 0.28g , ale zmieniam amunicję na 0.30g , bo lepiej będą lecieć, bardziej ,,prosto'' ;) . Lufę precke z czasem wstawię , i gumkę to będzie strzelała jak marzenie hehe ;) . Ustawiłeś sobie hop up?

Na dniach mam zamiar zamówić pistolet maszynowy , na bliski dystans aby nie podchodzili , gdy mnie zobaczą ;) .

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=764

Ten sam jest na Taiwanie ,ale droższy i niczym się nie różni od tego powyżej . A ten co ja chcę kupić ma jeszcze magazynek większy w zestawie ;) czyli się bardziej opłaca.

Jak masz zamiar sobie klamkę sprawić z czasem, to lepiej kup ten pistolet maszynowy co ja ;) . Jak go będę miał to dam tutaj opinię i powiem ci czy jest dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz AK dobre to polecam te:

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmow...45_cm-1410.html

U mnie w teamie dwóch gości ma tę replikę, strzela zawodowo i jaki ma przy tym dźwięk :) , nie jak inne bronie ,że wydaja takie.. fiuu fiu... jak byś pluł hehe , ale przyjemne ŁUP! ;) Ma bardzo dobre wykonanie i zawodowy dźwięk hehe.

,,Bardzo dobre wykonanie części zewnętrznych idzie w parze z całkiem nowym mechanizmem.

Komora hop up jest już metalowa, a sam mechanizm to nowy wzmocniony szkielet gb ze stalowymi łożyskami ślizgowymi 7mm, wzmocnione stalowe zębatki, kierunkowa głowica tłoka która podnosi wydajność całego mechanizmu. Sprężyna 125 m/s plus zamontowany w tłoku aluminiowa tuleja która powoduje większe naprężenie sprężyn co przenosi się na większą siłę wystrzał w przypadku tego modelu 410Fps). Wzmocniona prowadnica sprężyny z łożyskowaniem które powoduje łatwiejszą pracę sprężyny i daje kilka Fps-ów więcej.

Testowaliśmy cały mechanizm na sprężynie 130 m/s która dała nam 435 FPS, po 30 tysiącach kulek otwarliśmy ponownie mechanizm i nie było prawie śladu zużycia!''

Poczytaj tam co piszą o niej, taiwan ma najlepsze repliki i tanie :) . Dlatego radzę ci kupić ten model AK , bo sam widziałem jak wymiata . A jak kupisz tamtego to na 100% będziesz potem zgrzytał zębami ;/ .

Zresztą wszystkim radzę zajrzeć na forum :

http://www.wmasg.pl/spoleczenstwo/mapa/

Na tej stronie (po zalogowaniu) można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o asg , oraz znaleźć wiele rad co do kupna broni. Poszukajcie tego co was interesuje ,a na pewno znajdziecie temat w którym będzie zawarta opinia o danym produkcie. Jeżeli nie, to sami go stwórzcie ;) na odpowiedz długo nie trzeba czekać hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,że są jeszcze jacyś snajperzy hehe ;) .

Ja używam kulek o wadze 0.28g , ale zmieniam amunicję na 0.30g , bo lepiej będą lecieć, bardziej ,,prosto'' ;) . Lufę precke z czasem wstawię , i gumkę to będzie strzelała jak marzenie hehe ;) . Ustawiłeś sobie hop up?

Dzięki za radę. Pytałem o kulki, bo kupiłem już takie cięższe, ale zapomniałem jaką wagę miały i chyba to były właśnie 0.3g, a dobrze się sprawowały.

Co do tuningu, to jak będziesz robił, to jakbyś mógł to dałbyś mi linki gdzie będziesz kupował części, bo też myślę o małej modernizacji, a co do hop-up'u, to sobie ustawiłem, ale już zapomniałem co i jak przez zimę. Idzie wiosna, kupuje zapas kulek zrobię testy i małe treningi i zobaczymy :) - trzeba powrócić do tego pięknego sporu (w zimie jakoś okazji nie było)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dam znać jak będę snipke ulepszał. Dopiero wyciągasz broń? hehe ja się strzelam już od połowy stycznia ;) .

Hop-up jak byś zapomniał to masz tam nad magazynkiem, gdzie jest ten ,,pipcik'' od wysuwania magazynków, latarką zaświeć nad nim , w środku zobaczysz takie niepozorne wklęsłe ,,kółeczko'' , wystarczy odpowiedni imbusik aby kręcić na boki ustawiając ,,góra'' , ,,dół'' . Na lunecie z boku (poziomo) masz czarny korek, odkręć go i ustaw tam ,,lewo'' , ,,prawo'' ;) . A co do aparatury celowniczej.. to zamontuj jej te ,,kleszcze'' jak najbliżej środka lupy, dzięki temu lepiej i dokładniej się później ustawia celownik hehe ;) .

Wiesz to wszystko zapewne , ale i tak napisałem dla przypomnienia , oraz w celu udzielenia pomocnych wskazówek, początkującym posiadaczom L96a1 w jej ustawianiu ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło mi to AKS74U , strzela bosko i również bosko śpiewa ;) , dobrze leży i jest poręczna. Ogólnie cudo, w niedzielę strzelanie będę miał to ją sprawdzę dokładniej ;) . Teraz mam zamiar ją pomalować snajperkę też, tylko nie mam kiedy spraye kupić :P .

A co tam u was się dzieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to sie pochwalę że dziś kupilem AK-47 CM.028 Cyma. Jest cudowny 4,5 kg wagi to jest cos, dzwiek sliczny, chwilowo przez bardzo powazne stluczenie nie moge isc nigdzie :/ Ale jak tylko bedzie wyprubowany recenzja bedzie:)

To moje posiadane repliki

AK-47 CM.028 Cyma EAG

Beretta M92 WG CO2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sory nie spojrzałem na ilość FPS-ów. Jeżeli masz tyle to tak polecam 0.36. Jest to idealna waga kulki do twej repliki. Mozesz takze sprobowac na tych cieższych ale nie polecał bym ;) Wiesz może snajpa już nie wyrobić z tak duża waga kulki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 fps.. no fajnie.. tylko czy nie narzekają na to inni? :) To spora moc, wiec i spory ból..

Zamieś fotkę swojej armaty hehe :) .

Ja teraz zacząłem robić sobie ghillie suit (garnitur krzak ;) ) jak zrobię to naślę fotki hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz co jest bardziej niebezpieczne? To i to jest hehe ;) . Ja za to strzelam w łeb ;) ale z około 50 metrów lub więcej, zależy od pozycji, tylko u mnie wszyscy maja hełmy ;) (jedynie ja nie XD ) więc nie ma co się bać hehe , a strzelam kulkami 0.28 grama ;) .

No to boli tak po twarzy dostać z bliska. Moje najbliższe spotkanie to około metra, dostałem w klatę serie hehe. Wychodziłem z za rogu budynku i gość przyczaił się po drugiej stronie , jak wyszedłem to było po mnie xP .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba regulaminu ASG nie znacie !! Jezeli jest odleglosc taka ze mozesz mu zrobic krzywde ponizej 3 metrow ZAKAZ STRZELANIA mowisz oberwales !!!!! jak takie cos byscie zrobili na zawodach dyskwalifikacja i nie macie co sie pokazywac w ASG !!!! Tak samo w glowe nie wazne czy 50 metrow czy 50 centymetrow ZAKAZ TO ZAKAZ!! NIEWOLNO GO LAMAC !! :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj to piszesz niby o mnie? Dobry jesteś... można walić ze snipy spokojnie w łeb , a już na pewno gdy każdy ma hełm -_- . I nie mówię tu o waleniu z 3 metrów czytaj ze zrozumieniem , chodziło mi o dalsze odległości około 50. Może siedzisz w tym 7 lat , ale to nie znaczy ,że masz większe doświadczenie.. to zależy od wielu współczynników hehe. Dyskwalifikacja? Oszalałeś.. jak się strzela to strzela się tak aby trafić i się nie uważa na takie szczegóły jak ,,głowa'' . Każdy ma ochronę na oczy więc problemu nie ma. Sam dostałem nie raz w twarz z 20 metrów i nie było problemu.

PS: Patrzy się na bezpieczeństwo twarzy ,dopiero gdy odległość przekroczy mniej niż 20 metrów. Tak uważam ja i do tej pory to się sprawdza. Jak dla mnie trochę przesadzasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziurkować to możesz jak masz te 600 fps... a 530 np. tyle co mam ja to nie robi problemu. chyba ,że wpadnie jakiemuś deklowi w łapska.

Wystarczy używać takiej broni na dużych dystansach, a jak jest to snajperka to jest to normalką, że strzela się z niej przynajmniej z odległości 50 metrów. U mnie akurat każdy ma przynajmniej te 450 fps i nikomu się nic nie stało jak do tej pory. Jednym słowem jest bezpiecznie.

Każdy jest świadom tego ,co trzyma w rękach i nie wyprawia z tym nic głupiego. Do tego wszyscy mają jak już wspominałem hełmy , dla dodatkowego bezpieczeństwa i wyglądu.

Nie przesadzajcie chłopaki ,ASG w porównaniu z Paintballem jest niczym, a sprawa bezpieczeństwa jest trochę zbyt przesłodzona.. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero gdy odległość przekroczy mniej niż 20 metrów. Tak uważam ja i do tej

Idealnie z tym się zgadzam. Nie raz będąc snajperem leżąc, mając odsłoniętą twarz, byłem narażony na ostrzał szturmowców. Gdy dostawałem po twarzy nawet nic nie czułem, po prostu dostawałem. Dlatego lubię być snajperem z swoim SVD (takim jak wyżej) i niszczyć nic nie spodziewających się "elektryków" - uczycie bezcenne.

Mam do was pytanie, a zarazem prośbę o doradzenie. Zamierzam sobie kupić nowego elektryka, a dokładnie tego. Co o nim myślicie? Może być? Znacie jakiś zaufany sklep z dobrymi elektrykami i podobnej cenie (nie musi być SCAR, ale nie rodzina AK).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jak to fajnie, że są jacyś maniacy na forum. Jako, że ja też trochę w tym siedzę, mogę ci odradzić tego SCAR'a. Powiedz jaki masz budżet, to coś ci doradzę. Jeżeli chodzi o sklepy, to proszę Capri , ASG Shop , Taiwangun , Gunfire (ten ostatni, jest niezły tylko serwis lipny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać coś więcej o tym czemu go odradzasz? Nie jest chyba taki zły, firma może jakaś super nie jest, ale na Classic Army za 2000 to nie mam obecnie funduszy :P. W sumie i tak go nie kupiłem, tylko coś innego. Teraz czekam tylko na dostawę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...