Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

W jaki inny sposób miałbym się tutaj odwołać jak nie poprzez założenie nowego konta ? Na tamtym nie mogę napisać jakiegokolwiek postu, więc innego wyjścia nie ma jak założyć nowe konto, po to by móc się domagać zdięcia bana !

Rozumiem, że już 08 III 2012 (data założenia drugiego konta) wiedziałeś, że dostaniesz urlop i że będziesz się odwoływał?

Nie, własnie wtedy dostałem urlop z innego powodu.

Swoją drogą widze, że strasznie ci się nudzi skoro piszesz raporty na ludzi. W realu też piszesz donosy na sądziadów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak. Zagwiastkowałeś pierdzielisz. Pierdzielisz to nam teraz tutaj w tym temacie.

2. 4. punkt regulaminu głównego.

Co do debiutu to wczesniejsze kara za wulgaryzm była w pełni niezasluzona, ponieważ dostałem karę za ocenzurowany gwiazdkami wulgaryzm.

Właśnie pokazałeś jak bardzo nie znasz regulaminu.

MannyCalavera: Fakt jakoś nikt na to uwagi nie zwrócił. Dzięki smile_prosty.gif . W takim razie za to zostaną wyciągnięte konsekwencje. Konto takie powinno być niezwłocznie zgłoszone do admina i usunięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że karacie za multikonta, ale nie pomyśleliście, że nie ma innego sposobu by domagać się odbanowania ? Jakbym z tamtego konta miał możliwość napisania tutaj postu, to nawet nie miałbym po co tego konta zakładać. A tak to jak ktoś dostanie bana to nic nie może z tym zrobić ? W waszym regulaminie są luki jak w serze szwajcarskim !

1. Tak. Zagwiastkowałeś pierdzielisz. Pierdzielisz to nam teraz tutaj w tym temacie.

2. 4. punkt regulaminu głównego.

Co do debiutu to wczesniejsze kara za wulgaryzm była w pełni niezasluzona, ponieważ dostałem karę za ocenzurowany gwiazdkami wulgaryzm.

Właśnie pokazałeś jak bardzo nie znasz regulaminu.

MannyCalavera: Fakt jakoś nikt na to uwagi nie zwrócił. Dzięki smile_prosty.gif . W takim razie za to zostaną wyciągnięte konsekwencje. Konto takie powinno być niezwłocznie zgłoszone do admina i usunięte.

W tym momencie sam użyłeś wulgaryzmu, za która ja zotalem ukarany. Więc dysyłam na ciebie raport. Jeśli karacie za coś powinniście sami tego przestrzegać !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz bana na to multikonto. Regulamin jasno definiuje ścieżkę odwoławczą poprzez adres mailowy. Twoja argumentacja jest niepoważna w tej chwili, natomiast samo ostrzeżenie (i urlop), które dostałeś, podtrzymuję. Tym samym temat uważam za zakończony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie argumenty byłyby brane pod uwagę przy ewentualnej zmianie nicku?

Muszą być przekonywujące - np. że występujesz w całym internecie pod danym nickiem. Tego typu. JA to nie złe roboty, to ludzie, więc powinni dać się przekonać, jeśli będziesz chciał, aby to nastąpiło.

Co do moderacji - rozpatrzymy Twoją prośbę. Czekaj cierpliwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do moderacji - rozpatrzymy Twoją prośbę. Czekaj cierpliwie.

OK, więc czekam. Czy jeżeli w istocie moderacja będzie zdjęta to czy dostanę jakieś powiadomienie?

(1 more question) Czy może zostać usunięte (czy cofnięte) ostrzeżenie otrzywane wraz z Moderacją (3 ost to chyba niebezpieczny poziom)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 more question) Czy może zostać usunięte (czy cofnięte) ostrzeżenie otrzywane wraz z Moderacją (3 ost to chyba niebezpieczny poziom)?

Nie, ostrzeżenie zostaje na pamiątkę. Poziom ostrzeżeń nie ma znaczenia, jeżeli ktoś zrozumiał swoje błędy z przeszłości. Bywały nawet osoby z czterema ostami, które sobie spokojnie funkcjonowały na forum nikomu nie wadząc.

O zdjęciu moderacji zostaniesz poinformowany w taki sam sposób, jak o ostrzeżeniu - będzie notatka w profilu, którą będziesz musiał zaakceptować (z radością?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nieco zmienić temat, takie oto pytanie: przypadkiem zaglądnąwszy kilka razy do tematu "Wrestling" w Sporcie, zauważyłem, że na dole jest 'przypięty' wpis z blogu użytkownika, a nazywa się toto "ostatnie wpisy w tym temacie". Zatem, skąd, jak i dlaczego ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne użytkownik użył przycisku "bloguj to" na jakimś poście z tamtego tematu i coś takiego się stworzyło. Bodaj w DoGu Mass Effect ma/miał coś takiego, gdy crowmaster postanowił podzielić się swoim postem na blogu. Zresztą sam możesz zauważyć, że treść bloga jest właściwie tożsama z postem gr86 z 8 marca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 more question) Czy może zostać usunięte (czy cofnięte) ostrzeżenie otrzywane wraz z Moderacją (3 ost to chyba niebezpieczny poziom)?

Bywały nawet osoby z czterema ostami, które sobie spokojnie funkcjonowały na forum nikomu nie wadząc.

O zdjęciu moderacji zostaniesz poinformowany w taki sam sposób, jak o ostrzeżeniu - będzie notatka w profilu, którą będziesz musiał zaakceptować (z radością?).

Poprawiłeś mi humor wink_prosty.gif Bo spotykałem się z forami z tzw. "% ostrzeżeń/warnów" gdzie dana ilość ostrzeżeń nabijała "licznik" którego 100% oznaczało bana(na).

Jeżeli chodzi o informację: dostałem od MD (MikaelaDorrena) info o zdjęciu moderacji, a nadal pisze że jestem w kolejce moderatora, ocb?

@Tur Nadal nic. Dostaję powiadomienia, a dalej mam moderację.

Nadal nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłeś mi humor wink_prosty.gif Bo spotykałem się z forami z tzw. "% ostrzeżeń/warnów" gdzie dana ilość ostrzeżeń nabijała "licznik" którego 100% oznaczało bana(na).
Tutaj również 5 warnów oznacza ban z automatu. Ale jak się będziesz trzymać regulaminu to przeciez co to za problem. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzyłem, może i było. Ja z resztą podałem link do konkretnego tematu, gdzie nie było za grosz pirackiego oprogramowania. Jak ja nie lubię osób postępujących w rytm zasady : "Daj palec, wezmą całą rękę"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnej strony

My się chyba nie rozumiemy na tle merytorycznym. Strona, to jest dla przykładu cdaction.pl. Natomiast temat to na przykład "Czy pójdą? III" To, że ktoś wszedł do tematu, nie znaczy, że zacznie w ogóle korzystać z porad tam zawartych lub pobierać załączone pliki. Wyobraź sobie taką sytuację - przychodzisz do lombardu by sprzedać np. telefon. Następnego dnia puka do Ciebie policja, bo w tym samym lombardzie, w następnym pomieszczeniu, sprzedawano nielegalną broń. Nie ważne, czy coś kupiłeś, czy nie dostajesz wyrok. Miło, czyż nie? Gdyby świat bazował na domysłach, prawdopodobnie byśmy już nie istnieli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...