Jump to content
Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Recommended Posts

Skoro usunięto minusy, a punkty plusowe się nie sumują, to może usuniecie też limit plusów? Już raczej nie będzie możliwe polepszanie komuś reputacji.

• Upvote 2

Jakoś tak nie zwróciłem uwagi. Ale nieprzekreślajmy wszystkiego, przez małą pomyłkę :3 Prosto z mostu. Istnieje jakaś szansa, choćby najmniejsza, na zawieszenie tej bezlitosnej kary?

Podsumowjąc:

Nie mam nic do systemu reputacji. Jak chcecie to utrzymajcie Waszą decyzję i tyle.

Ogólnie szkoda, ale to jest Wasza decyzja.

Tym postem kończę tęmat

Parę postów temu odgrażałeś się z zaciśniętymi piąstkami, że z powodu usunięcia reputacji twoja noga więcej w Pomocy nie postanie.

Teraz udajesz, że system reputacji nic dla ciebie nie znaczył.

Sounds reasonable. Carry on.

Moving on: obecnie testowany system to według mnie najlepsze rozwiązanie - plusy będą wskazywać wartościowe wypowiedzi, zamiast określać fajność, dawać swag i szacun na FA-owej dzielni. No harm done, right?

btw - przydałoby się coś na kształt tej emotki: Oonbv1J.png

• Upvote 8

Nie wiem jak nazwać ten spisek, który dzieje się na mych oczach, broczących w takich chwilach krwistymi łzami żalu. Gdy zakładałem tutaj ponad 9 lat temu konto, kierowałem się tylko jedną zasadą - "Pisz tak, żeby nikt nie mógł nie wystawić Ci plusa". Po niespełna dekadzie, zabiera mi się całą moją spuściznę, niczym uzbierane w multikinie punkty.

Oto typowa dla tego ustroju przemoc. Chodźcie zobaczyć przemoc, typową dla tego ustroju! Ratunku, uciskają Hrabulę! Widzieliście, jak go uciskali?

Głos za emotką deal with it. ;]

W TVN tego nie pokażą... - P_, gościnnie

Nie dziwię się. Wszyscy wiemy, kto tam pociąga za pejsy sznurki.

Edited by Nolaan
  • Upvote 1

Powtórzę więc: (...) SM tak powiedział:

Halo, tu brzoza, tu brzoza, źle Cię słyszę... Powtarzam - powiedział, że matka siedzi z tyłu. MATKA SIEDZI Z TYŁU TAK POWIEDZIAŁ!

Zarejestruj się na www.starebaby.com.pl

Nie da się! Przypadek? Nie sądzę. Raczej kolejny spiseg moderacji. Załączam dowód wykonany technologią print-screen.

post-51726-0-41355700-1361562866_thumb.p

• Upvote 7

Jakoś tak nie zwróciłem uwagi. Ale nieprzekreślajmy wszystkiego, przez małą pomyłkę :3 Prosto z mostu. Istnieje jakaś szansa, choćby najmniejsza, na zawieszenie tej bezlitosnej kary?

Istnieje. W moich oczach, a zatwierdzam dużą część Twoich postów, bardzo się poprawiłeś. Jeszcze trochę wysiłku i powinno być OK.

Guest

Czy niejaki Aroniusz nie powinien mieć wpisu w sygnaturce o zmianie nicka przez ten miesiąc czy dwa, czy znieśliście już ten obowiązek?

@Prometheus - Ja nie miałem i jakoś świat się nie zawalił.

Nie zawalił się, prawda panowie moderatorowie moderatorzy? krecka_dostal.gif

Nie został zniesiony.

@Prometheus - Ja nie miałem

Zaraz ban będzie.

@down

Dobra dobra, nie rozpędzajcie się.

zakaz używania komputera.

Z kłódką na przycisk Power gratis.

Zgłaszam skargę na pana Huta, króry nie wysłał mi nagrody z konkursu o Origin i wyraźnie mnie ignoruje. Dostaliście 100 kodów, więc powinniście je przeznaczyć na konkurs. a nie handlować na boku.

1. Hut nie jest moderatorem, a my nie mamy nic wspólnego z zawartością strony głównej, więc nie do tych drzwi walisz.

2. Jak masz problem z kontaktem z nim, to spróbuj może przez innego redaktora.

3. Uważaj, co mówisz, bo za dalsze takie insynuacje może Cię spotkać nieprzyjemność.

Skoro wywaliliście system zliczania reputacji to może wywalicie też odnośnik do reputacji w profilu?

@Up: właśnie chyba chodziło o to, żeby nadal można było sprawdzić, które z naszych postów zostały splusowane...

W ostatnim czasie przyjrzeliśmy się tematowi reputacji i rozgorzała zażarta dyskusja o jej przyszłości. Zdania były podzielone, ale udało nam się wykrystalizować ostateczne stanowisko. Zgodnie z naszą decyzją od dziś zostaje wyłączona reputacja. Stwierdziliśmy, że niesie ona zbyt wiele problemów niż potencjalnych korzyści. Nie mamy odpowiednich narzędzi, by dostosować ją do naszych wyobrażeń, które w naszej opinii rozwiązałyby większość nieprzyjemności, które przy jej obecności się pojawiają. Na dzień dzisiejszy mamy i tak sporo wyróżnień jakimi są grupy eksperckie czy grupy eventowe. Być może w przyszłości pojawią się nowe. Decyzja jest ostateczna i nie ma co liczyć na jej zmianę.

Zgodnie z naszą decyzją od dziś zostaje wyłączona reputacja. Stwierdziliśmy, że niesie ona zbyt wiele problemów niż potencjalnych korzyści

Bardzo dobrze. Wreszcie będzie święty spokój. Waszą decyzję uważam za słuszną.

Przecież najpierw była decyzja o pozostawieniu samych plusów przy postach i braku sumowania w profilu - co spowodowało kolejną zmianę?

Przecież najpierw była decyzja o pozostawieniu samych plusów przy postach i braku sumowania w profilu - co spowodowało kolejną zmianę?

to nie była decyzja, tylko zwyczajny test. Musieliśmy sprawdzić, czy da się wyłączyć sumowanie w profilu. Poza tym - dość ciekawy eksperyment, który pokazał patologię systemu (parę postów wstecz).

No i bardzo dobrze, że już nie ma reputacji ;)

Wyłączcie jeszcze sumowanie postów i rangi, to pozbędziecie się statsiarzy trollface.gif

A jak wyłączą możliwość pisania, to dopiero będzie porządek na forum. :P

No a samego systemu szkoda, nawet lubiłem go. Teraz trochę żal do moderacji, ale też do użytkowników: skoro na tylu innych forach to działa bez problemów a na tym nie, to raczej źle o nim świadczy, c'nie?

*czeka na komentarz Hrabuli*

@Accoun - Nie spotkałem jeszcze żadnego forum z systemem reputacji które prędzej czy później nie objawiło się żebractwem mniejszej niż większej grupy :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...