Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

O kurczę, dzięki wielkie wam trzem! :D A moja ksywka to delikatnie zmodyfikowana mieszanka słów z greki. : )

@Down

O dziwo nie. A jak widzę, że moim zdaniem dobry post ma -10 a ja mogę z tego zrobić tylko -9, to aż pisać się odechciewa. Między innymi z tego powodu ograniczyłem obecnie swoją obecność na forum do tematu z LoLem i sesji RPG (Smugglerek Platynowej Kostki Rubika zobowiązuje ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DoxtraduS - Zadam głupie pytanie, ale nie łatwiej Ci ten system po prostu olać?

Dla mnie ta cała reputacja nie istnieje, a jakieś kolorowe znaczki w okolicy posta traktuję co najwyżej jako niegustowną część sygnaturki.

Polecam takie podejście, chyba że komuś się ten system po prostu podoba ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pewien dylemat, dlatego wolę się upewnić:

Jestem wielkim fanem wrestlingu. Czy jak umieszczę w swoim profilu ( czy to w sygnaturce lub w swoim profilu) adres pewnej strony o wrestlingu ( dokładnie chodzi o wrestlefans- jestem tam ekspertem :-) ) to czy jest to dozwolone. Czytałem regulamin dotyczący sygnaturek i retefali, ale wole się upewnić.

Następne pytanie: Czy mogę założyć temat w jakimś dziale zachęcający do rejestracji do tej strony np. w targowisku

Przy okazji: Czy jeżeli pewien użytkownik prosi mnie o pomoc w sprawie pirackiej wersji gry- to czy jeżeli mu pomogę narażam się na jakieś konsekwencje. Miałem kilka takich przypadków- oczywiście odmawiam, ale tak dla pewności- jakbym takiemu użytkownikowi pomógł to mógłbym mieć jakieś konsekwencję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawa wygląda tak, ostatnio pisałem tutaj w sprawie dodania mi punktu ostrzeżenia za niewłaściwy komentarz ( którego jestem w pełni świadomy) lecz dzisiaj patrze i w moich ostrzeżeniach widnieje jeszcze jeden zapis, a mianowicie że w dniu 6 wrzesnia 2011 roku zostałem za coś ostrzeżony ( lecz w opisie nie ma żadnej informacji za co, ani dlaczego). Ostrzeżenie otrzymałem od moderatora o nicku Alankar. Nie został mi wtedy przyznany punkt ostrzeżenia, jednak sumienie nakazuje mi w tej chwili wyjaśnić tą sprawę, oczywiście jeżeli byłoby to wgl. możliwe:) Z góry dzięki za pomoc:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jestem mało ogarnięty, ale co tam tongue_prosty.gif

Jak wklejam obrazek w poście/na blogu, jest napisane, że nie mogę, bo jakieś rozszerzenie nie pozwala. Da się "oszukać" system? Niektóre obrazki są idealne, a nie mogę sad_prosty.gif

Dwa. Jak wklejam obrazek, a jest za duży, to go zmniejszam. Ale potem zmienia się jego wielkość do takiej, jaką miał przed zmniejszeniem. Nie wiem, jak temu zaradzić. sad_prosty.gif

@down nooo... obrazek wstawiam tą ikonką panoramy, a błędne rozszerzenie wygląda podobnie do tego, jakie być powinno, tylko z jakąś literką na końcu

nie mam żadnej strony z hostingiem :pokerglass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiego rozszerzenia jest ten obrazek? Wrzucasz go na serwer CDAction, czy na jakiś zewnętrzny

i potem BBcodes?

2. Jak i gdzie go zmniejszasz? Ja robiłem swego czasu tak, że jak chciałem dać duży obrazek, to na serwisie do hostingu zdjęć (np. photobucket) robiłem kopie, jedna była oryginalnym "dużym" obrazkiem, druga miniaturką. Na forum wrzucałem miniaturkę z linkiem do tego dużego zdjęcia (znaczy się, jak ktoś kliknął to otwierało ten duży).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie ma ostatecznej decyzji. Wyniki ankiety są niejednoznaczne - najwięcej głosów zebrała opcja wyłączenia, ale jeśli posumować, to za jakąś opcją zostawienia systemu było więcej osób. Nie chcemy od razu całkowicie zrezygnowaćz systemu, który ma pewne zalety i w tej chwili odrobinę eksperymentujemy.

Myślę, że przynajmniej przez jakiś czas będzie działać zmieniona wersja. Jeśli się nie przyjmie, to całkowicie zrezygnujemy z reputacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Na razie widzę, że są tylko strzałki na plus smile_prosty2.gif Szkoda by było jakby zlikwidowaliście sumę reputacji- tyle czasu zbierałem smile_prosty2.gif

PS. Warto jakby był jakiś oficjalny komunikat. Na razie nic nie wiadomo. Warto, aby był jednoznaczny werdykt. Z drugiej strony rozumiem dylemat w sprawie reputacji.

Pewien użytkownik da mi plusa i co z tego? Nie zobaczę tego w profilu bo nie widzę sumy reputacji., a nie mam zamiaru wchodzić co chwilę w reputację, aby sprawdzić czy ktoś dał mi plusa/minusa

down: Po co takie komentarze- co moderatorom dolega smile_prosty2.gif Co mi do tego. Przecież umiem czytać. Zadałem proste pytanie i tyle. Przecież to nie obrady z sejmu tak jak napisałeś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto byłoby umieć czytać ze zrozumieniem. Przecież zostało napisane, iż testujemy i obradujemy. Jak będzie ostateczna decyzja, to będzie i oficjalny komunikat. Mamy relacjonować na żywo? OK: obrady przerwane, gdyż Tur dostał rozwolnienia i od dwóch godzin siedzi w toalecie. Wies.niak z Shadowem dobijają się do drzwi, ale nie udaje się im ich sforsować. Następne wejście na antenę za 15 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda by było jakby zlikwidowaliście sumę reputacji- tyle czasu zbierałem smile_prosty2.gif

Właśnie dołożyłeś kolejną cegiełkę na to, że zmiany były potrzebne a usunięcia sumowania z profilu jest dobrym posunięciem w mojej opinii. Uderz w stół a nożyce się odezwą jak to mówią :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Co ma piernik do wiatraka.

Pomagałem w kwestiach sprzętowych/grach i nagle mają zniknąć punkty reputacji. Zauważcie, że teraz będzie mniejsza pomoc w tych działach ( przynajmniej z mojej strony )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gr86

You've completely missed the point. Powiem zatem to raz i wprost - narzekając na usunięcie sumy plusów z profilu pokazałeś swoją małostkowość i fakt, że zależało Ci tylko na jakiś głupich strzałeczkach.

A co do tego braku pomocy z twojej strony - see if I care (albo ktoś z modów z działu sprzętowego). Śmiem twierdzić nawet, że fora sprzętowe nic nie stracą a może nawet zyskają. Nikt po tobie płakać nie będzie smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że teraz będzie mniejsza pomoc w tych działach ( przynajmniej z mojej strony )

Przez dziewięć lat ludzie sobie pomagali i reputacji nie było, więc spokojna Twoja rozczochrana. Przynajmniej pozbędziemy się patologii, której istnienie nam uświadomiłeś swoim postem. W zasadzie nie uświadomiłeś, ale potwierdziłeś, że reputacja bez sumowania w profilu będzie lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że teraz będzie mniejsza pomoc w tych działach ( przynajmniej z mojej strony )

A to już z kolei argument za całkowitym usunięciem tego niepotrzebnego systemu. Ileż powagi jest w rozumowaniu "Będę pomagał tylko wtedy, kiedy dorzucicie cukierka do mojego - widocznego dla wszystkich - słoiczka. Bo jak nie, to foch z przytupem i melodyjką!".

I barankiem. W ścianę :]. - Stillborn

Hope so. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że teraz będzie mniejsza pomoc w tych działach ( przynajmniej z mojej strony )

O nie! Rzal i bul!

Besides, w niczym nie ujmując Twojej pomocy, 3/4 porad w sprzęcie to: "podaj jaki masz zasilacz" ;]

Cieszy mnie niezmiernie, że reputacja zniknęła. Niepotrzebne to to było, a tylko powodowało wysyp żebraków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow

Dla mnie ten system był dobrym urozmaiceniem FA. Pomogłem albo spodobał się mój post to może ktoś dał mi plus.

Co do zasilacza- zapraszam do forum. t3tris o sprzęcie.Z tego co widzę nie udzielasz się tam zbytnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagałem w kwestiach sprzętowych/grach i nagle mają zniknąć punkty reputacji. Zauważcie, że teraz będzie mniejsza pomoc w tych działach ( przynajmniej z mojej strony )

To idź się bujać na drzewo. Akurat takich użytkowników tu nie potrzebujemy. Jeśli piszesz tutaj tylko dla podreperowania własnego ego porzez system reputacji, to nikt tu nie będzie po Tobie płakał. Zarejestruj się na www.starebaby.com.pl i tam dawaj plusy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten system był dobrym urozmaiceniem FA. Pomogłem albo spodobał się mój post to może ktoś dał mi plus.

Ale przecież nadal może dać plusa. Za to nikt nie będzie nam się wypłakiwał w rękaw, że go ktoś zminusował, przez co reputacja mu spadła na minus i już go koledzy lubić nie będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gr86

Ja tam od siebie nie muszę nic dodawać. Twój post mówi sam za siebie i wystawia ci odpowiednią, niezbyt pozytywną dodam (bo przecież możesz się nie domyślić :)) ocenę.

Dla wszelkich pozostałych narzekaczy w stylu "omg zbierałem plushiki i teraz nie mogę się chwalić jak to jestem faajny" powiem dwie rzeczy. Po pierwsze primo, powyższy user dobitnie nam pokazał, że zmiana jest dobra i zlokalizowaliśmy centrum problemu. Po drugie primo...

deal_with_it_puton.jpg

Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bym zaproponował pójść śladami Tura, wpisać sobie w komunikacie jakąś ulubioną liczbę i macie piękną reputację przy każdym najechaniu na profil za darmo. Taki bajer.

A poważniej, to wystarczyło coś zrobić, by znalazł się ktoś, kto nieświadomie pięknie utwierdził nas w przekonaniu, że sumowanie punktów w profilu tworzyło patologie. Myślę, że są lepsze sposoby na podbudowanie własnego ego, niż parę cyferek w profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...