Jump to content
Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Recommended Posts

Mam pytanie- jak można wstawiać filmiki wideo na forum, ale nie w linkaczu, tylko tak, żeby można kliknąć i oglądać?

• Upvote 1

Ale ktoś na blogu (nie pamiętam kto) wstawiał let's play z The Walking Dead. Jak to zrobił, skoro nie można?

• Upvote 1

Właśnie o to mi chodzi, na blogu. Sorki za niedopowiedzenie. Powie mi ktoś, jak je wstawiać? Prosze... :(

• Upvote 1

Kiedyś to się robiło przez użycie tagu 'blogmedia'. W nawiasach kwadratowych itd.

Czy będzie kontynuowany teamt "Czy x gra mi pójdzie"?Bo Seria 2 została zamknięta.Jeśli nie, to dlaczego?Jeśli jest już taki temat to prosze o link.Dziękuje.

Ja wykorzystuję tagi [yt]

Obawiam się, że nie rozumiem... :( Rankin, mógłbyś mi szczegółowiej wyjaśnić?
  • Upvote 2

Wyjaśnię za Rankina.

Wpisujesz [yt]tutaj link do filmu, teraz /yt w kwadratowym nawiasie.

Edited by c0r

Chciałbym zgłosić pewną śmieszną, dla mnie, sprawę, która niestety może przerodzić się w konflikt, który nie powinien mieć jednak miejsca. Otóż użytkownik DeGreZet wczoraj napisał mi z płaczem na PW, dlaczego w tak ohydny sposób zabrałem mu jeden punkt reputacji, a nawet odgrażał się zgłoszeniem sprawy do admina.

Napisał:

Dałem Ci minusa boś nic nie pomógł tylko chciałeś nabić sobie punkta, ale widzę, że kolega się obraził. Spoko mogę zgłosić to adminowi.

Odpisałem:

Hmm
Uzależnienie od systemu reputacji to choroba
a pisanie na PW w sprawie danych sobie reputacji to objaw tej choroby.

A tak na poważnie. Rzadko daję plusy. Uważam, że te należą się tylko za wybitne wypowiedzi. Nie reaguję gdy ktoś mi wystawił minus za kwestie poglądowe np. w temacie pytania i uwagi do moderatorów nie raz "straciłem" po 4, 6 czasem 8 durnych punktów. Ale odpowiadam na "głupie" minusy, o ile je zauważę, tak jak w Twoim przypadku. Czasami się zdarza, że temat spadnie, albo akurat nie ma mnie na forum, bo robię coś innego. Miałem intencję ale "zostawiłem" temat, niestety ktoś zamiast mi prawidłowo przypomnieć (na pewno bym wrócił) wolał dać "-" i co gorsza, ja to zauważyłem przypadkiem (bo normalnie tego nie sprawdzam) więc wystawiłem zwrotnego, ale nie odbyło się to z jakimś szczególnym namaszczeniem. Normalnie system reputacji mam usunięty modyfikacją skryptu, ale pech chciał. że akurat zalogowałem się z innego komputera i Ci się dostało. Przykro mi, life is brutal.

Mam wywalone na system reputacji i nie przejmuję się tym na tyle, żeby np. pisać w tej sprawie do kogoś wiadomość, no ale skoro ktoś już się pofatygował i napisał zgodnie z zasadami interpunkcji i ortografii - odpisuję.

Teraz proszę sprawę zgłosić adminowi.

Nie odpisał.

Może rzeczywiście wystawienie zwrotnego minusa w tym temacie nie było najlepszym pomysłem, ale to tylko jeden zakichany minus, którym normalny człowiek nie powinien się przejmować.

Niestety napięcie rośnie i DeGreZet do "wojny na minusy" przeciwko mnie zaprosił też hatera o nicku Arturzyn12, a być może i innych ze swoich kumpli, którzy jeszcze nie zaczęli działać.

Bardzo ciekawą kwestią jest ogólna reputacja walczących ze mną użytkowników: Arturzyn12 ma dużo na minusie i twierdzi, że jest "ze wsi" a DeGreZet "oblinkowuje" się fanpedżami itd. Sądzę, że ci użytkownicy mają z czymś problem i odreagowują to na Forum Actionum.

Nie chcę, żeby mi jakiś Moderator odrabiał reputację, tylko proszę o, w miarę możliwości, o ograniczenie szkodliwego działania użytkowników, o których tutaj piszę.

Dostałem wystarczające wyjaśnienia od użytkowników, co do zachowania których miałem obiekcje. Wycofuję.

~Melon

Edited by Melon
  • Upvote 1

Zaraportuj całą konwersację, żebyśmy mieli do niej wgląd. Unikniemy zarzutów o manipulację.

Zrobione.

@Hakken OK, zapamiętam.

Edited by Melon

Na przyszłość: wysyłając raport na jedną wiadmość mamy wtedy dostęp do całej konwersacji (to jest mogłeś wysłać tylko jeden raport).

Wysoka izbo i panowie moderatorzy. Kilka miesięcy temu stworzyliśmy wraz z czterema użytkownikami pewne ciało mające usprawnić organizację oddolnych inicjatyw blogosfery. Dziwnym trafem, z pięciu osób dwie zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach. Najpierw wysłano Ottona na tajemniczy urlop, a teraz dowiaduję się, że Doxtradus z powodów technicznych nie może normalnie korzystać z forum. Na pięć osób 2 zniknęły. Kto jest następny?

pokerface.png

• Upvote 1

Doxtradus został upomniany z wpisem do logu. Aby móc postować, musi zaakceptować to upomnienie. Wchodzi do dowolnego tematu, klika na "Dodaj odpowiedź" i pojawi się treść do akceptacji. Akceptuje i wszystko wraca do normalności.

Otton oberwał za nadużywanie systemu reputacji - nie ma tu nic tajemniczego http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=23211&st=1280#entry3085050.

Kto następny? To zależy od cotygodniowego losowania.

Mamy to traktować jako żart, rozumiem? Problemy techniczne Doxa, to chyba nie jest sprawa (EDIT: A wiiiiidziiiiisz. Wiesiu rozwiał wątpliwości. Btw. losowanie odbywa się w losowe dni tygodnia), którą z automatu powinniśmy się zajmować, a urlop Ottona również został uczciwie wypracowany.

PS. A poza tym np. taki ja nie mam zielonego pojęcia o składzie tego "ciała".

@down

To tylko i wyłącznie Twoja opieszałość w wywiązywaniu się z obowiązków :)

Otton poszedł na urlop za nadużywanie systemu reputacji. Czyli zabawę w trolla. Natomiast co do Doxtradus'a, to nic nie wskazuje, by miał jakiekolwiek problemy z forum.

EDIT:

O, ale się do udzielania odpowiedzi rzucili :].

@Up

No tak, spóźniłem się kilka sekund :]. Akurat jak kończyłem pisać posta, skrypt wywalił mi info, że pojawiły się dwa posty.

Edited by Stillborn

Doxtradus został upomniany z wpisem do logu. Aby móc postować, musi zaakceptować to upomnienie. Wchodzi do dowolnego tematu, klika na "Dodaj odpowiedź" i pojawi się treść do akceptacji. Akceptuje i wszystko wraca do normalności.

W zasadzie, o tę informację mi najbardziej chodziło.

Mamy to traktować jako żart, rozumiem?

Tak przynajmniej mam pewność, że ktoś mi odpowie =).

• Upvote 1

Czy polecanie kanałów z YT na blogu jest brane jako reklama i jest zabronione? Mówię o nie sowim kanale tylko o czyichś kanałach typowo let's play'owych.

A skąd. Jeśli reklamujesz swoją działalność komercyjną (albo "przyjaciela"), to nie jest to mile widziane. Natomiast polecanie kanałów z YT imo niczym nie różni się od np. recenzowania albumów ulubionych zespołów albo gier. Nikt nie powinien Ci się z tego powodu naprzykrzać.

witam

ostatnio zauważyłem, że mam jakieś ostrzeżenie na koncie ale nie wiem za co? nie przypominam sobie żebym cokolwiek pisał na formu więc jakim cudem??? w profilu nie mam żadnych postów wysłanych a formu użyłem tylko 2 razy żeby napisać pw do moderatora bo potrzebowałem serial do gry? może mi to ktoś wyjaśnić?

dzięki co.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...