Jump to content
Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Recommended Posts

Strona główna to nie forum.

My jesteśmy od forum.

W sprawie strony głównej to pisz albo w "pytaniach do redakcji", albo do huta.

@mw2fan

A to jest strona CDA czy forum? I czy UdM jest tematem do zadawania pytań do modreratorów forum, czy do Redakcji? Jak chcesz umyć zęby, to sięgasz po patyczki do czyszczenia uszu?

Nie wiem czy powinienem pisac w tym temacie,ale mam wielki problem kupiłem kiedys cd-action z grą blood bowl legendari edition. gra jest superi wg bawiłem sie świetenie ale niedwno chce znów ją zainstalowac a serialu do gry nie ma chociarz w magazynie pisze ze powienien byc na stronie cd action. pomocy co mam zrobić - czy moge liczyc na wasza pomoc prosze ...

Napisz PW do forumowicza seriale.

Poza tym, zacznij stosować znaki interpunkcyjne, bo ciężko się powyższy post czyta.

Jak sądzicie, czy moja wypowiedź:

Za nieumiejętność posługiwania się Google otrzymujesz karnego minusika, przecież to darmowe! :]

Kwalifikuje się już pod łamanie regulaminu, czy jest bardziej na krawędzi? Wolę spytać, niż przegiąć ze zwalczaniem pewnych dysfunkcji w posługiwaniu się internetem...

//Nie chcę żeby ktoś pomyślał, że przychodzę tu wyładowywać swoje negatywne emocje. Po prostu czasem, gdy widzę, że stary wiarus na forum nie umie wyszukiwać info na własną rękę, to mnie szlag trafia, za przeproszeniem.

Edited by Melon

Nie sądzę aby to było coś za co byśmy karali. Ja w takich sytuacjach daję link do "Let me Google that for you" i IMO użycie tego jest bardziej obraźliwe niż to co ty napisałeś. :P

Nie powiem że nie jestem bez winy (temat sklepów "pirackich" w wątku "Tanie gry w dystrybucji elektronicznej") - ale teraz co tam się dzieje to jakieś gimbusiarstwo - nie dość że wywołała się tam dyskusja której nie powinno tam być (są inne miejsca od tego), to jeszcze wygląda to na to że ktoś pisze rzeczowe argumenty - a pozostali go hejtują... bo.... bo tak i tyle (równie dobrze mogłaby być to kontrofensywa tych sklepów). Proszę zróbcie z tym porządek (obiecanki cacanki że kogoś ukaracie nic nie dają, skoro nawet postów nie usuniecie, lub nie dacie choćby ostrzeżenia skierowanego w pewne osoby) - teraz nie da się tego czytać

• Upvote 1

20 minut szukania nie przyniosło mi żadnego rezultatu, zatem zapytam się tu.

Gdzie można zaproponować nowy temat do działu filmowego? Na wstępie zaznaczam, że nie chodzi tu o żaden konkretny film, a temat bardziej ogólny.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc :).

Ok. Moja idea prezentuje się następująco: skoro są już tematy zarówno o naszych kolekcjach gier, jak i książek, więc czemu by nie postąpić tak samo z naszymi kolekcjami filmowymi? Myślę, że wiele osób ma mniejsze, większe, niezwykle skromne bądź też mega wypasione kolekcje filmów i zechce się nimi pochwalić.

Gulp <przełyka ślinę> Pewnie zaraz będzie hejt.

• Upvote 3

Jak chcesz, to załóż taki temat. Z następującymi warunkami - przestrzeganie zasad pisania postów (wstawiania obrazków), zastrzec przestrzeganie regulaminu itd. Wszystko może być w jednym temacie, nie ma sensu robić podziału jak w grach, bo temat będzie i tak mało popularny.

Poza tym - to, że będziesz jego założycielem nie oznacza, że masz tam pilnować ludzi, zwracać im uwagę itd. Ba, to jest zakazane.

Mam ten sam problem co gr22- użytkownik Bilazev mnie minusuje. Dał mi ich już 10. Rozumiem, może coś się mu nie podoba, alę żeby AŻ 10? Mógłby ktoś pomóc?

@down

Bo (-107) + 10 = -97

Edited by Arturzyn12
  • Upvote 6

Czy jeśli zaraportuję post/komentarz naruszający regulamin, a przed przeczytaniem go przez moderatora zostanie on edytowany, to czy moderator może jakoś zobaczyć jego treść przed edycją?

Moderatorzy wraz z raportem otrzymują treść posta z chwili wysłania raportu.

Jak można przejrzeć członków danej grupy? Np. chciałbym zobaczyć listę Hall of FAme. Wiem, jak robiło się to za czasów starego forum, ale teraz kompletnie się pogubiłem.

@ up - u góry masz zakładkę "Użytkownicy". Wchodzisz, potem klikasz na "więcej opcji wyszukiwania" a potem szukasz listy z grupami :)

Ja mam pytanie (czysto hipotetyczne): czy na swoim blogu na FA można zamieszczać płatne reklamy?

@ SerwusX A regulamin blogów czytałeś? Jeśli nie, to przeczytaj. Tam masz odpowiedź na swoje pytanie.

W regulaminie forumowym nie mogłem się doszukać, więc spytałem.

No ja nie mogę, możecie coś zrobić z tymi hejterami, Bilazevem i Jugazavem? Te mendy mnie co chwila minusują. Zobaczcie w mojej Reputacji. Możecie mi pomóc, bo nie wytrzymam?

Sorki, poniosło mnie.

Edited by Arturzyn12
  • Upvote 6

Dodatkowo Arturzyna12 minusował też Jugazah (w sumie możliwe, że to multikonto z Jaugazavem).

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...