Skocz do zawartości

Uwagi i pytania do moderatorów III


Ghost

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zabronić pisania komentarzy nie możemy nikomu dopóki są one dozwolone przez regulamin. Zawsze możesz ustawić sobie opcję w profilu, że przed pojawieniem się komentarza będziesz musiał go zaakceptować. Na blogu możesz wyłączyć opcje komentowania. Pewne "skrajne" poglądy przyciągają krytykę i trzeba się z tym liczyć. Natomiast jeśli dojdzie do nękania, trollingu czy zwykłego obrażania, to daj znać, zainterweniujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej zmiany to ja się rzeczywiście nie spodziewałem. Nie twierdzę od razu, że jest źle, ale na pewno będzie trzeba się trochę przystosować... Choćby do dłuższego ładowania wszystkiego. Oraz do widocznego jeszcze niedopracowania (przykładem lista emotikonów, która jest zupełnie nieczytelna i trzeba zgadywać, co znaczy co). W ogóle wydaje mi się, że CDA zmierza w złym kierunku (chociaż z punktu widzenia obecnego trendu i branży, w dobrym - "Lubię to", aż chce mi się rzy...miotować :P), ale zobaczymy, jak będzie dalej.

Odnośnie blogów - na pasku u góry forum klikamy swój nick, a następnie "Zarządzaj blogami". Jak wszedłem na swojego, to styl wszystkiego mnie odrzucił. Łudzę się, że to przez okropny brak kontrastu między skórką wyglądu a tłem E3 w tle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie forum jest tak ustawione, że posty nie znikają, ponadto posty mogą być raportowane wiele razy. Moderatorzy normalnie otrzymują raport. Z poziomu użytkownika nie jest widoczne, czy dany post był już raportowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja z takim niewinnym pytaniem

czy jest ktoś (z adminów-moderatorów) w stanie powiedzieć mi czemu ten post poleciał do kosza?

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=191197&hl=

był w temacie o grach (kolekcjonerki)

widziałem że ktoś go zaraportował a potem go już nie było

nie to że mnie to bardzo doskwiera (choć trochę jednak) ale chciałbym wiedzieć czemu poleciał żeby nie powtarzać błędów

pozdrawiam

@down

aha

bez sensu trochę bo linki były tylko do aukcji KT więc raczej cen by nie podbiły :)

była taka dyskusja w temacie i po wymianie opinii większość bywalców (jak zrozumiałem) uznała że nie powinno być linków do aukcji z licytacją jako rzeczywiście mogące zawyżyć ceny co ofert tylko z opcją KT raczej nie dotyczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że ten post byl raportowany z powodu linków do allegro, które ponoć miały być w tym temacie na prośbę odwiedzających nie pokazywane publicznie, bo to ponoć automatycznie podbija o kilkadziesiąt złotych licytację. Tak mniej więcej wyglądał raport. IMO nie był to powód do wyrzucania posta, ale najwyraźniej mod, który się raportem zajął, myślał, że ogół rzeczywiście sobie takich rzeczy nie życzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś powyżej poruszył temat "jednopostowców", ale to co się teraz dzieje, to jest istna plaga. Proszę zerknąć w ten temat i jego cztery ostatnie posty, a raczej ostatnie śmieci:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=172729&st=40.

4 osoby, każdy z 1 postem na koncie, zarejestrowane oczywiście dzisiaj, w odstępach 2-godzinnych. Czy tu coś nie śmierdzi? Dla mnie, to już jest MAXIMUM trolling (z pewnością jednej i tej samej osoby).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tutaj było pisane, o co w tych jednopostowcach chodzi. Redakcja wprowadziła...powiedzmy że niezbyt fortunny punkt w regulaminie konkursów ze strony głównej, że na nadesłane prace mogą głosować ludzie mający przynajmniej jeden post na forum. I tak to teraz wygląda :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...