Skocz do zawartości

Uwagi i pytania do moderatorów III


Ghost

Polecane posty

  • Odpowiedzi 8,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki Kruczek za zadanie tego pytania, bo mi się przypomniało podobne, które miałem zadać już dawno temu, mianowicie: co ile można podbijać temat w Pomocnej Dłoni? W sensie, że np. założę temat, wejdę do niego za pół godziny, a jeszcze nie dostałem odpowiedzi to go podbijam, a za powiedzmy 15 minut robię to samo itd, itd, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pomocnej Dłoni według mojej wiedzy w ogóle nie można podbijać tematów.

Zabawne, bo kiedyś zamieściłem tam prośbę o pomoc, a że prawie nikt nie znał rozwiązania to podbijałem co 1 - 2 dni i żaden z moderatorów nie zwrócił mi nawet uwagi :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ile można podbijać temat w Pomocnej Dłoni?

Ja mówię, że raz dziennie przy dużym ruchu i raz na 3 dni przy małym. To takie osobiste minimum i nic oficjalnego. Rozumiem chęć podbijania w Pomocnej Dłoni, bo kilka razy mi się zdarzyło, że za pierwszym razem, gdy widziałem temat, to nie miałem pomysłu, a za drugim owszem. Jeśli ktoś robi to za często, to zwracam najpierw uwagę. Oczywiście ogranicza się to do "moich" działów. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matrix312

Czasem tak jest, że rzuci się problemem, który wydaje się trywialny jak jego rozwiązanie, lecz niestety nikt nie wydaje się być chętny do pomocy. Czasem to wina godziny, czasem problemu, a innym razem zasypanego tematami działu. Jeśli ktoś będzie podbijał temat na tyle skutecznie, że coś wskóra, a przy okazji nie zdenerwuje modków pilnujących działów to zastrzeżeń nie mam. Jeśli jednak będzie to zwykły stats, to zostaną podjęte odpowiednie środki.

Ja swego czasu jak potrzebowałem pomocy, a ona nie nadchodziła, to usuwałem stary temat i tworzyłem nowy. Statsu nie było, a temat był świeży (oczywiście nie co 3 minuty, ale np. raz na dzień).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Naturalnie, że wszystko zależy od miejsca, gdzie prowadzi się takie "praktyki". Po prostu przypomniało mi się, że kilkoro forumowiczów tak u mnie robiło, próbując obejść regulamin. Ot, to była taka dygresja :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Jak wiecie w temacie o kolekcjonerkach rozwija się element dot. unboxingów. Aktualnie mam gotowy unboxing Duke Nukem Forever i chciałbym zamieścić w temacie linka do niego. Jednakże w filmie ze dwa razy leci tzw. panienka. Czy w związku z tym mogę zamieścić tego linka + ostrzeżenie czy tylko dać do ogólną informację, że film się pojawił + link do profilu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kraven2000 - nie dajmy się zwariować. O ile filmik nie jest jawnie wulgarny, albo bluzgi nie lecą w nim co chwilę to nawet nie za bardzo jest sens dawać jakieś disclaimery. Ale ja chyba nieco liberalny jestem ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zajrzałem i temat ten nie zostanie zatwierdzony bo nijak ma się do gier. Może gdzieś w dziale Nie tylko gramy... Najbezpieczniej byłoby się bezpośrednio spytać któregoś z tamtejszych moderatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mazowszak45 - tak przy okazji. Zdania zaczyna się od Wielkich Liter, a po przecinkach i kropkach wstawia się spacje.

Proponowany przez Ciebie temat IMO najlepiej nadaje się do Targowisko - Różne. Niby nie jest bezpośrednio handlowy, ale się z tym wiąże, poza tym intuicyjnie chyba tam ludzie by zaglądnęli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...