Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Ja się chcę zapytać za co ploeciała moja sygnaturka? Regulamin przeczytałem, tekstu tam za dużo nie było, obrazki się mieściły w granicach (niektórzy mają wiecej na przykład).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... tak patrzę na te 8L0G4$$Q1 redaktorów i moderatorów i zazdrosny jestem. Planujecie umożliwienie blogowania 'zwykłym' użytkownikom? Najlepiej by było, gdyby wpisy i blogi były kontrolowane (zawartość, język itp.). Takie marzenia Pałliego. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy w takim wypadku Kagex może mnie teraz zbanować za PW? Dla mnie to naprawdę śmierdzi bo nikt winy zobaczyć nie może (oprócz Kagexa i Keeveeka - on jest jednak zbanowany i wypowiedzieć się nie może). Z porównaniem nie wiem czy przesadzam bo nie wiem czy Keeveek zawinił - ja mówie co widzę. A widzę kogoś zbanowanego za to że zaraportował obraźliwego posta moderatowa.

EDIT - O NKWD czytałem - i stąd te porównanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sUk: Po pierwsze - nie bana tylko urlop. Po drugie, keevek wie jaka jest treść PW, za którą dostał ostrzeżenie, więc o żadnej tajności nie ma mowy - jeśli Kagex zechce ją zacytować publicznie to będzie to tylko jego gest dobrej woli, a nie obowiązek. Po trzecie najpierw poczytaj sobie o NKWD zanim zaczniesz pisać takie porównania, bo ręce opadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja chce dać wszystkim możliwość blogowania, ale najpierw muszą być pewni, że serwery to wytrzymają. Na razie jesteście zmuszeni do czytania naszych wypocin, sami musicie uzbroić się w cierpliwość :smile:.

[edit]

Lol, moderatorzy szybko działają. Gdy pisałem tego posta, wpisało się nade mną dwóch moderatorów :tongue:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka prośba do moderatorów. Przeczytajcie to co się wyrabia w komentarzach do newsa dotyczącego nowego konkursu. To przechodzi ludzkie pojęcie, zwłaszcza to co ostatnio napisał "uzytkownik" rastatosyf :down:

PS Dzięki za reakcję :thumbsup: :thanks:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe - czy moderacja moglaby sie przyjrzec postom w temacie "Teksty ze szkoły/pracy". Bo to co sie tam odbywa ostatnio to jest po prostu festiwal glupoty i chamstwa. Naprawde nie znajduje NIC smiesznego w bezczelnych i zakrawajacych na jakas groteske odzywkach do nauczycieli. Moze to moje skrzywienie, bo mam w rodzinie wielu nauczycieli, ale mi by nawet do glowy nie przyszlo, zeby sie tak odezwac, a oni sie tam tym chwala.

Edit:

@ Arnie - niektorzy juz dostali po uszach za raporty bez sensu, a ja w tym przypadku musialbym zaraportowac polowe postow.

Wystarczy zaraportować jeden i napisać, że w temacie jest bałagan :smile:. Ale to nie ma znaczenia - dzięki za cynk, już tam zajrzałem. Doceniamy czujność, ja tak sobie tylko z wygodnictwa narzekam :smile: - Arnie

Dzieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz rzucę okiem. A na przyszłość polecam używanie opcji raportowania. Zdaję sobie sprawę z wad tego systemu - nie można sobie nabić posta pisząc w UdM - ale dla nas jest wygodniejszy :tongue:.

TO nie tylko mnie tamte teksty nie bawiły? Hej, dzięks ze ktos w koncu zwrocil uwagę na tamten problem ^^ - Lord

PS: Temat ze "smiesznymi" wpadkami tez poki co za ciekawy nie jest. Po przeczytaniu dwoch z rzedu "zabawnych" wpadek zwiazanych z psimi kupami, przestalem tam w ogole zagladac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Trochę się tu pozmieniało odkąd ostatnio zaglądałem. I nasunęło mi się kilka wniosków, pytań itp...

1) Kiedy padnie wam serwer? :P Liczba użytkowników rośnie w szybkim tempie dzięki reklamie w cda i zastanawia mnie ile ten serwer wytrzyma

2) Widzę, że macie dużo nowych moderatorów, junior moderatorów itp. Wszystkim osobom gratuluje (BTW już dawno temu czytając posty GOFRA wiedziałem, że człowiek daleko zajdzie :) pozdro) i jednocześnie żałuje, że przez ostatnie miesiące nie byłem aktywny na forum, może bym się załapał, albo chociaż był brany pod uwagę w kwalifikacjach :)

3) Trochę denerwuje mnie, że rzeczy, za które dawniej dostawałem bury od modków stały się powszechnym zwyczajem. Przykład: dawniej w PD nowy temat, który zawierał treści podobne do tych w istniejącym temacie, był zamykany. Teraz każdy tworzy sobie odrębny temat w PD i nic.. Gdy dawno temu rzuciłem hasło by podzielić Filmy na horror, sensacje itp. to myślałem, że mnie zjecie :). Oczywiście mój genialny pomysł nie wszedł wtedy w życie, bo "to nie jest forum filmowe". No a teraz.. każdy film maże mieć osobny temat. No ale rozumiem - taka polityka pisma, ale czy Wy się z nią zgadzacie?

4) Nie boicie się napływu dzieci neo? Znaczy sie napływu użytkowników, którzy samodzielnie nie umieją wpisać w google cdaction, tylko o forum dopiero z pisma się dowiedzieli, albo ludzi myślących, że "jak napisze cos glupiego to mnie wydrukuja"?

5) Zdecydowanie wolałem forum przed zmianami. Gdy tylko się one zaczeły jakoś zniechęciłem się do FA i nie wchodziłem na nie przez długi okres. Może powoli przywyknę do zmian. Jeśli nie do szkoda, bo kiedyś pobyt na FA był mają ulubioną formą spędzania czasu w necie. Pozdro dla ekipy i redaktorów.

PS

To przechodzi ludzkie pojęcie, zwłaszcza to co ostatnio napisał "uzytkownik" rastatosyf

>>> a czy ksywka rastatosyf nie jest obrazliwa? rasta to chyba popkultura (definicja). To tak jakbym napisał skinidopiachu, albo metaletobrud......

Nie podoba ci się forum ze zmianami, które sam sugerowałeś(choćby w części)? Czegoś tu nie rozumiem ;) - NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o część starej PD, czyli sprzęt i programy, to nowa forma ma swoje zalety. Generuje (teoretycznie) pewien nieład w dziale, ale zwiększa znacząco czytelnosć każdego tematu z osobna. Poza tym ułatwia wyszukiwanie (tym, którzy wiedzą, co to w ogóle ta wyszukiwarka).

Stary ład był ogólnie dobry, ale były tematy, w których 5 osób naraz prosiło o pomoc, i człowiek się gubił, kto, co i do kogo pisze.

Poza tym zwykle zaglądasz tylko do tych tematów, które z tytułu Cię interesują zamiast czytać 2 strony jednego tematu o rzeczach różnych.

Jak się będziesz starał (regularna aktywność na forum, wiedza, nieposzlakowana opinia), zawsze masz szansę na eksperta w jakimś dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić kogoś o wyczyszczenie tematów konsole vs Pc i na odwrót?

Konkretnie chodzi mi o to, że w konsole vs PC były tylko posty zachwalające konsole, a w PC vs konsole tylko posty o PC. Jak na razie to obydwa te tematy wyglądają niemal identycznie, czyli zarówno w jednym jak i w drugim ktoś podaje argumenty i zaraz "przeciwna frakcja" je ripostuje (chyba, że tak to miało wyglądać to w takim razie przepraszam za zawracanie d...głowy)

Druga opcja to połączenie ich w całość, ale wg regulaminu tak nie wolno. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym poruszyć sprawę awatara jakiego posiada użytkownik -mAs5-. Otóż ma on Ernesto Che Guevar'ę. Uważam, że posiadanie wizerunku zbrodniarza i mordercy powinno być zabronione. Che wypłyną w Polsce propagowany przez partie komunistyczne. Człowiek ten mordował dzieci strzelając im w tył głowy, zniszczył gospodarkę na Kubie. Wielokrotnie nawoływał do konfliktu nuklearnego z USA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tego posta jako fellow forumowicz: Oj już nie bądźmy bardziej papiescy od papieża. Dziś Che to tylko ikona popkultury. Wywracasz stragany z koszulkami z jego nadrukiem na ulicach?

Jeśli to cię szokuje to co powiesz o tym:

http://www.who-sucks.com/people/dining-wit...ars-restaurants

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mussolini_wine.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wywracam straganów.

Co z tego kim Che jest teraz. Ważne kim był i co sobą reprezentował. Ale skoro tacy tolerancyjni jesteście to dobrze. Wrzucę sobie na awatara herb Afrika Corps. To rysunek palmy ze swastyką u dołu. Mam nadzieję, że nikt się nie przyczepi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siekla - nie ma co nakazywac mu zmieniania avatarka. To, ze ktos ma w avatarze zbrodniarza, to swiadczy o nim. Nie ma co na sile zakazywac ludziom demonstrowac swoich pogladow. Jak kogos inspiruje czlowiek mordujacy dzieci, bardzo prosze. Jak komus imponuje Adolf H. - na zdrowie. Takie jest moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Jakiś czas temu w Warszawie miała być wystawa różnych swastyk (praca plastyczne, swastyki na obrazach itd.). Organizator nie dostrzagał w nich nic złego, swastyki kojarzyły mu sie - i tu oprę się cytatem:

W Indiach swastyka jest częstym znakiem magicznym i religijnym

Jednak ten znak został, jakby to ująć - zhańbiony. Jest po prostu źle widziana. Uważam, że na forum nie powinno być takich znaczków, ani avatarków ze zbrodniarzami. To także świadczy o tym, na co forum pozwala...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego kim Che jest teraz. Ważne kim był i co sobą reprezentował.

Ależ nie. To jest zupełnie nieważne. Bo nie jest ważne to, co jest ważne, a to, co ludzie uznają za ważne. A tutaj obiektywizmu już nie ma.

Ale skoro tacy tolerancyjni jesteście to dobrze. Wrzucę sobie na awatara herb Afrika Corps. To rysunek palmy ze swastyką u dołu. Mam nadzieję, że nikt się nie przyczepi.

Nikt się nie powinien przyczepić. Bo wylecisz. Na kopach. Przeczytaj regulamin forum. Dodam też, że jest to kwestia regulowana prawnie w Polsce. Spróbuj przejść się po mieście z Che na koszulce, a potem zrób to samo z Hitlerem i zobacz kto się przyczepi. Na pogrzeb nie przyjdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...