Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

@...AAA...

Mój blog jest o tym o czym myślę a nie o tym co chcą inni, a więc jeśli dacie minusa to znaczy że macie własne zdanie, lecz nie szanujecie obcych poglądów.

Powiedziałabym, że człowiek ten nie umie przyjąć do siebie krytyki i, za przeproszeniem, rzuca się o byle co... tak, wiem, że nie jestem lepsza, ale przynajmniej nie wysnuwam od razu wniosku, że ludzie nie szanują moich poglądów i nie wyzywam innych. Zresztą takie "odwały" zdarzają mi się sporadycznie, a ten użytkownik zachowuje się jak rozpieszczone dziecko od samego początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś określona liczba ostrzeżeń które można dostać czy są one tylko odniesieniem dla moderatorów kiedy podziękować danemu userowi za korzystanie z forum?

W tym temacie - http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=4614

Ghost napisał, że dla osób ,,przeginających", przygotowane są specjalne kary min w postaci policji i prokuratury. Czy człowiek bluźniący na forum albo niestosujący się do regulaminu, poprzez zakładanie mulitkont jak mniemam, łamie w jakiś sposób polskie prawo?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego: zdobywając 5 punktów wylecisz na pewno. Jeśli wybitnie przegniesz (ban za jeden wyskok raczej rzadko się zdarza. Najczęściej zarabiają go...spamboty), albo będziesz uporczywie łamał regulamin w tym samym jego punkcie (np. kilkukrotnie za piractwo), możesz wylecieć szybciej. Np. za trzeciego osta za rzeczone piractwo. Acz nie musisz - czy szybciej skrócić sobie cierpienia związane z obcowaniem z takim niereformowalnym użytkownikiem decyduje moderator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś określona liczba ostrzeżeń które można dostać czy są one tylko odniesieniem dla moderatorów kiedy podziękować danemu userowi za korzystanie z forum?

Mamy założenie, że jeden ost = jeden punkt. Pięć punktów = ban. Tyle, że na obecnym forum, można chyba do stu punktów wystawić, ale my tak nie robimy (poza jednym wyjątkiem, gdzie forumowicz dostał pięć puntów na raz, ale niczego to nie zmieniło - traktowane jest to jako jeden punkt).

Ghost napisał, że dla osób ,,przeginających", przygotowane są specjalne kary min w postaci policji i prokuratury. Czy człowiek bluźniący na forum albo niestosujący się do regulaminu, poprzez zakładanie mulitkont jak mniemam, łamie w jakiś sposób polskie prawo?

Akurat to, co wymieniłeś, nie jest łamaniem pp. Chodzi tutaj bardziej o takie rodzyny, jak wyłudzenia, czy nękanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją:

Pewien użytkownik minusuje moje posty bez powodu,co sam napisał mi w prywatnej wiadomości, bo dałem mu minusa za wpis na blogu. , który nie przypadł mi do gustu- dałem mu minusa tylko za ten wpis. Na razie to 5 minusów, które mi dał, ale pytam się na przyszłość- czy prywatną wiadomość można raportować czy coś podobnego

PS. Nie chcę mówić o kogo chodzi- pytam się z przezorności, bo nie wiem jak to będzie w przyszłości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o jedną wiadomość, którą napisał dany użytkownik, dlaczego daje mi minusy.

Nie chcę zgłaszać pełnej korespodencji, bo nie o to mi chodzi smile_prosty2.gif

PS, Czy można raportować tylko jedną wiadomość PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy raportujesz wiadomość uzyskujemy dostęp do całej "konwersacji", tak jakby wątku. Nie możemy przglądać wszystkich twoich PW, tylko te w zaraportowanym "wątku". Inaczej nie miałoby to sensu, bo ktoś mógłby wyciągać wtedy zdania z kontekstu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie sprawy się tutaj zgłasza, ale spróbuję:

Czy możecie zająć się tym tematem "Czy pójdą":

http://forum.cdactio...0

Temat schodzi na bok, ponadto użytkownicy nawzajem się obrażają. Kiedyś moderatorzy zwracali uwagę, ale widzę , że dalej jest to samo.

down:

Wystarczyło usunąć mój post i po kłopocie.

Nie będę pisał nowego postu- Sorry za kłopot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: swędzi Cię coś, że nie możesz wytrzymać? Ma być już, teraz, natychmiast? Przepychanka w temacie zaczęła się wczoraj wieczorem. Myślisz, że moderatorzy nie mają życia prywatnego? Pewnie w niedzielę w nocy mają obowiązek siedzieć na forum zamiast spać albo, o zgrozo, np. klepać własną babę po rzyci. Sprawa została zaraportowana i wystarczy poczekać. Jeszcze jakby nie była załatwiona przez kilkadziesiąt godzin, mógłbym zrozumieć taki post jak Twój, ale tak nie bardzo wiem po co go stworzyłeś. Żeby nabić sobie +1 do licznika czy pokazać jaki to czujny jesteś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło usunąć mój post i po kłopocie.

Nie, nie wystarczyło. Raport wysłałeś dzisiaj o godzinie 08:06, a posta napisałeś o 09:02. Nawet godziny nie wytrzymałeś. Myślisz, że po Twoim raporcie wszystkim moderatorom włącza się syrena alarmowa, komórki zaczynają dzwonić, w TVN24 pojawia się na ekranie czerwony pasek i wszyscy mają obowiązek biec do komputerów gubiąc po drodze kapcie? Nie obrażam Cię, po prostu daję Ci do zrozumienia, że jesteś wyjątkowo upierdliwy. Pamiętaj: nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. System raportów jest dla nas przydatny, pozwala też użytkownikom poczuć się odpowiedzialnymi za forum. Za sensowne zwracanie uwagi w UdM na jakieś nieprawidłowości też się nie obrażamy. Natomiast Twój post w zasadzie mógłby mieć treść "eeenooo... co jeee... pińdzisiąt szyść minyt temu cuś zaraportowałem, a tu jeszcze nie jest załatwiony". BTW, o godzinie 0:48 (czyli dużo przed Tobą) tego samego posta zaraportował inny użytkownik. I jakoś nie wypisywał tutaj, że jeszcze nic nie zrobiono. Albo, że moderatorzy są ślepi i raportu nie widzą.

To tak w ramach oficjalnego pouczenia, a w ramach nieoficjalnego radzę zapoznać się z życiorysem Savonaroli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem, że tutaj będzie to najlepiej pasowało.

Przy tym moim poście http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=706&st=8700#entry3086855 wyświetla mi się, pod awatarem i obok "0 punktów ostrzeżeń", czerwone koło z wykrzyknikiem. Najechanie na nie okazuje "Moderator dodał ostrzeżenie dla tej treści. Kliknij po więcej szczegółów". Więc klikam, wtedy jednak pokazuje mi się okienko forumowe "Wystąpił błąd. NO_PERMISSION".

Więc w sumie nawet nie wiem, czy to jakiś błąd, czy to może ja coś przeskrobałem, a nie wiem nawet co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzkw: nie rozumiem, dlaczego wyciąłeś posty 8azyliszka i moje z komiksowej części forum. Wydaje mi się, że nie "ogarnąłeś" sytuacji. 8azyli jest fanbojem Punishera, ja Deadpoola, znalazłem fajny art odnoszący się do obu i mu go pokazałem.

Jeśli chodzi o "przepychanki o minusy" to 8azyliszed dostał je ode mnie (i kilku innych osób udzielających się w komiksowym wątku) nie dlatego, że się z nim nie zgadzam, ale dlatego, że żebrał o plusy, co przyniosło odwrotny efekt. Nikt się nigdzie nie przepycha, robisz z igły widły.

Pozdrawiam i całuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to już się robi nudne, ale czy katalogi filmów, seriali itd. zostaną kiedyś zaktualizowane? Wcześniej kiedy pytałem o to w połowie grudnia bodajże Murezor odpisał że ma w tym doświadczenie i zajmie się tym w przerwie świątecznej. Jest praktycznie luty, a tam dalej pustki. Ja tą listę mogę zrobić, tylko niech ktoś z moderatorów mi napisze w jaki sposób.

Już ponad pół roku próbuje ruszyć z tym tematem, bo wiem jak pomocne są te spisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to chodzi, że na fanbojstwo tutaj nie pozwalamy.

Zdefiniuj proszę "fanbojstwo". "Fanbojstwem" jest wg ciebie wymiana żartobliwych w swoim charakterze grafik i żart, że stawiam za coś takiego minus, chociaż go nie postawiłem? Jak dla mnie to dalej nadużycie i "moderatorskie sobiepaństwo". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...