Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Earthalign

Słuchawki nauszne bezprzewodowe do 250 zł

Polecane posty

Dzień dobry!

W skrócie: potrzebuje słuchawki nauszne, bezprzewodowe do biegania,  siłowni, czynności codziennych, pracy, studiów etc Wygodne, lekkie i przenośne. Najlepiej jak muszle nie będą takimi skrzatami jak w przewodowych nausznych beatsach ep lub takimi wielorybami jak w  nausznych  kabelkowych Takstarach i superluxach hd 669.

Słucham do każdej Muzyki, głównie pop, rock, metal.

Mogę dopłacić więcej jeśli dane słuchawki mniej uszkadzają słuch od innych (mam z nim kłopot a nie chce pogłębiać wady). 

Obojętne jaka konstrukcja. I mogą też być Modele które są droższe ale sa często na promocjach ;)

Dziękuję bardzo :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do biegania i na siłownię to raczej nie jest najlepszy pomysł. Zdacydowanie lepiej kupić osobno pchełki do treningów i nauszne do reszty zastosowań.

 

Cytat

Mogę dopłacić więcej jeśli dane słuchawki mniej uszkadzają słuch od innych

O ile nie słuchasz na jakichś szalonych poziomach głośności to nie ma wpływu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi! Właśnie te blueadio wydają się fajne, ale może być ciężko z ich poręcznością. Czy faktycznie nie opłaca się kupić tych marshalli major 2 lub 3 ---- lub house of Marley positive ? Mimo, że są małe, to wydają się ciekawe, ale nie wiem jak z dźwiękiem/stosunkiem jakości do ceny/ awaryjnoscia w tych 2 modelach. Z tego co czytałem z kolei -  w tych blueadio, prócz mobilności (chyba wątpliwej), podobno  jest kłopot że jakieś części skrzypią przy chodzeniu a tym bardziej bieganiu itd, czy faktycznie tak jest?

Co do pchełek, niestety odpadają :/ dokanałowe mnie denerwują a dobrych dousznych ze świecą szukać / nie lubię juz nosić ich w uchu i większość modeli niestety mi wypadała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie szukałeś na BlackFriday, w dobrej cenie świeciły słuchawki od Pioniera model Pioneer SE-MJ561BT-S. Grają bardzo dobrze a jeszcze lepiej wyglądają :).  Aktualnie będą raczej nie do wyjęcia w tej cenie. W okolicy tego przedziału cenowego jako alternatywę sprawdziłbym jeszcze Pioneer  MJ553 - bardziej sportowe, ze składaną konstrukcją. Dosyć praktyczne i  bardziej by pasowały do biegania, siłowni czy innego sportu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshall major grają bardzo fajnie, ale na głowie leżą jeszcze lżej niż bluedio. Zastanowiłbym się na twoim miejscu nad pchełkami jeszcze, jak kupisz w morelach/x-kom i ci nie spasuję to możesz wymienić w dwa tygodnie. O tych słyszałem też trochę dobrego https://www.x-kom.pl/p/393745-sluchawki-bezprzewodowe-edifier-w293-bluetooth-czarne.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...