Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shararel

[Kupię] CDAction numer 12/2018

Polecane posty

Ahoj,

kolekcjonuję CDAction od jakiś 6 lat, niestety stała się niebywała rzecz, wyleciał mi z głowy fakt zakupienia numeru 12/2018. W związku z tym poszukuję tego numeru. Czy ktoś z was może gdzieś w kiosku jeszcze widział ten numer i jest wstanie pomóc mi w nabyciu owego numeru? Najlepiej gdyby był to Kraków, gdyż tutaj rezyduję :) Aczkolwiek jeśli ktoś znajdzie ten numer gdzieś indziej w Polsce jestem gotów opłacić koszt wysyłki także. Proszę was o pomoc CDActionowa rodzinko :)

 

Pozdrowienia z Krakowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 hours ago, Shararel said:

kolekcjonuję CDAction od jakiś 6 lat, niestety stała się niebywała rzecz, wyleciał mi z głowy fakt zakupienia numeru 12/2018.

Dostalem ten numer x2 w prenumeracie, przez omylke. Niestety wyrywanie stron z co ciekawszymi tekstami nie zawsze idzie gladko i bylem zmuszony skorzystac z obu kopii tego numeru CDA.

Ale sugeruje zamowic ten numer u wydawcy.

Quote

Pytania i reklamacje dotyczące zamówionej prenumeraty czasopism i pojedynczych archiwalnych numerów czasopism oraz jakości/sposobu  realizacji zamówienia można zgłaszać dzwoniąc pod numer telefonu (22) 517 05 31, w godzinach 9.00-16.00 lub przesyłając e-maila pod adres prenumerata@bauer.pl

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...