Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje tematów sportowych

Polecane posty

Argh. Przeczytaj zasady działu "Sport", a potem proponuj tematy. Bo chodzi Ci o uprawianie prawda? Z postu nie można wywnioskować, o co ci właściwie chodzi.

EDIT: W takim razie chyba nie potrafisz czytać, bo w Zasadach jak wół stoi że o uprawianych dyscyplinach rozmawia się w "O Nas". Napisz tam i poszukaj dyskutantów.

EDIT2: I jeszcze się tym chwalisz? Chyba zaproponuję, by każdemu kto przyznał się do nieznajomości regulaminu wystawiać z automatu osta. To ograniczy liczbę ignorantów na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może temat do komentowania ważniejszych wydarzeń sportowych na żywo?

Można by w ten sposób uniknąć pisania krótkich postów o bieżących wydarzeniach w ogólnych tematach o sportach, głównie piłce nożnej (np. dzisejsze mecze ligi mistrzów), i skupić się tam na poważniejszych dyskusjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki pomysł spodobałby się moderacji. Po pierwsze forum to nie livescoring, a po drugie zrobiłoby się w temacie straszne "statsiarstwo". Jednakże to tylko moje zdanie... ;)

Edytowano przez Diacon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki podział raczej by się nie przyjął. Kiedyś rozdzielono piłkarski temat na europejskie puchary i zwykłe ligi. Niestety podział ten był trochę sztuczny, a niektórzy forumowicze(w tym ja ;p) zapominali o tym podziale i pisali o pucharach w głównym temacie o piłce. ;) Dlatego wróciliśmy do dawnego, jednego głównego wątku o futbolu.

Edytowano przez Diacon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to byłby niezły pomysł. Na forach piłkarskich zwykle funkcjonuje taki właśnie podział i działa to sprawnie. Co innego podzielić na Europę i Piłkę Nożną (do której można wrzucić wszystko, był to za ogólny temat), a co innego na dane ligi, a dotychczasowy temat po prostu zamknąć.

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina i zasługuje na to. Może w ogóle w Sporcie osobny poddział "Piłka Nożna" i tam wrzucić tematy : liga hiszpańska, angielska, włoska, inne (czyli cała mniej popularna reszta). Ewentualnie potem dorzucić "Reprezentacje" bo wiadomo, że to będzie gorący temat za 2 miesiące :)

Myślę, że warto zapytać innych forumowiczów udzielających się w temacie. Skoro w parę miesięcy jesteśmy zdolni zrobić jakieś 200 stron tematu, to podział byłby wygodniejszy dla wszystkich. Nie byłoby bałaganu, gdzie posty o Milanie przeplatają się z tymi o Realu i każdy szuka tych co go interesują. Jak ktoś nie lubi Serie A to nie wchodziłby do tego działu i pisał tylko o Premiership czy La Liga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO nie ma sensu jeszcze bardziej rozdrabniać forum, bo dojdzie do sytuacji spotykanej w Filmach tudzież Książkach czy Muzyce, że dyskusje padają dosłownie po kilku postach (choć oczywiście nie we wszystkich przypadkach). Jak wspomniał Diacon, mieliśmy tu dwa odrębne tematy piłkarskie, a skończyło się oczywiście pisaniem w jednym, bo to wygodniejsze. Zazwyczaj poruszanych jest kilka tematów naraz, tu się skomentuje wtopę Realu, tam nową fryzurę Sebastiana Mili i wszystko razem jakoś funkcjonuje. A o Mundialu pewno powstanie specjalny odrębny topic, tak jak to drzewiej bywało i znowu się zaczną wrzuty na Niemcjan. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby racja, ale tak naprawdę, nie tylko w pucharach ligi się "przeplatają" . Wszelkie transfery, decyzje UEFA czy FIFA które wpływają na każdą z lig itp. powodują, że nie warto rozdzielać tematu. Zdecydowanie wolę, gdy w jednym temacie mogę pisać np. o klubach z 2 różnych lig na raz, porównywać, omawiać. No i jest jeszcze taki problem ,że mimo popularności piłki nożnej, w tym temacie mamy tak naprawdę średnią ilość "świeżej krwi" - nie widać fanów ligi holenderskiej, szkockiej, portugalskiej, a jeśli już, to osoby, które lubią te ligi jako któreś z kolei. Jest grupa forumowiczów zagorzałych fanów Manchesteru United ( i ja się z dumą za takiego uznaję ;) ) jest grupa kibiców Milanu, Barcelony, Chelsea czy Realu. A np fana FC Zurich nie zauważyłem. Znaczy to tyle, że powstało by z 4-5 podtematów, w których ruch i tak byłby średni... A gdyby ktoś założył temat o lidze meksykańskiej czy argentyńskiej, to częstotliwość wpisów byłaby wołająca o pomstę do Nieba. I nie trzeba takich tematów na siłę zakładać, by udowodnić, że jesteśmy "ekspertami" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze są relacje za przykład mogę dać to :

http://www.wmasg.pl/artykuly/sprawozdania/...-8.06.2008/135/

To jest bardzo stara relacja ale dałem jedynie dla przykładu:) Teraz zaczyna się sezon zjazdów ASG wiec trzeba śledzić na bieżąco takie imprezy:) Mógłbym dać kilka aktualnych relacji do działu (o ile będzie) bo już słyszałem ze pierwsze zjazdy już były :P

A jeżeli chodzi o relacje w formie filmów krótkometrażowych to tez takie istnieją:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to są robione przez fanów i dla fanów. O czymś takim spokojnie możesz pisać w podanym przeze mnie temacie. Jakoś nie widzę transmisji tv, artykułów w wielkonakładowych gazetach, a przede wszystkim masowego zainteresowania forumowiczów biernym oglądaniem tego sportu. Temat w tym dziale po prostu świeciłby pustkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przeczytaj regulamin tego działu i złóż propozycję w odpowiedniej części forum. Bo nie wydaje mi się, by telewizja transmitowała tych gości biegających po blokach i rozmaślających się na chodnikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założyć temat o wrestlingu . Na tym forum nie zauważyłem

takiego tematu, porozmawiamy o tym "sporcie" ( czy to sport trwają zarzarte dyskusje ),

damy Użytkownikom możliwość wypowiedzenia się na ten temat !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...