Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qwerfik

Telewizor LG czy Samsung?

Polecane posty

Do konsoli bardziej odpowiedni będzie Samsung UE50NU7092 - TV Samsunga z tej serii mają niski input lag (poniżej 20 ms). Będzie się też przyjemnie na nim oglądać z uwagi na HDR10+. TV ma wbudowane WiFi, posiada bardzo funkcjonalny Smart, z intuicyjną aplikacją Netflixa, ogląda się bardzo wygodnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, justdriftaway napisał:

Do konsoli bardziej odpowiedni będzie Samsung UE50NU7092 - TV Samsunga z tej serii mają niski input lag (poniżej 20 ms). Będzie się też przyjemnie na nim oglądać z uwagi na HDR10+. TV ma wbudowane WiFi, posiada bardzo funkcjonalny Smart, z intuicyjną aplikacją Netflixa, ogląda się bardzo wygodnie. 

LG ma input lag 10 ms. Smart tv i wifi mi nie potrzebne - będzie przystawka. Zresztą LG też ma wifi.  Czym różni się HDR10+ od HDR10? Różnią się tylko tym.
Na ceneo samsung nie ma zbyt dobrych opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qwerfik napisał:

Na ceneo samsung nie ma zbyt dobrych opinii.

Na 10 opinii, tylko 2 krytyczne. Nie sugerowałbym się taką małą ilością negatywnych opinii. Tu na forum często polecają Samsungi z tej serii, na stronach sklepów też dobre oceny. Wziąłem dziś Samsunga i nie mam wątpliwości, że to dobry zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2018 o 00:07, p4v napisał:

Na 10 opinii, tylko 2 krytyczne. Nie sugerowałbym się taką małą ilością negatywnych opinii. Tu na forum często polecają Samsungi z tej serii, na stronach sklepów też dobre oceny. Wziąłem dziś Samsunga i nie mam wątpliwości, że to dobry zakup.

Samsung z ich bad pixelami, psuciem się tuż po skończeniu gwarancji (wysiada led i siada wszystko) oraz kurzem na matrycy to według kogo dobre telewizory? ;) 

Też miałem kiedyś ten dylemat ale wziąłem LG, chodzi już ponad 2 lata bez żadnych niespodzianek, wszystko idealne, był taniutki bo wziąłem z tańszej serii model więc jego oprogramowanie nie poraża szybkością ale generalnie do gier jest lepszy (z tą myślą też kupiłem), a netflixa się bardzo dobrze ogląda. Tylko dźwięk mógłby być lepszy ale od czego jest kino domowe :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...