Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferrou

Gra, która jest dla Was niezniszczalna

Polecane posty

cała seria gothic jest dla mnie nieśmiertelna no i jak mógłbym zapomnieć o serii Grand Theft Auto

co do przechodzenia:

gothic :4 razy

gothic 2: 8 razy

NK:9 razy

G3: przechodzę właśnie

GTA SA: tylko 3 razy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldur's Gate i Fallout to gry, które nie znudzą się nigdy. Obie mają w sobie tyle niespodzianek, tyle ukrytych ciekawostek, że nie sposób odkryć wszystkiego. Wracam do nich raz na jakiś czs od wielu lat i nigdy nie będę miał dosyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130 numer cd-actiona. Pełniaki: Frater i Trainz cośtam. Po frustracji spowodowanej nieumiejętnością prowadzenia pociągu płytka wyleciała na asfalt z drugiego piętra. Dwie godziny później (ruchliwa ulica) idąc do sklepu leżała już w rynsztoku. Pomyślałem, że jednak wezmę z powrotem. Działa do dziś :D

A tak na serio: Wormsy - ta gra się nie starzeje ^^ i też nie umrą dla mnie Warcrafty: 2 i 3 część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dla mnie było to NHL 2001, gra totalnie się nienudząca, przeszedłem chyba ze 3 razy (każdy raz to 10 długich sezonów), znałem zagrania na pamięć, biłem kolejne rekordy, grałem przy każdej wolnej chwili. Niestety, w wyniku zmęczenia materiału płyta po prostu pękła na pół, a dziś już nie mogę jej znaleźć na aukcjach.

Kolejnym z tytułów będzie seria Football Manager, a szczególnie jej pierwsza część z rocznika 2005. Sezonów rozegrałem sporo, zebrałem największe gwiazdy współczesnego futbolu, a stopień uzależnienia (był taki ranking wbudowany w grę) wskazywał na poważne schorzenie FM-owe.

Jest jeszcze jedna gra, którą mógłbym przechodzić w nieskończoność - Hitman: Blood Money - za mnogość sposobów w ukończeniu misji, za fabułę, za Tobiasa. Gra niesamowita.

No i oczywiście tytuł, który mnie i moich kumpli w okresie podstawówki trzymał przy monitorze całe dnie - HOMM 3 - tryb gorących siedzeń (czy jak to tam brzmiało) był genialny, a bitwy między graczami dostarczały niewiarygodnych wręcz emocji. Mistrzowska gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie:

- Parkan: Iron Strategy- moja piersza gra na PC

- Project IGI- wciagla mnie historia agenta Jonesa

- Seria Gothic...no moze oprocz 3 czesci ;p

- Need for Speed 3- nic dodac, nic ujac ;D

- Soldier of Fortune- ten brutalny schooter mnie urzekl...nie jedna noc spedzilem przy nim bez wiedzy rodzicow :]]

jeszcze pare ale pisac mi sie nie chce...za dlugo by to trwalo xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic - dzięki nowym modom (Mroczne Tajemnice)

Gta - SA przeszedłem 8 razy w tym 2 razy na 100% gry i... niestety znam na pamięć, ale nie ma przeszkód vym znowu zagrał :-) tak jest dobra

Fallout - dla mnie najlepszy RPG, więc musi tu trafić.

Worms - w grupie znajomych zawsze się podoba, grafika ponadczasowa więc swoje robi.

Twierdza Krucjata - grafika stara ale rozgrywka wciąż dobra, szczególnie w multi.

Rally Championship 99 - graficznie masakra, ale satysfakcja z wygrania 40minutowego rajdu do dziś jest naprawdę dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie istnieje wiele niezniszczalnych gier :) I w sumie nie ograniczę się tylko do PC:

Pac-Man

Tanks

Lemmings (także Lemmings Paintball)

Diablo 2 + LoD

NFSU2

Quake

Enemy Territory

World of Warcraft :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja was zaskoczę xD. Moją nieśmiertelną grą jest Star Wars Jedi Academy ;p. Ma klimat i miecze świetlne. Przeszedłem ją na każdym poziomie trudności i gra jest boska. Mam ją na dysku 3 lata i wszystkie możliwe mody i najważniejszy The Knights Of The Force. Polecam tę grę każdemu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem sobie (i poczytałem) trochę waszych postów i nie wiem dlaczego nie znalazła się na waszych listach taka gra jak Prince of Persia(wszystkie części) przecież to cudna giera,ten klimat,bieganie po ścianach,skoki i akrobacje uh uh normalnie ekstazy idzie dostać :bunny:

Nie no ale muszę jeszcze jedna wymienić bo jej nie da się ominąć i mam na myśli oczywiście Max Payne'a 1 ten Bullet Time i klimacik oraz świetny kung-fu mod,miód w łustach :bunny:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SilverBoy ma BARDZO podobne (do moich) upodobania jeśli chodzi gry.

Gothic I i II to chyba jedyne gry których nigdy nie usuwałem z mojego Hard Disc'a.

Nadal lubię, a nawet kocham Gothic'a lecz "trójka" zepsuła tą piękną serię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chronicles of Neverhood - najlepsza gra, w jaka kiedykolwiek grałem studia (uwaga!)

Dreamworks :)

Swoje lata ma, ale nadal budzi uśmiech na ustach, potrafi wzruszyć i czasem przestraszyć :)

Klimat niepowtarzalny, dialogi rozbrajające a i pomysły oryginalne.

Jakby ktoś nie grał jeszcze w tę produkcję - naprawdę polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą grą, która chwyciła mnie za serce, był Commandos. Pierwsza gra, w którą grałem szczylem jeszcze będąc, przeszedłem kilkanaście razy. Na zawsze została w moim sercu. x]

Kolejnym diamencikiem jest dla mnie Heroes of Might and Magic III z dodatkami. SP przeszedłem tylko raz(:P), ale za to mp bardzo długo cieszyło mnie pojedynkami z kolegami z bloku. :)

Ostatnim diamencikiem, w którego namiętnie pocinam do dziś, to Line][Age. Jako że to MMO, więc przejść się go nie da. :P Ale gram już 5 lat i nie zamierzam jeszcze przez długi czas przestać. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość gier jest fajnych ale najlepsze są te kóre mają smaczek z życia np gram w call of duty na monitoże widać jak walcze na śniegu a za oknem pada śnieg drugi przykład to gt san andreas na monitorze bije blask księżyca i na dworze jest tak samo to są chwile korych się nie zapomina przez całe życies

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha

Zapomniałem powiedzieć o Richard Burns Rally - najlepszej "rajdówce". Nie było, nie ma i (prawdopodobnie) nie będzie lepszej gry o samochodach rajdowych. Dlaczego? Powód jest prosty - fizyka jazdy. To co zaprezentował nam DIRT (i zaprezentuje DIRT2) to poziom poniżej żenady - samochód zupełnie nie chce się ślizgać :) Oto screen z 32x (!) AA :)

http://img240.imageshack.us/img240/7227/rbr.png

Grę na prawde polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalna gra?

Hm.. Myślę że dla mnie będzie to seria Grand Theft Auto, była to moja prawie że pierwsza gra przez którą zarywałem całe dnie i noce. Myśle że już sporo ta seria jest na scenie, co jakiś czas wychodzą nowe części. Mimo złych opini w USA nadal ma dużo fanów..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...