Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Etiam

Monitor 1000-1500zł

Polecane posty

Witam,

na dniach planuję zakup monitora lecz mam mały problem z wybraniem odpowiedniego. Monitor będzie służył głównie do  wszelkiego rodzaju gier (od Black Opsa 4, przez PoE i WoWa, do do Wiedźmina 3/AC:Odyssey itp.), filmów, przeglądania internetu i pracy. Szczególnie zależy mi na tym aby ten monitor miał przynajmniej 27 cali, jak i również na jakości ekranu. Nie posiadam preferencji co do firmy, proszę po prostu o zasugerowanie czegoś porządnego w danym przedziale cenowym, abym mógł być w miarę spokojny jeżeli chodzi o jakość danego monitora. Prosiłbym o podanie przynajmniej dwóch-trzech godnych rozważenia propozycji (bliżej minimalnej i maksymalnej ceny).

Zakrzywiony może być jak najbardziej. Zastanawia mnie tylko ta matryca VA. Pomiędzy VA a IPS jest duża różnica w jakości kolorów i ogólnie ekranu? Aktualnie korzystam z monitora z matrycą IPS ale wymieniam go z racji tego, że jest on już dla mnie za mały (21,5). Jest w tym przedziale jeszcze coś godnego polecenia bliżej tych 1500zl?

Ja polecam ten https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/monitor-msi-optix-g27c2

Mam od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolny. Z okazji czarnego piątku jest nawet w promocji.

edit: jaką masz kartę graficzną? Ten optix korzysta z technologii freesync.

Edytowano przez 47

Aktualnie GTX 970 ale planuje parę zmian/zakup nowego pc w przyszłym roku.

Czy w tym budżecie jest sens kupowania jakiegoś monitora IPS WQHD? Czy lepiej sprawdzi się do gier VA Full HD?

Edytowano przez Etiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.