Jump to content
piotr20072017

Problem z Gamepadem

Recommended Posts

Witam,
Mam problem, dzisiaj kupiłem Pada
miałem problem ze sterownikami, ale zainstalowałem program Zadig i zainstalowały się poprawnie.
Chciałem pograć na nim w Fife 18, ale fifa go nie wykrywa, a jak wchodzę w Panel sterowania > Sprzęt i dźwięk > Urządzenia i drukarki.
Mam tam zakładkę Nieokreślone i pisze Controller.

Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić żeby controller wykrywało jak konsola do gier itp.
Screenshot zamieszczam w załączniku.
Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.

Screenshot_1.png

Edited by piotr20072017

Problem masz ponieważ korzystasz z uniwersalnego sterownika który nie działa z twoim kontrolerem. Xbox One Controller jest bez problemu wykrywany przez windows 10. Kiedyś dla windows 7/8.1 był sterownik na stronie Microsoftu obecnie niedostępny oraz dostępny jest przez windows 7/8.1 Update ale tylko dla oryginalnych kontrolerów a ty masz firm trzecich który obsługuje wiele urządzeń. Pozostaje jedynie możliwość instalacja ręcznej o ile producent tego kontrolera nie oferuje sterowników. Zainstaluj sterowniki dla Xbox One Controller dla windows 7/8.1 z linku kopia zapasowa ze strony Miscrosoftu obecnie niedostępnej.

Wersja dla x32 http://www.mediafire.com/file/e0e619x5on6tcyy/xb1usb.11059.0.140526x86.msi

Wersja dla x64 http://www.mediafire.com/file/omk35rr9r8v148p/xb1usb.11059.0.140526x64.msi

Gwarancji nie ma że zadziała bo nie masz wersji pada oryginalnej a twój adapter jest rozpoznawany przez 4 platformy ale warto spróbować. Ewentualnie instalacja windows 10.