Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mojak

Promocyjne kody do Battlefield Heroes w CD-A?

Polecane posty

Dokładnie buty i spodnie, które z resztą się nie wyróżniają zbytnio, więc bardzo możliwe, że widzieliście już te ciuchy w akcji:)

Co do tematu:

W ciągu 5 miesięcy, magazyny rozdają komplet ubrań i, na początku, po 930 bf każde.

Następnie są buty i spodnie, potem prawdopodobnie rękawice i koszula, a ostatnie to hełm i jakiś gadżet, tj. plecak rakietowy. Także całkiem niezły komplecik. Dodając do tego kupiony, np. pas z granatami, ubrania za VP, można naprawdę fajną kombinację zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Heroes świętuje rejestrację milionowego gracza.

W związku z tym, gracze, którzy należą do tego 1 mln. pierwszych zarejestrowanych userów, otrzymają klucze promocyjne na "coś". "Coś" jest jeszcze niewiadomą - nikt nie widział i nic o tym nie słyszał. Można przypuszczać, że będzie to jakieś ubranie, bądź battlefunds. Sprawdzajcie maile:P Myślę, że za 2-3 dni już niektórzy będą mieć.

A co do tematu: Nadal nic nie wiadomo o kluczach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można a nawet trzeba bo okazja do zdobycia takich kodów może się szybko nie nadarzyć. Szkoda że żaden magazyn zajmujący się grami komputerowymi nie zainteresował się tym wcześniej, bo sprzedaż by im na pewno skoczyła ze względu na to że niektórzy kupowaliby po 2 egzemlarze gazet z kodami a zbędne wymienić na Battlefundsy(i to całkiem niezłą sumkę :wink: ) na oficjalnym forum tego BF-a. Nie wiem tylko czy nie jest już przypadkiem za późno bo kampania już się zaczęła ale zawsze możemy zacząć później niż w Niemczech czy w Wielkiej brytanii :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby coś na temat BF:H jest w sierpniowym CDA ale wydaje mi się, że to tylko recenzja i nie wspominają nic o tych kodach więc pozostaje tylko czekać i sprawdzić czy nie ma jakiejś wzmainki na ten temat albo poczekać aż odpiszą komuś kto zgłosił propozycję na temat zamieszczenia tych kodów w CDA ale skoro do tej pory nie odpisali możliwe że już w ogóle nie odpiszą :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...