Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

Kupię PSP

Polecane posty

Jestem wstępnie zainteresowany kupnem konsoli PSP, transakcji najchętniej dokonałbym na terenie trójmiasta, możliwa jest też realizacja aukcji na allegro. Interesują mnie wersje 1004 i 2004 (PAL), głównie ze względu na cenę, maksymalnie za konsolę jestem w stanie dać 450zł. W zależności od wersji (slim/fat), stanu technicznego (pęknięcia, zarysowania), dodatków (karty pamięci, etui), gwarancji (już chyba tylko w wersji slim) itd.). Jestem też zainteresowany kupnem gier "na start" np. God of War CoO, Killzone Liberation, Tekken DR.

PS lubię czarny kolor :biggrin: , chodzi o konsolę ofc.

PS2 odrazu zaznaczam że konsole poważnie uszkodzone/niesprawne (niedziałające UMD, uszkodzony ekran czy przyciski) mnie nie interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Mam nadzieje, ze jeszcze nie zapomniales o tym temacie. Tak sie sklada, ze mam konsole, ktora Cie interesuje.

Jest to psp 1k z najslabiej zabezpieczona plyta glowna. Konsola posiada Firmware 5.00 M33-6.

Do konsoli dolaczam ladowarke, karte pamieci Sony 2GB, karte pamieci Sandisk 2 GB oraz przedni panel. Konsola jest troche porysowana. Jesli jestes zainteresowany moja oferta chetnie zrobie dobrej jakosci zdjecia.

Bylbym wdzieczny jakbys odpisal mi na gg, poniewaz boje sie, ze zapomne zerknac na to forum. Moj nr gg to: 2660139.

Pozdrawiam

Pierre

EDIT: Zapomnialem dodac, ze do zestawu dorzucam kabel USB z funkcja ladowania konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...