Jump to content
PanBrzoza90

Xbox One vs Playstation , co wybrać?

Recommended Posts

Witam, z racji tego, że zbliża się czarny piątek postanowiłem zakupić sobie nową konsolę. Aktualnie posiadam od ponad 8 lat Xboxa 360 i zdecydowałem się wymienić na coś nowego. I teraz pojawia się moje pytanie - co wybrać? Ogólnie jestem zadowolony z xboxa i bardziej odpowiada mi ich polityka abonamentu, z drugiej strony PS4 ma fajniejsze gry na wyłączność. Co wy o tym sądzicie? Dodam też także, że układ klawiszy na padzie od Xboxa bardziej mi odpowiada :D  Czy PS4 nadrobi grami wymienione zalety xboxa czy mimo wszystko brać Xbox One?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bierz PS4. Ciekawsze gry, a do pada idzie sie szybko przyzwyczaic (pisze to jako osoba, ktora korzysta z padow zarowno od MS, jak i od Sony). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Za chwilę" w Polsce zawita usługa Play Station Now odpowiednik Xbox Games Passa więc  polityka abonamentowa będzie podobna. Bierz PS4. 

Konsola to gry a PS4 daje ci obecnie wszystkie gry dostępne na XBOX-a plus exy tylko na swoją platformę - ja się nie wahałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz X360,  to XONE traci główną przewagę - kompatybilność wsteczną. Dlatego radziłbym PS4, za którym przemawia dobra biblioteka gier niedostępnych na innych platformach.

Co do pada, to ja na przemian używam tego od X360 i dualshocka 4 - są na tyle podobne że nie trzeba się nawet "przestawiać".

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie ;) ja jestem w teamie xbox. Zwłaszcza, że teraz tyle abonamentów za ziko np tu obczaj też black friday w morelach juro i w x-komie. Domyślam się, że coś będzie z konsol jak rok temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...