Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tony_Starks

Rap

Czy kupiłeś już płytę Kno- Death Is Silent?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No kupiłeś czy nie

    • Tak
      0
    • Nie, ale zamierzam
      7


Polecane posty

Co do Chady - dał radę z płytą i można powiedzieć, że to pierwszy ulicznik, który przyciąga, a nie odpycha..

Co do DGE - nie trawie, nie przepadam. Nie jestem zwolennikiem pustych rymów, więc to może przez to.. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to takiego "pusty rap"

gural uprawia tzw. braggadocio które nie ma za zadania przesyłać słuchaczowi jakichś drętwych życiowych prawd, tylko zaskoczyć go zręcznie przemyconym wielokrotnym, karkołomnym porównaniem.

takie "puste rymy" prezentowaly w usa legendy o ktorych bez pokłonów nie moze dyskutowac zaden fan rapu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie za polskim rapem nie przepadam. Jeśli już to Łony od czasu do czasu posłucham. A jeśli chodzi o amerykański to ostatnio zainteresował mnie stary EazyE a głównie Eazy-er Said Than Dunn.;D No i jeszcze kilka kawałków Xzibita, np. Paparazzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie przypasił, zagraniczny rap (a w szczególności Amerykański [2Pac był dobry]).

Z Polskiego to polecam klasykę: Paktofonika i Kaliber 44 (K44 grał, głównie, tak zwany "hardcore psychorap") lub bardziej nowoczesnego O.S.T.R.'a.

A odradzam Ryśka (Peję), Tedego oraz Liroya.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La Coka Nostra-najlepszy album roku , po prostu mistrzostwo . Bity , goście , Ill Bill . Kupować w ciemno , mimo że to underground kupiłem na allegro za 79 zł .

ale to underground taki malo undergroundowy

snoop, bun b, b-real goscinnie nie sa na kazdej podziemnej plycie.

a stare dziady pewnie pamietaja jeszcze everlasta i jego jump around ktore dalo mu spoooro kasy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Mi najbardziej pasuje taki jaki jest w GTA SA w radiu Los Santos lub w NFS Underground. Co prawda nie znam większości kowałków ale słychać, że ci ludzie mają pojęcie o tym co robią. Np taki Peja. Niby ma niektóre fajne kawałki ale niektóre dla mnie są na odwal się. Obecnie słucham tylko rapu prosto z USA bo jak dla mnie tylko on (sory za wyrażenie) ma jaja :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

san andreas wlasnie za soundtrack ma u mnie na zawsze miejsce na dysku ;)

maly newsflash- plyta sluaghterhouse pojawila sie w internecie, zapewne niedlugo trafi do sklepow (musialem to dodac hehe)

ciekawe czy ktos sie pokusi o sprowadzenie tego do Polski czy znowu bedzie trzeba na allegro przeplacac.

polecam mocno. dobra mocna plyta glodnych sukcesu raperow jadacych na doskonalych bitach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack z Radio Los Santos to coś, co przerosło moje oczekiwania. R* się postarał, i masę hitów wykupił - choćby F*ck wit Dre day, Express Yourself czy Guerillas in tha Mist. Ale w GTA IV też jest niezłe radio rapowe - Beat. Rap tam jest co prawda taki... nowoczesny, komercyjny, ale w rozgrywkę świetnie się wpasowujący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Sieah ?? Ja nie dodawałem swoich mp3 do GTA SA właśnie ze względu na Radio LS :) Nie pamiętam, żeby jakiś kawałek z tego radia mi nie przypasował.

A tak z innej beczki. Jak wam się podoba najnowsza płyta DonGuralEsko (Inwazja Porywaczy Ciał) ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwazja Porywaczy Ciał niezła płytka. Rozbijają mnie fragmenty wywiadów , matheo tez dal rade , Dj Dziadzior (Gural) fajnie jedzie po dobrych bitach a Pezet goscinnie zjadl cala swoja plyte (Muzyka emocjonalna - mam w oryginale chce ktos kupic?) A sluchaliście nowej płyty Slim Thuga - jak dla mnie mile,pozytywne zaskoczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...