Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Szkoła III

FERIE  

237 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W ferie będę...

    • Zakuwać
      33
    • Grać na kompie
      141
    • Sanki/narty/ślizgawka
      35
    • Bim Bam Bom
      19
    • Polować w tundrach na antylopy
      29
    • Grać w gałę na śniegu
      14
    • Coś innego (napisz, co)
      11
    • Jakie ferie...?
      21
    • Jestem studentem (studentką) i nie chcę czytać o żadnych feriach!
      25
    • Hejaho na dacho!
      47


Polecane posty

Właśnie wróciłam z Opola, z wynikami matur...zdałam! Co prawda bez wodotrysków, ale zdałam :D

Język polski[Rozszerzony]: 64%

Język angielski[Rozszerzony]: 71%

Historia[Rozszerzona]: 62%

Historia Sztuki[Rozszerzona]: 76%

Nie jestem z tych wyników specjalnie zadowolona, jednak z drugiej strony, kiedy pomyślę o tym, że rozszerzone względem podstawowych liczą się x2... i że Historia(na której najbardziej mi zależało) i tak jest powyżej średniej(o 11%! :D ), to jednak trochę potrafię to sobie wybaczyć :) Tym bardziej, że w porównaniu do wyników liceów ogólnokształcących, te profilowane(jak moje) mają skandalicznie niskie wyniki.

Polski 70% - Zważywszy na to, że spodziewałem się błędu rzeczowego jest ok.
Błędu rzeczowego? Przecież nie odbierają za to punktów... Heh, na WoSie można było napisać, że współtwórcą Solidarności, Prezydentem Polski i Noblistą był gen. Wojciech Jaruzelski, a i tak btło za to 0 punktów xD

Natomiast - jeśli chodzi o historię, jesteś Nikczemnym Oszukistą, takie wysokie wyniki są nie fair :D

No ale cóż - tak naprawdę te wyniki liczyć się będą dopiero w porównaniu z innymi u cioci IRKi :D Zapisaliście się już? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędu rzeczowego? Przecież nie odbierają za to punktów... Heh, na WoSie można było napisać, że współtwórcą Solidarności, Prezydentem Polski i Noblistą był gen. Wojciech Jaruzelski, a i tak btło za to 0 punktów xD

Właśnie nie byłem pewny, jak na to patrzyć, ale cieszę się, że jest jak jest.

Natomiast - jeśli chodzi o historię, jesteś Nikczemnym Oszukistą, takie wysokie wyniki są nie fair :D

To nie jest tak jak myślisz =). Gratuluje koledze Warmanowi, który miał 95% z geografii, ładnie. Ja, jak wspominałem zdawałem, ją nie przygotowując się specjalnie - tylko tak dla sprawdzenia :cool: . W sumie spodziewałem się wyższego wyniku z historii. Ale skoro średnia jest nie taka wysoka, to może gdzieś się dostanę... :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla maturzystów... mnie ten koszmar czeka za 3 lata =]. Na szczęście dostałem się do wypatrzonego liceum, klasa fajna, szkoła jak najbardziej git, także nie mam się chyba co martwić o przyszłą edukacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stała się rzecz niepojęta, nawet ja żem zdał maturkę! =D

Polski 67%

Angielski 92%

WoS 56%

Jak widać szału nima (wszystko podstawy), ale też nikt go nie oczekiwał - trochę tylko zawaliłem polski, bo mogłem spokojnie wyciągnąć te 80%, ale jako że nie trafili z tematami w moje gusta, nie chciało mi się kombinować. :) Angielski jak najbardziej very good, WoS o wiele lepiej, niż się spodziewałem, także ogólnie rzecz biorąc jest pozytywnie.

Czy się logujemy? No pewnie, na różnego rodzaju humanistyczne kierunki na UŚ, UŁ, UO i ATH w Bielu, ale szczerze wątpię, czy kryteria będą aż tak niskie, bym zasilił szeregi studenciaków. Ale próbowac zawsze można, tym bardziej, że zmywak w Irlandii jest zawsze opcją otwartą. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale próbowac zawsze można, tym bardziej, że zmywak w Irlandii jest zawsze opcją otwartą. 8)

Juz dzis kumpel (ktory rowniez zdawal wszystko na podstawie) zapowiedzial, ze w piatek wyjezdza do Irlandii wlasnie na zmywak. Na pytanie kiedy wraca odpowiedzial "Nigdy" ;)

U nas odbior swiadectw dzisiaj o godzinie 11 w salach z wychowawcami. Nikt praktycznie w zadne stroje galowe sie nie bawil. Pelen luz- blues (nie dla wszyskich- 4 osoby matme oblaly).

A ja z wynikow maturki basz zadowolony jestem.

Polski (podstawa)- 74%

Angielski (podstawa)- 93%

Geografia (podstawa)- 80%

Matma (rozszerzenie)- 52% (jeeee :D)

Ogolnie spodziewalem sie duzo gorszych wynikow. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony matma (tak, wiem, orzel ze mnie ;)) bo probne pisalem w granicach 40%, a teraz taka mila niespodzianka (nie przypuszczalem ze tak dobrze bedzie, wyszedlem z matmy niezadowolony). Tez az mi sie cieplo (w gaciach :D) robi na mysl o zakosztowaniu studenckiego zcyia :D Papiery skladam na UJ (o AGH-u z takimi wynikami to se pomazyc moge, ale o tym wiedzialem) na informe (choc tu moge sie nie dostac), oraz na Politechnike Krakowska na Informatyke i Automatyke i Robotyke (tutaj powinno problemow nie byc). Co wybiore to sie okaze. Wazne zeby studiowac, a nie wazne gdzie :P Gratuluje koledze Warmanowi- matma rozszerzona na 94, chyle nisko czolo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki bardzo Zizou666, jak to mówią wróg stawiał dzielny opór, ale udało się przedrzeć :) a tak btw. stwierdzenie że sama nauka przed maturą da pozytywne wyniki to "bullshit". Uczcie się systematycznie w średniej szkole, a matura to będzie pestka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zizou666 - bzdury Wacpan glosisz. Na informatyke na UJ jest sie dostac trudniej niz na AGH. Przynajmniej tak wynika z moich niesmialych kalkulacji. A w ogole, to chodz na UJ, to bedziemy na jednym kierunku ;]

@Warman - ode mnie masz nie tylko wyrazy szacunku, ale po prostu poklon ;P Jezeli Tobie matma "dala opor, ale padla", to mnie zastrzelila juz w pierwszej turze, po czym oplula me truchlo. 72... Matko, sacz e szejm...

Ogolnie zaczynam dochodzic do wniosku, ze musieli mi nie uznac jednego zadania, ktore zrobilem dosc, eee... oryginalnie. Trzeba bylo wykazac, ze stosunek promieni rowna sie iles tam, a ja zrobilem to tak, ze podstawilem to do wzoru, i skoro wyszla rownosc, to znaczy, ze stosunek faktycznie tyle wynosil. Bo teraz na zimno patrze na te zadania, i ni w zab pojac nie moge gdzie mogli mi naurywac az 14 pkt.

Ehh, i zaczynam sie bac na tyle mocno, ze chyba zloze tez podanie na Informatyke na wydzial Fizyki, bo na wydziale matmy patrza tylko na matme, a ta poszla mi gorzej od fizy o cale 11%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale t3tris widzę, że wynik z fizyki masz naprawdę kozacki, także "gratz" za to :) A jeżeli chodzi o zadania z matmy to pamiętam, że jak pisałem odpowiedź do zadania z tym skarbcem króla czy coś takiego to cała litania mi wyszła i za to pewnie punkty poleciały, a reszta pewnie jak zwykle przez stres napisałem, że 2+2=7 i odjęli punkty:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dzis kumpel (ktory rowniez zdawal wszystko na podstawie) zapowiedzial, ze w piatek wyjezdza do Irlandii wlasnie na zmywak. Na pytanie kiedy wraca odpowiedzial "Nigdy" ;)

U nas odbior swiadectw dzisiaj o godzinie 11 w salach z wychowawcami. Nikt praktycznie w zadne stroje galowe sie nie bawil. Pelen luz- blues (nie dla wszyskich- 4 osoby matme oblaly).

A ja z wynikow maturki basz zadowolony jestem.

Polski (podstawa)- 74%

Angielski (podstawa)- 93%

Geografia (podstawa)- 80%

Matma (rozszerzenie)- 52% (jeeee :D)

Ogolnie spodziewalem sie duzo gorszych wynikow. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony matma (tak, wiem, orzel ze mnie ;)) bo probne pisalem w granicach 40%, a teraz taka mila niespodzianka (nie przypuszczalem ze tak dobrze bedzie, wyszedlem z matmy niezadowolony). Tez az mi sie cieplo (w gaciach :D) robi na mysl o zakosztowaniu studenckiego zcyia :D Papiery skladam na UJ (o AGH-u z takimi wynikami to se pomazyc moge, ale o tym wiedzialem) na informe (choc tu moge sie nie dostac),

Co do infy, to na EAIE na AGH jest najlepsza w całym Krakowie. Na AGH jest kilka rożnych wydziałów z informatyką, więc możesz wybrać coś dla siebie, na przykład na Wydziale Geologii i Geoinżynierii czy jakoś tak, albo na Wydziale Inżynierii Materiałowej. Nie idź na UJ, bo "UJ się uczyyyy" 8) Ogólnie studenci (przede wszystkim AGH choć nie tylko) szydzą z UJ-otu :) Trochę mnie to zaskoczyło, że nikt nie lubi tej uczelni ;) To taka ciekawostka :P

oraz na Politechnike Krakowska na Informatyke i Automatyke i Robotyke (tutaj powinno problemow nie byc). Co wybiore to sie okaze. Wazne zeby studiowac, a nie wazne gdzie :P Gratuluje koledze Warmanowi- matma rozszerzona na 94, chyle nisko czolo.

Polecam. Na WM, to tak naprawdę jedyny kierunek, który warto studiować (automatyka i robotyka rzecz jasna, na infe idz na któryś z wydziałów AGH). Poza tym będziesz miał blisko do akademików, /gdzie mieszka i moja skromna osoba :) /. To ważne, bo nie będziesz musiał bulić 47 zeta (miesięczny na wszystkie linie). Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski (podstawa) - 40%

Angielski (rozszerzony) - 86%

Geografia (rozszerzony) - 73%

Wniosek - polski ewidentnie mi nie leży chociaż sporo osób miało wyniki w granicach tylu % więc chyba trafiliśmy na siekierę egzaminatora. Na uniwerek ekonomiczny w Poznaniu liczą się tylko w moim przypadku angol i gegra więc jest spoko. Po maturach w maju od razu wiedziałem, że zawaliłem słuchanie z angola (względem próbnej) ale podciągnąłem się gramatyką która niestety jest gorzej punktowana - maksa z rozprawki (16pkt) też nie było więc nie dobiłem do 90%... Ale kurna no chyba i tak dobrze było!

Gegra - chylę czoła przed wynikiem Warmana (95%), bo egzamin w części społeczno-ekonomicznej dla mnie był zwyczajnie trudny - na dzień przed maturą leciałem cały materiał z gegry bo wcześniej mi się nie chciało przysiąść :smile: i do społeczno-ekonomicznej już nie dojechałem. Jak patrzę na wyniki z majmy to chyba też mogłem spróbować ale raczej powyżej 70% bym się nie wybił i nie poprawił wyniku z gegry więc zdawałbym tylko dla sportu.

Tak czy owak wynik mnie zadowala i mogę już naprawdę oddać się wypoczynkowi... Wait! jeszcze będzie zamieszanie z papierami na uczelnie...

Pozdrawiam i gratuluje wszystkim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hieh, po przerwie, ale co tam pochwalę się wynikami z matury...:D

polak podstawa- 70%

angielski podstawa- 90%

gera podstawa- 50%

Ogólnie jestem dosyć zadowolony, z polaka nie spodziewałem się 70%, a raczej coś ponad 50%, ale jak widać poszło. Teraz tylko nurtuje mnie pytanie co dalej? Jestem naprawdę niezdecydowany. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zizou666 - bzdury Wacpan glosisz. Na informatyke na UJ jest sie dostac trudniej niz na AGH. Przynajmniej tak wynika z moich niesmialych kalkulacji. A w ogole, to chodz na UJ, to bedziemy na jednym kierunku ;]

Chyba ile ludzi to tyle opini. Poczatkowo wlasnie bralem pod uwage tylko PK, bo wszyscy mowili o progach na AGH (cos w granicach 75%), potem przeczytalem pewnien tekst studenta (czy tez juz absolwenta) UJ, ktory bardzo zachwalal informatyke na tamtym kierunku. Mowil o progach rzedu 60 % (w pierwszej rekrutacji, ale pozniej podobno mozna zalapac sie bo ludzie z dobrymi wynikami odchodza wlasnie na AGH). Nawet Fizyka w nazwie wdzialu (ktora poczatkowo wydawala mi sie nie do przelkniecia) nie przestraszyla mnie, gdyz podobno wcale duzo jej nie ma, a to co jest to jakies przedmioty na 3 semestrze bodajze Zjawiska Falowe i cos z elektromagnetyzmem, i podobno do przelkniecia (nigdy z fizyki dobry nie bylem). Co do samej infy to na wydziale WFAIS to podobno jest bardzo przyjemnie. Ale teraz juz nie wiem, bo wasze opinie sa calkowicie odmienne od tych, ktore slyszalem/czytalem do tej pory.

mi4u--> z 52% matematyka nie mam szans sie dostac na EAIE, ale powiedz mi jaka jest informatyka na tych innych (z nizszym wymaganym wynikiem) kierunkach. Czy rowniez trzyma poziom? Czy nie lepiej zlozyc np na PK (i czemu mowisz, ze na PK nie warto studiowac infy, tylko automatyke i robotyke).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do obecnych studentów. Jutro wybieram się na Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie w celu złożenia papierów. Ile trwa takie składanie? Wyrobię się w godzinę? Składam na 3 kierunki, 2 teczki do auli a jedna do jakiegoś tam pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą dostałam wyniki rekrutacji na Uniwersytecie Wrocławskim ^_^ I dostałam się na mój wymarzony kierunek: Historię (specjalizację nienauczycielską :D )! Strasznie mnie to cieszy, tym bardziej, że matura z historii była naprawdę paskudna ^_^

Nie udało mi się z kolei dostać na historię sztuki na UWR, no ale nie spodziewałam się specjalnie, że mi się uda - po pierwsze, od początku roku wiedziałam, że chcę iść na Historię, a Historię Sztuki po prostu lubiłam ;) (poza tym - jej instytut znajduje się kilka metrów od tego, na który się dostałam). Poza tym - limit miejsc 30 na HS też mi nieco przeszkodził w dostaniu się tam ;)

W każdym razie bardzo się cieszę, mam nadzieję, że już jutro będzie można zawieźć papiery :) No i może uda mi się znaleźć kogoś ze starszych roczników, kto mi powie, czym warto się zainteresować jeszcze przed pierwszym semestrem :) (bo nie spodziewałam się, że nawet po maturze może się tak nie chcieć niczego :D ).

W każdym razie życzę innym, aby też dostali się na wymarzone kierunki ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą dostałam wyniki rekrutacji na Uniwersytecie Wrocławskim ^_^ I dostałam się na mój wymarzony kierunek: Historię

Witaj w klubie;]

Teraz muszę jeszcze poczekać do poniedziałku na wyniki w Poznaniu i potem zadecyduję, które miasto zaszczycę swoją obecnością ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą dostałam wyniki rekrutacji na Uniwersytecie Wrocławskim ^_^ I dostałam się na mój wymarzony kierunek: Historię (specjalizację nienauczycielską :D )!

Gratuluję =). Ja jeszcze czekam na wyniki rekrutacji UŚ...

Strasznie mnie to cieszy, tym bardziej, że matura z historii była naprawdę paskudna ^_^

Oby tak było jak piszesz, bo wedle tego co na forach widziałem z wcześniejszych lat, może mi braknąć dosłownie kilku punktów na prawo! Swoją drogą odczuwam pewien niedosyt po tej maturze, bo jak wcześniej liczyłem spodziewałem się minimalnie 85%. Jeszcze większy niedosyt będzie jak się przez te kilka procent nie dostanę...

W innym wypadku podobnie czeka mnie historia ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam teraz na wyniki z UMCS'u z turystyki i rekreacji, bo na prawo się póki co nie dostałem (i nie sądzę, żebym się miał w II ani III naborze dostać :P). Poza tym za kilka dni dowiem się jak z logistyką na UŁ (a tak btw to trochę chore, że trzeba czekać aż jedenaście dni na wyniki - 3-go był koniec rekrutacji a 14 jest ogłoszenie list..). A poza tym dzisiaj jeszcze muszę przelać kasę na swój miejscowy Uniwersytet Jana Kochanowskiego :P. W sumie już na nim studiowałem historię. Jak szedłem na tę historię to sądziłem, że się nią interesuję (w końcu półki zawalone książkami itd :P) ale jak przyszło co do czego to się okazało że za czasów Aleksandra Macedońskiego nie były najważniejsze jego podboje, tylko to co Macedończycy jedli na obiad :P denerwujące, a w sumie to totalna nuda.. Odszedłem po semestrze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dostałem do liceum ;] kilka stron wcześniej pisałem, że miałem trochę ponad 90 wszystkich punktów, ale dzięki Bogu dostałem się do liceum profilowanego na kierunek ekonomiczno-administracyjny ;]. Wniosek? Do liceów przyjmowali od 75-80 pktów, więc wyciągnijcie je sami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszyn Akomplit, moje nazwisko widnieje dumnie na liście przyszłorocznych studentów prawa na UŚ =). Co ciekawe nie dostałem się na administrację. Teraz tylko wybór, historia czy prawo ^^ .
H-i-s-t-o-r-i-a! H-i-s-t-o-r-i-a!

Do tej pory nie poznałam chyba ani jednego nie-nudnego studenta prawa :D A uczenie się historii to sama przyjemność, jak wiesz :D (przynajmniej tak mi się wydaje, skoro udało ci się dostać AŻ taki wynik @_@ ).

Poza tym - wtedy będziesz mógł się przenieść do Wrocławia w ciągu semestru lub kilku i będziemy razem studiować... i grać w RPG :D

Jasne, że praca po tym nie jest pewna, ale przynajmniej nie trzeba mieć na wstępie aż tylu pieniędzy lub aż tak wysoko postawionych 'krewnych i znajomych' królika, żeby mieć szansę na pracę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszyn Akomplit, moje nazwisko widnieje dumnie na liście przyszłorocznych studentów prawa na UŚ =). Co ciekawe nie dostałem się na administrację. Teraz tylko wybór, historia czy prawo ^^ .
H-i-s-t-o-r-i-a! H-i-s-t-o-r-i-a!

Do tej pory nie poznałam chyba ani jednego nie-nudnego studenta prawa :D

Aż tylu tych studentów poznałaś? :> Kto powiedział, że nie jestem nudny ^^ ?

A uczenie się historii to sama przyjemność, jak wiesz :D (przynajmniej tak mi się wydaje, skoro udało ci się dostać AŻ taki wynik @_@ ).

A żebyś wiedziała, że przyjemność. Właśnie dlatego się zastanawiam, bo na pieniądze na pewno wielkie liczyć po historii nie można... Chyba, że zastąpię jakiegoś Wołoszańskiego xD.

Poza tym - wtedy będziesz mógł się przenieść do Wrocławia w ciągu semestru lub kilku i będziemy razem studiować... i grać w RPG :D

Myślę, że z dziewczyną mimo wszystko są ciekawsze rzeczy do robienia niż gra w RPG. To żaden seksizm xD.

Jasne, że praca po tym nie jest pewna, ale przynajmniej nie trzeba mieć na wstępie aż tylu pieniędzy lub aż tak wysoko postawionych 'krewnych i znajomych' królika, żeby mieć szansę na pracę ;)

To prawda... dlatego nie idę na prawo w ciemno... O aplikacje będzie niezmiernie ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tylu tych studentów poznałaś? :> Kto powiedział, że nie jestem nudny ^^ ?
Nudni ludzie nie zastanawiają się nad studiowaniem historii ;)

A żebyś wiedziała, że przyjemność. Właśnie dlatego się zastanawiam, bo na pieniądze na pewno wielkie liczyć po historii nie można... Chyba, że zastąpię jakiegoś Wołoszańskiego xD.
Powiem tak: bardziej odpowiadają mi Mnisi Historii niż Pan Slant ze Świata Dysku xD *

Myślę, że z dziewczyną mimo wszystko są ciekawsze rzeczy do robienia niż gra w RPG. To żaden seksizm xD.
Chyba, że z dziewczyną, która ma chłopaka. Poza tym - granie w "Dzikie Pola" z osobami, które mają lepsze pojęcie o tych czasach, niż to wyciągnięte z fantastyki historycznej H.Sienkiewicza może być całkiem interesujące :D Przynajmniej taką mam nadzieję ;)

Oczywiście nie chcę naciskać, warto, żebyś poszukał - choćby na forach prawników i historyków - poglądów, co lepiej wybrać w jakiej sytuacji :) Prawo daje z pewnością lepsze perspektywy dobrze płatnej pracy - ale na ile interesującej i nie kończącej się tylko na siedzeniu na urzędniczym stołku i przekładaniu papierów z jednego fragmentu biurka na drugi - tego już nie wiem ._.

* - dla nieoczytanych - Pan Slant to najlepszy... a przynajmniej najdłużej praktykujący prawnik Świata Dysku. Jest zombie. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla tych wszystkich Licealistów i wyżej mój post będzie śmieszny, że się tak podniecam, ale tak to już jest - ci którzy przeszli w życiu już maturę na egzaminy gimnazjalne będą patrzeć jak na 5 minutową kartkówkę w LO* no ale skoro każdy się chwali to i ja chce.

Mianowicie - dostałem się. \m/ Dostałem się! :O

W sumie nie powinienem się tak podniecać, bo już na spotkaniu rodziców dyrektor mówił, że będzie z nas wyciskał więcej i żeby nie nastawiać się na dobre oceny... Fajnie. Miałem beznadziejne oceny w gimnazjum (może trochę zaburżuję w kwestii inteligencji ale średnia 4.6 to IMO fail - miałbym pasek gdyby mi się chciało poprawić <CIACH!> biologię... Cóż, dostałem się ale teraz żałuje - mniej by było stresu) to teraz jakie będę miał? : D

No ale się nie przejmuję - jakoś to będzie. W sumie w tej szkole ludzie chodzący na mój profil (Polski - Historia - Łacina z jęz. Angielski i Francuski) są uznawaniu za największych leniów więc może się odnajdę? P:

Mówię oczywiście o LO, bo to od zawsze był mój cel.

Niektórzy mówią, że do tej szkoły chodzą same tzw. 'kujony'. Cóż - po części jest to prawda. Ja jednak jestem po tej drugiej stronie raczej, bo uczyć mi się nigdy nie chciało, a większą wiedzę z zakresu np. historii czy Angielskiego wyniosłem z Discovery/Książek/Gier/Internetu niżeli ze szkoły. :P

A potem? Hmm... Nauczyciel! \m/ Może się to wydać głupie, ale ja szalenie chciałbym zostać takim nauczycielem. Sam nie wiem dlaczego, ale myślę, że w tej pracy bym się odnalazł...

* - No bo w sumie to prawda - testy gimnazjalne to banał jakich mało. Przepraszam z góry tych, którzy mieli mniej punktów niż oczekiwali etc, ale IMO w tym roku było szalenie łatwo. Prócz biologii, której nie znoszę... :<

Język...! Jeśli miałeś dobry wynik z testu gimnazjalnego - znaczy radzisz sobie z czytaniem ze zrozumieniem. Zajrzyj więc do działu z Regulaminem ;] - NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...