Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odyniec15

Łamigłówki

Polecane posty

Jeden z moich przyjaciół powiedział mi kiedyś, że należy do tajemniczego klubu, w którym członkowie znani są nie z imienia, lecz z numeru. I tak Lane miał numer 31, Lloyd - 63, Lovell - 79.

Przyjacielowi memu, który miał na imię Lecky, nakazano zmianę imienia. Kiedy zapytał o powód tej zmiany, odpowiedziano mu: "Z powodu numerów. Nie możemy mieć imienia Lecky, bo mamy już imię Lucas".

Przyjaciel mój zmienił więc imię na Leckie.

Pytanie: Jaki otrzymał numer?

@EDIT: tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien facet jest ubraby na czarno. Ma czarne spodnie, skarpetki, kurtkę, rękawiczki i czapkę. Idzie tak ulicą, na której nie świeci się żadna latarnia, niebo jest zachmurzone, w oknach domów też nie widać żadnych świateł. Z naprzeciwka jedzie czarny samochód z dużą prędkością, z wyłączonymi światłami. Mimo to kierowca zauważył pieszego i zatrzymał się przed nim. Jak to możliwe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka

Test świnki

W żadnym wypadku nie oszukujcie i zróbcie go porządnie!!

Weź białą kartkę i narysuj świnkę.

Nie przechodź dalej DOPOKI NIE NARYSUJESZ ŚWINKI!!!!

NIE OSZUKUJ!! NIE BEDZIE SIE LICZYŁO!!!

NAJPIERW NARYSUJ!!!

JUZ? NA PEWNO ?

Świnka obrazuje Twoja psychikę.

Jeśli ją narysowałeś:

* U góry kartki: jesteś pozytywnie myślący i optymista.

* raczej w kierunku środka kartki : jesteś realista.

* bliżej dołu kartki : jesteś pesymista i masz tendencje do

negatywnych zachowań.

* jeśli świnka patrzy w lewo: wierzysz w tradycje, jesteś przyjazny

i łatwo zapamiętujesz daty; daty urodzin, rocznic...

* jeśli świnka patrzy w prawo: jesteś wynalazcą, jesteś aktywny,

ale nie jesteś zbyt przywiązany do rodziny, i nie przywiązujesz

wagi do ważnych dat...

* jeśli świnka patrzy na wprost, na ciebie:

jesteś bezpośredni, jesteś jak adwokat diabla i nie boisz się starć

w dyskusjach

* jeśli dodałeś śwince mnóstwo detali: jesteś analitykiem, spokojny

i nieufny.

* jeśli nie dodałeś śwince detali: jesteś emocjonalny, uczuciowy,

naiwny, niezbyt metodyczny i podejmujesz dużo ryzyka.

* jeśli narysowałeś śwince mniej niż 4 łapki : wahasz się albo

jesteś w trakcie przezywania okresu wielkich zmian w swoim życiu.

* jeśli narysowałeś śwince 4 łapki: jesteś pewny, uparty i trzymasz

się swoich ideałów.

* jeśli narysowałeś śwince więcej niż 4 łapki: jesteś idiotą.

* Wielkość uszu świnki wskazuje na twoja zdolność słuchania innych:

Im większe tym lepiej!!

* Długość ogonka: wskazuje na jakość twoich relacji seksualnych:

znowu, im dłuższy, trym lepiej!!!!!

OK ,

Kto zapomniał narysować ogonek?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, moja świnka była na środku kartki, patrzyła w prawo, miała dwie nogi, miala uszy i ogon i żadnych detali. Ale wydaje mi sie, ze ten test to jakaś bzdura. Każdy kto miał ze mną okazję dyskutować wie, że się ideałów trzymam jak tonący deski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

Hmmm, może ten człowiek chciał zadzwonić do kolegi, w ręce miał słoik z... nieważne z czym... no i jak zadzwonił (albo nawet jeszcze nie zadzwonił) napadł go jakis koleś z nożem. Krew sie polała, słoik wypadł mu z ręki...

może trochę naciągane, ale co tam :P Gdzieś chyba to już widziałem, ale nie pamiętam, czy dokładnie taka była odpowiedź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony borze, no przecież mogło stać się wszystko. Tego typu zagadki są trochę bez sensu, bo ja mógłbym zadać podobną - jest sobie pies, trawnik, urwana smycz i rozbity samochód. Co się stało?

No to moja teoria - Koleś rozmawiał przez telefon z przyjacielem, wtem nagle w budkę wbiegł gigantyczny łoś zabijając gościa, przy okazji rozcinając sobie tętnicę, i krwawiąc obficie pobiegł dalej by umrzeć za rogiem. Pasuje? Pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ruffian

Rozmawiał z narzeczoną, ona go rzuciła, więc postanowił popełnić samobójstwo. Walnął w budkę z buciora, wziął kawałek szkła i podciął sobie żyły. Czemu nie

w domu? Bo tak mu się uwidziało. Mógł też mieć nadzieję, że go wyratują,

a narzeczona się dowie, powie, że przeprasza i jest jej przykro, pogodzą się i będą żyli długo i szczęśliwie. Geniusz/głupota nie zna granic.

To mogło być cokolwiek,

a takiej wersji jeszcze nie było :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, i to tą wędkę mi się rozchodziło...

Dzwonił do kumpla i, jak to wędkarz, machnął rękami by pokazać jak wielką rybę złowił. Potłukł szkło, a odłamki poharatały mu ręce i wykrwawił się... The End

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kącik podupadł więc wezmę się za reaktywację ;] Oto ciekawa łamigłówka:

Są swa pokoje. W jednym są trzy włączniki, w drugim żarówka. Wy jesteście w pokoju z włącznikami i musicie się dowiedzieć, który włącznik zapala żarówkę.

UWAGA

Z pokoju, w którym jesteście do pokoju z żarówką możecie się udać tylko raz

Dodam jeszcze, że od każdego włącznika prowadzą kable, więc odkręcenie go od ściany nic nie da :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie można obserwować żarówki z pokoju z włącznikami? :P Ja to widzę tak:

Zapalam pierwszy włącznik na powiedzmy 5 minut. Następnie wyłączam go i zapalam drugi. Wchodzę do pokoju z żarówką. Jeśli żarówka się świeci to ok. Jeśli nie, to dotykam żarówkę. Jak jest ciepła to znaczy, że pierwszy włącznik zapala żarówkę. Jak zimna to znaczy, że trzeci.

@down Nie jestem pewien czy już wcześniej nie rozwiązywałem tej zagadki właśnie. Albo coś podobnego przynajmniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spook. Zagadka z brodą jak do Warszawy (me Wrocek).

Jesteś pilotem. Lecisz samolotem z Poznania do Warszawy z 43 pasażerami. W Warszawie wysiada 25 osób. Lecicie dalej z Warszawy do Berlina. W Berlinie dosiada się 176 osób. Lecicie do Moskwy - tam wysiadają wszyscy. Pytanie brzmi:

Ile lat ma pilot?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...