Jump to content
DZBeta

Laptop dla mamuśki - do 2800zł

Recommended Posts

Witam, rozglądam się za laptopem dla swojej mamy. Do wydania mam maksymalnie 2800zł. Zależy mi na smukłym designie, mile widziany kolor biały/srebrny. Laptop będzie głównie używany przy zasilaniu sieciowym, w domu. Najlepiej żeby matryca miała powyżej 17 cali. Jeżeli chodzi o podzespoły: teoretycznie mama nie będzie używać go do grania, ale mimo wszystko zależy mi na tym żeby był jak najbardziej wydajny (oczywiście jeżeli chodzi o sprzęt w tych pieniądzach), sam dysk SSD +- 200GB w zupełności jej wystarczy. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Nie tak łatwo znaleźć sprzęt w podanej przez Ciebie konfiguracji. Ale znalazłem ciekawą opcję - Dell Inspiron 5770 5770-3040 Core i3-6006U 17,3" 8GB HDD 1TB Intel HD Win10

Kosztuje 2549 zł najniżej. Laptop ten posiada 1 wolny slot M.2, za te 250 zł zapasu można spokojnie dokupić SSD-ka na M.2, nawet taniej, 240 WD chodzą po 160 zł.

Sam laptop bardzo smukły, kolor dość standardowy - czarny, matowa matryca. Dell produkuje bardzo solidne sprzęty, taniej można kupić Lenovo być może w lepszej konfiguracji, ale ja przynajmniej miałem niemiłe przeżycia z ich sprzętami, urywające się zawiasy itp. Wystarczy poczytać tematy na forach na temat ich urządzeń :icon_confused: