Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Przygody Mrocznego Lorda

Polecane posty

...wyciągnął z niewidzialnego plecaka Gatlinga laserowego i nim skutecznie oddawał światu przysługę, zabijając goniących go oszołomów. Ale po chwili przyjemności musiał uciekać, ponieważ promieniowanie wywołane puszczeniem "bąka" osiągnęło stan śmiertelnie krytyczny, nawet dla Lorda, na domiar złego skończyła Mu się amunicja i zapadała się podłoga, od ciężaru głupoty która wylewała się z ciał wrogów. Jedynym wyjściem z tej sytuacji było okno, wstawione przez mechanika Józefa, który lubi wypić, więc owe okno łatwo było wypchnąć, Lord skorzystał i znajdując się już w powietrzu zauważył...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...latający dywan. Ucieszony Lord bez namysłu na niego wskoczył i odleciał w stronę zachodzącego słońca. Lecz po drodze spotkał go właściciel hurtowni dywanów, i kazał mu oddać jego własność. Ponieważ była awaria i wszystkie dywany odfrunęły w różne strony świata. Po chwili namysłu, Lord mu tak odpowiedział..:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż pocałunek na moim brudnym, owłosionym, niemytym, śmierdzącym, ohydnym tyłencjuszu* i

wskoczył na dywan jednak w Kairze skończyło mu się paliwo spotkał nowobogackiego ogra lord przybliżył się i znienacka...

*to nie błąd celowa nazwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ogluszony atakiem dal tylko bezwladnie znak do ataku czychajacemy za winklem Darthowi Maulowi ten dobyl miecza swietlnego i juz mial zgladzic Lorda ale na szczescie nasz bohater uniknal smiertelnego ciosu pochwycil szybko lezacy nieopodal patyk z brzozy i rzucil sie do tej demonicznej walki zla ze zlem ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z której tylko zło mogło wyjśc zwycięsko. W momencie kiedy Darth Maul majstrował jakąś przereklamowaną sztuczkę Jedi Mroczy przeciął go na pół. Tym razem wzdłuż.

" No ja pikole, znowu jakiś cienias mnie pociął" pomyślał Maul po czym się rozpadł. "Nie no szit!!!!!" wrzasnął Mroczny tak głośnio, że pogiął sobie hełm. "Mam dosyć walki z tymi ciulami!!!! Ja chce tylko podbić cały świat!!!!!" Po czym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

...poszedł podbić świat :P... Kiedy już to zrobił, uznał, że nudno jest być władcą całego świata. Nie ma z kim walczyć, a znęcanie się nad ludźmi staje się nudne. Pomyślał więc, że odda połowę świata Staremu Dobremu Królowi, którego trzymał w lochach. Zrobił to... Nie przewidział jednak, że...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król to tak na prawde paris hilton w przebraniu i schował się w swojej fortecy oślepiony jej brzydotą. Postanowił zapłacic jej za kosmetyczke i wrzucic ja do lochu, tak też zrobił. Później wyciągnął prawdziwego króla i rozpentał 3 wojne światową w tem przypomniał sobie że dziś przyjeżdża teściowa na wakacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdzie Ajax, gdzie Pronto, czym ja wyczyszczę ten cały brud!?" krzyczał. Po chwili przypomniał sobie, że włada połową świata. Zwołał zebranie Koła Gospodyń Domowych i jako pierwszorzędny cel postawił posprzątanie domu. Kobiety uwinęły się w porę, akurat teściowa u wrót... Mroczny rozejrzał się po mieszkanku. Kawa - jest. Herbatka - jest. Filiżanki +3 do smaku - też są. Żona... "O cholera, żona!" pomyślał Lord. Żona została wtrącona do loszku, gdy zabroniła mu tortutrowania ludzi ( nie mogła się skupić, jak spod podłogi dobiegały jęki obdzieranych ze skóry ). Teraz prawdopodobnie karaluchy zlizywały z kamienia jej resztki... Nasz (anty)bohater złapał się za głowę, do drzwi zapukała "mamuśka"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

... Musiał szybko wymyslic jakiś plan. Szybkie myślenie Lordowi nie wychodziło, więc wpadł na genialny (ale tylko jego zdaniem) pomysł. Postanowił poderwać teściową i się z nią ożenić. Ubrał się więc w garnitur ze skóry swoich poddanych i grzecznie otworzył drzwi:

-Dzień dobry- powiedział Lord przestraszonym głosem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do teściowej i zemdlał. Obudził się w szpitalu i zobaczył nad sobą pielęgniarkę tak boską że przyprawiła go o zawał serca.

Mroczny dostał zakaz prowadzenia wojen bo to go wykończy. Mroczny był zdolnym uzdrowicielem i się uleczył a potem zdobył ponownie świat i postanowił zdobyc wszechświat za pomocą ogórków kiszonych, salami, maślanki i pluszowego niedźwiadka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

... Jednak zapomniał, że zanim to wymyślił zakazał produkcji wszelkich zabawek poza pistoletami na kulki i plastikowymi narzędziami tortur. Nie mógł ich przywrócić, bo to doprowadziłoby do strajków (a ponieważ Polska wciąż istniała, to było BARDZO możliwe)- ludzie domagaliby się więcej zabawek! Lord nie mógł do tego dopuścić, więc postanowił samemu stworzyć pluszowego niedźwiadka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecz po latach <a konkretnie to po trzech dniach> monstrum przejęło władzę dla pewnej piosenkarki <podpowiem że miś był różowy a ona blondi> Mroczny zapił się w karczmie pod (wezwaniem hi hi) zgniłego wiewióra i myślał kiedyś miałem władzę nad światem tera mam Jakąś dodę czy inną mandolinę ale w kielichu pełno gdy myślał wpadł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kielicha z którego właśnie miał pociągnąć łyk czarnego mhrocznego soku porzeczkowego o konsystencji glutów trolla. Kielich wciągnął go i mhroczny obudził się przed karczmą z zieloną nogawką od spodni na plecach po czym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wandali która pomoże mu zawładnąć swiatem (po raz n-typ). Niestety wandale spytali się go za kim jest a on, że za sobą, to go pobili i nauczyli na pamięć: Legia rządzi! Rad nierad Lord udał się do butiku, ponieważ w walce złamał obcas. W tym samym czasie Gargamel obserwował go z ukrycia i planował zemstą na Mrocznym za to że go wydał Papie Smerfowi (Gargamel uwierzył Towdiemu)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fakt, że Gargamel nosi stringi pomógł smerfom w przejęciu władzy nad stumilowym lasem. Tymczasem nasz Mroczny Pan We Własnej Mrocznej Osobie, niepomny szykującego się spisku ruszył spiskiem opon świeżo skradzionego trabanta w kierunku wschodniego zachodu, mijając po drodze stado krów, pastwiących się nad łąką. "Tak, moje mroczne wpływy sięgają daleko" - pomyślał dumny z siebie i dokładnie w tym momencie koło złapało gumę. "Mam ją, mam!" - piszczało, klapiąc kapciem po kocich łbach, które wtórowały mu z sykiem. Mroczny mocno sfrustrowany wysiadł i zmierzył okiem samochód, a następnie Kopułę Potępionych, gdzie polscy politycy pracowali pełną parą nad zakazem posiadania czerwonych skarpetek. "Nikt nie będzie uprawiał Zła w mojej obecności! Mam monopol! Polipol też!" - pomachał pięścią w kierunku nieba, po czym wyłudził miniguna od przechadzającego się nieopodal agenta interpolu, grożąc że go pocałuje z języczkiem. Biedak uciekł z przerażenia, co spowodowało zadowolenie Mrocznego Pana i jednocześnie żal z powodu nieudanej randki. Ruszył więc do siedziby fałszywego zła, obwieszony taśmą pocisków z Tesco (promocja 6,66 Zł.ych za metr). Błyszcząc czerwonymi skarpetkami wyzierającymi spod jego mrocznej tuniki, kopniakiem wyłamał drzwi gmachu, które wyleciały z łomotem. To co zastał w środku, przerastało jego najśmielsze wyobrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to byli politycy którzy wypełniali zobowiązania wyborcze i do tego uczciwie! Mroczny nie mógł wytrzymać takiego Zła. Maszynówą wybił wszystkich wyborców, po czym ogłosił się premierem i przeczytał(tak naprawdę wkuł się na pamięć, bo Lord Zła nie może umieć czytać) swoję trwające0,00000000001 sekundy expose...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gryzł go po palcach u nóg. Mroczny musiał użyc zaklęcia zniszczenia świata by się go pozbyc lecz woreczek już go ugryzł i zdechł od zapachu jego stóp. Lord poszedł dalej i zobaczył terrorystę który...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskoczyła do sklepu przez okno wybijając je(była noc). Mroczny chciał ją dorwac i spalic więc wszedł przez szybę i zobaczył nowiuteńkie Cda i czytał cała noc.Rano zgarneła go policja i lord pojechał na sygnale i wylądował w celi na 48h

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"synek szlaban na dwa miesiące!! Będziesz pracował za tych ludzi których pozabijałeś przez 2 miesiące." I lord łapał innych przestępców i bandytów. Po dwóch miesiącach lord postanowił pobic rekord guinessa w piciu piwa i zabijaniu białych króliczków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...