Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ymir

The Simpsons (1989- )

Polecane posty

Bardzo lubię Simpsonów.

Normalnie oglądałem na Canal+, ale niedawno wróciłem do sezonów 1,2,3 i muszę powiedzieć, ze graficznie serial wygląda praktycznie bez zmian, no może trochę nabrał kolorów :wink:

Najbardziej mnie na razie rozśmieszył Homer jak znalazł psa tego, którego mają do dziś.

Nazywał się "Little Santa Helper" i brał udział w wyścigach psów.

Homer, że miał bardzo mało pieniędzy chciał być bogatszy i postawił wszystko na tego kundla, który miał typowania:

99/1.

I tutaj Homer:

- Bart spójrz, będziemy bogaci !

Oczywiście wszystko stracił :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simsonowie śmiesza przez pierwsze 5 minut,by przez kolejne 15 zanudzić człowieka na śmierć... Wole miliard razy bardziej South Park i troszke słabiej Famulyguya :) Jak mialem Canal+ to ogladalem z rutyny,ale jak zaczeli puszczac od poczatku to odpuscilem,nuda nuda nuda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego że widziałem tylko kilka odcinków mogę śmiało powiedzieć że serial jest genialny, zarówno pod względem humoru, jak i fabuły oraz postaci. Ulubieni bohaterowie? Homer i Moe :D. A najlepszy odcinek to ten, jak Homer przypadkiem został bossem mafii :smile:. Scena z

Metalliką

mnie zmiażdżyła i zeskrobała z podłogi :P (

kierowca autobusu mówiący -"Czy to Metallica? Jestem najarany?" i odpowiedź urojonego smoka -"Jesteś, ale to na serio Metallica" - ten dialog to po prostu cios w brzuch

:D

). W ogóle jeżeli chodzi o parodie i nawiązania, bajka przewyższa wszystko, co do tej pory powstało, nawet South Park. No i oczywiście kreskówka ta jest o niebo lepsza niż chamowaci i nudni Włatcy Móch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial ogólnie WYMIATA (przynajmniej dla mnie). Obejrzałem wszystkie odcinki sezonów 5-21. Uważm że te 1-4 się trochę zestarzały, ale cała reszta jest ABSOLUTNIE GENIALNA. Wszelkie odwołania, świetne nawiasem mówiąc, pan Burns oraz jego tekst "excellent" (i ta mina), bekający Barney, Moe, Flanders (diddly :D)... to wszystko składa się na serial niemal idealny (niemal, bo niektóre Halloweenowe edycje są nudne). Polecam wszystkim tym, którzy... w ogóle polecam wszystkim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial uwielbiam. Zabawny lecz mimo to wyrafinowany...

http://www.ekino.tv/serial,the-simpsons-simpsonowie.html - tu mnóstwo odcinków.

Pozdrawiam wszystkich fanów Simpsonów.

Na zakończenie dwie rzeczy.

1.Zaraz wrzuce kilka fajnych obrazków z Simpsonami

2.EPA... "taki dźwięk wydaje zielona latarnia kiedy..."

Teraz obiecane obrazki :laugh:

Na początek tradycyjnie nasze ukochane d'oh: (czyt. dou czy jakoś tam :tongue: )

simpsons-doh.jpg

Zwyczajowe ... Homera:

the-simpons-movie-homers-fire.JPG

Coś "Bartowego":

simpons_starwars.jpg

die-simpsons-008.jpg

I coś "Homerowego":

simpson_040.jpg

12bed155be92a19342e4.jpg

Między innymi "Homer Gangsta":

185958_habf15b.jpg

I na zakończenie dla ludzi uwielbiających Simpsonów:

DSCN0620.jpg

To już koniec na dziś .

Pozdrawiam i niech Bart będzie z wami :happy:

P.S. : link do spisu postaci - ttp://pl.wikipedia.org/wiki/Postacie_w_serialu_Simpsonowie

A i jeśli chcecie więcej to piszcie a będzie wam dane.

O! jeszcze znalazłem:

simpsons_7.jpg

I

http://cache2.allpostersimages.com/p/LRG/1...he-simpsons.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial śmiało można zaliczyć do klasyki. Podczas pobytu w USA (byłem na wschodzie jak i środku, i zachodzie) zauważyłem, że Simpsonowie to niemały element kultury amerykanów. Często można spotkać elementy nawołujące do Homera i spółki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku czci Spider-Chruma i Harry Pierdka Simpsonowie to nie bajka, serial czy animacja to kolejny odłam kultury. Mam kubek z Homerem koszulkę z Bardem oraz bluzę z całą rodzinką :) tapeta na komie to Homer krzyczący "Doh" i śmierć tym którzy nie lubią Homera ostatniego prawdziwego mężczyzny (prócz Ala Bandye'go)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dzięki FOXowi(uwielbiam ten kanał!) mogę oglądać Simpsonów. Powiem tak - najlepszy serial animowany jaki kiedykolwiek widziałem. I do tego bawi nie tylko mnie, ale i moją rodzicielkę, co jest wyjątkowe. Masa nawiązań do popkultury(niestety żarty o amerykańskich programach nie mają dla nas takiej wartości humorystycznej...). Obejrzałem około 15 odcinków i już mam na punkcie serialu hopla.

Halloween Special V i Homer jako Jack Nicholson w "Lśnieniu" wymiata!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kochanemu CP mogę oglądać ten kultowy serial na kanale FOX :D Dobrze, że nie ma dubbingu, tylko napisy, bo jak przypomnę sobie ten koszmar z filmu sprzed kilku lat, to mnie krew zalewa, że poszedłem na to coś do kina i wydałem tyle szmalu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Douh!

Od kiedy mam fox na CP, Sipmsonowie i Famili Guy oglądam sztampowo i namiętnie, nawet powtórki.

Mam tylko jedno zastrzeżenie, wiem że pierwsze serie były robionie w latach 2000-2004, ale w porównaniu do naszych rodzimych włatców z 2006-2008 ( nie pamiętam kiedy oni powstali dokładnie), byłem lekko zażenowany, spodziewałem się chociaż żywszych barw, ale gagami i humorem nadrabia wszelkie niedoróbki.

-Idę do wychodka.

-Ale my nie mamy wychodka.

-MOJA SZOPA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simpsonowie są świetni nie wiem jak oni to robią serial leci już 21lat, a tu ciągle nowe pomysły np w najnowszym sezonie Bart czeka ze strzelbą na św Mikołaja żeby go zabić. Ale i tak najlepszy jest HOMER który organizował Lisie surowce wtórne pijąc piwo z puszek. W Simpsonach w przeciwieństwie do innych seriali sama czołówka stoi na bardzo wysokim poziomie (polecam wpisać na You Tube Homer evolution). Ulubiona postać pierwszoplanowa to Homer i jego nieśmiertelne Do'h.

Drógo lub dalej planowa to Carl i Lenny czyli para przyjaciół mieszkających razem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wam powiem, że nie za bardzo rozumiem fenomen tego serialu, ale cóż. Czasami mnie śmieszy, ale w większości oglądam go jak odcinek normalnego serialu, a nie serial komediowy. Może po prostu humor nie dla mnie ;) (wolę South Park i Family Guy). Jest jednak coś świetnego "D`oh" oraz "Whoo" nieśmiertelnego Homera miażdży. Ostatnio w mojej głowie uronił się pomysł, żeby zacząć oglądać ten serial od 1 sezonu. Wiem, wiem, to jest piekielne wyzwanie, ale może za jakieś 10 lat skończę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Simpsonsów jako lek na popołudniową nudę. Duża część żartów jest całkiem zmyślnie skonstruowana, więc uważam, że zarzuty względem serialu, iż jest on "głupawy" nie są w pełni uzasadnione. No i na każdym kroku te urocze easter eggsy.

Nawet moja mama, pomimo iż twierdzi, że humor w serialu jest prostacki i momentami obrzydliwy, sądzie czasem w fotelu i oglądając Simpsonsów chichocze pod nosem :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...