Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Pomysły na nowe zagadki

Polecane posty

W związku z sukcesem tematu CYOA, chciałbym zapytać czy chcielibyście więcej tego typu zabaw? Dawno już nie pojawiło się w tym dziale nic nowego, a i ja go dość mocno zaniedbałem z przyczyn wszelakich. Jestem otwartszy na propozycje bardziej niż zwykle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam taki pomysł, a gdyby tak... zrobić grę strategiczną? jak na razie mam taki plan:

1. kilka tam bazowych jednostek dla różnych nacji

2. mapa gry z różnymi typami terenu

3. ulepszanie jednostek

4. etc.

Jeśli ktoś jest ciekawy to mogę rozszerzyć ten opis.

Edytowano przez Kubastach
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubastach

A jesteś pewien, że podołasz temu? Ja i alexiej parę lat temu mieliśmy podobny pomysł. nawet dostaliśmy temat dla opracowania wszystkiego. Sił starczyło na kilka miesięcy, bo im dalej w las, tym... Sam wiesz. Wątpię, byś samemu temu podołał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubastach - jaki jest sens istnienia takowego tematu w tym dziale? Może by tak zainteresować się tym tematem?

jakim cudem tego nie znalazłem?

@Kubastach

A jesteś pewien, że podołasz temu? Ja i alexiej parę lat temu mieliśmy podobny pomysł. nawet dostaliśmy temat dla opracowania wszystkiego. Sił starczyło na kilka miesięcy, bo im dalej w las, tym... Sam wiesz. Wątpię, byś samemu temu podołał.

postaram się, nic nie mogę obiecać, ale przez jakiś dłuższy czas na pewno uda mi się to utrzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie jestem osobą decyzyjną w tej kwestii, więc tutaj mam związane ręce. Niemniej, jestem ciekaw, jak to by się potoczyło. Jeśli to miałaby być zabawa forumowa, nie mam nic przeciwko. Z tym, że w tej kwestii (jeśli to to, o czym myślę), to powinieneś się skontaktować via PW z którymś z tych moderatorów (jeśli nie zajrzą tutaj i nie zareagują :]):

  • t3tris
  • Artius
  • behemort
  • Lord Nargogh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie jestem osobą decyzyjną w tej kwestii, więc tutaj mam związane ręce. Niemniej, jestem ciekaw, jak to by się potoczyło. Jeśli to miałaby być zabawa forumowa, nie mam nic przeciwko. Z tym, że w tej kwestii (jeśli to to, o czym myślę), to powinieneś się skontaktować via PW z którymś z tych moderatorów (jeśli nie zajrzą tutaj i nie zareagują :]):

  • t3tris
  • Artius
  • behemort
  • Lord Nargogh

zrobię to, lecz najpierw spisze sobie zasady zrobię mapę itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już takie propozycje tutaj padały. Były torpedowane od razu, bo to bezrozumne spamowisko. Jak coś, to do Luźnej Jazdy z tym idź. Tam to może i nawet by przeszło.

Btw., ogólnie, to pomysł sam w sobie uważam za debilny i nigdy nie rozumiałem jego popularności na innych forach (choć sam coś takiego spłodziłem na GT). Jak fan hip hopu może dobrze ocenić grindowy kawałek :P? Ocena może być tylko krzywdząca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy pamiętają mnie jako jednego z pomysłodawców forumowej zabawy FA Championship Menager. Kiedyś naprawdę napaliłem się na prowadzenie tej gry lecz problemy techniczne mi to uniemożliwiały. Po 3(!) latach postanowiłem wrócić na forum. I tu rodzi się moje pytanie: czy byłoby możliwe ponowne odpalenie tego tematu ? Zabrał bym się za wprowadzenie bardziej zbalansowanych zasad oraz spróbowałbym zwerbować kogoś do pomocy

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...