Jump to content
Totek3107

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

Recommended Posts

Witam, poszukuję jednej gry w którą grałem w dzieciństwie

Była to gra o czołgach z widokiem od góry/izometrycznym na kwadratowych planszach różnych wielkości. To chyba miało taką stylistykę jakby cała plansza stała na jakimś stole, ale tego już nie jestem pewien. W gameplayu jeździło się swoim czołgiem (do góry, w dół, w lewo i w prawo, jakby po kwadratach) i chodziło o pokonanie przeciwników. Większość przeszkód i elementów otoczenia można było niszczyć. Gra miała funkcję kooperacji, a zamiast typowego zapisywania co kilka poziomów wyświetlała kod, który można było wpisać żeby zacząć od określonego miejsca a nie od samego początku. To była normalna gra PC, nie żadna przeglądarkowa

Poszukuje starszej gry ktora byla na bazie heroes might and magic z wyjatkiem tego ze nie byla turowa lecz jak np w rise and fall civilization at war. W grze normalnie bylo mozna sterowac glownym bohaterem (byly rasy itp) jedna z charakterystycznych rzeczy bylo to ze bylo mozna zbudowac miasto (budowa miast wygladała tak samo jak w rise and fall gdzie chiales i budynki stawiales tak samo jak ci sie podoba) ale dopiero jak sie uzylo spiecialnego czaru ktory zamrarzal bohatera na dany czas i po czasie bylo mozna go normalnie uzywac albo udac sie z pewne miejsce sprzedac unikatowe zaklecie i kupic mase innych i prowadzic gre samym bohaterem. I jedyne co jeszcze z tego pamietam to ze na jednej mapie stał sfinks a ktorego zabicie dostawalo sie bardzo mocne itemy i czary. (moby tak samo staly randomowo na mapie i jak sie je zaczelo bic to szly za toba kawalek)

18 godzin temu, P0RTABLE napisał:

Witam, poszukuję jednej gry w którą grałem w dzieciństwie

Była to gra o czołgach z widokiem od góry/izometrycznym na kwadratowych planszach różnych wielkości. To chyba miało taką stylistykę jakby cała plansza stała na jakimś stole, ale tego już nie jestem pewien. W gameplayu jeździło się swoim czołgiem (do góry, w dół, w lewo i w prawo, jakby po kwadratach) i chodziło o pokonanie przeciwników. Większość przeszkód i elementów otoczenia można było niszczyć. Gra miała funkcję kooperacji, a zamiast typowego zapisywania co kilka poziomów wyświetlała kod, który można było wpisać żeby zacząć od określonego miejsca a nie od samego początku. To była normalna gra PC, nie żadna przeglądarkowa

Może Tank-O-Box? 

Nazwy nie pamiętam ale wiem że była to gra strzelanka pierwszo lub 3 osobowa. Czas gry to wojna w afganistanie i na początku gry wybieraliśmy drużynę którą chcieliśmy poprowadzić czyli SAS albo Marines i w pierwszej misji chodziło o odbicie kolegi z drużyny dokładnie snajpera który nie wykonał swojej misji wysadzenia mostu i został pojmany a my musieliśmy go odbić, powstrzymać Afgańczyków oraz zniszczyć most. Gra jest stara nawet nwm z którego roku ona była ale by było mi miło jak by ktoś pomógł.