Skocz do zawartości
Totek3107

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

Polecane posty

Witam drogich kolegow i kolezanki potrzebuje malej pomocy w odnalezieniu pewnej gry przegladarkowej (nie pamietam nazwy :( mimo wielu godzin przypomnienie sobie ), Jest to stary tytul moze ma z 12-13 lat jak pamietam bazowal na D&D tworzylo sie postac skillowalo umiejettnosci wysylalo na misje, gra przypominala gry typu Blood Wars itp, nie wiem czy gra nadal istnieje ale milo by bylo przypomniec sobie tytul tej produkcji i jesli jest jeszcze dostapena powrocic do niej :) Licze na wasza pomoc moi kochani :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Może uda wam się mi pomóc, bardzo ważna gra z mojego dzieciństwa. Jest to dość stara gra (2001-2008 chyba :/), nie wiem czy była w cd action, czy na płycie w kiosku, na pewno miała polską wersję językową

- Protagonistką była kobieta
- Chyba RPG z tego względu, że były w niej walki turowe i na nich opierała się rozgrywka i też jakieś przedmioty na pewno się zdobywało
- Początek gry chyba resp w jakimś domku albo obok jakiegoś typka, który albo zginął albo nie i chyba nas uczył czegoś?
- Grało się trochę z zrzutu izometrycznego, ale gra była w pełnym 3D chyba bo jak się wchodziło do lokacji to była ona pełna i się chodziło po niej
- Można chyba było też się trenować ale nie jestem pewien
- Walka była turowa jak mówiłem i na pewno już teraz pisząc to wiem, że były poziomy i różne spelle
- Pamiętam jedynie jak wyglądał skrawek mapy bo gry całej nie przeszedłem i go załączam

 

Może ktoś akurat będzie pamiętał :<<

fragmentmapy.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy w poszukiwaniu gry. Strzelanka w rzucie izometrycznym, kwadratowe postaci, gra z tego co kojarzę nie jest zbyt stara (maks 10 lat), akcja polegała na przechodzeniu po kolei misji i czyszczeniu map z przeciwników coś typu Amerykanie VS Terroryści. 

 

Edit: Znalezione: Running with Rifles

Edytowano przez 1dawidosik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy platformowki 2d na pewno na PC gdzie jak to w platformowkach bieglo sie w prawo i likwidowalo wszystko na naszej drodze. Prawdodobnie mieczem ale nie jestem na 100% pewny. Wydaje mi sie ze protagonista mogl miec dlugie wlosy. Gra nie moze byc starsza niz 10 lat. (i to na pewno nie Guacamelee ani mark of the ninja). mam nadzieje ze nic ne zmyslilem w swojej glowie i ta gra istniala. 

 

 

Shank

Edytowano przez Alien Deg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ;)

Szukam starszegeo FPS-a - wydaje mi się, że rok wydania oscyluje wokół 2000 roku. Gra miała polski dubbing. Pamiętam tyle, że zaczynało się z pistoletem (domyślnie schowanym) w jakiejś dzielnicy(?). Chodziły tam małe roboty pilnujące porządku. Pomiędzy dzielnicami przechodziło się przez takie jakby bramy, do których jak się podeszło to wyświetlała się mapa. Ogólnie gra rozgrywa się w mieście przyszłości, pamiętam latające samochody. W dzielnicach jak trafiliśmy w ślepe zaułki to mogliśmy być zaatakowani przez zbirów. Pierwsza misja w grze dotyczyła chyba zniszczenia fabryki warzyw(?). Zależy mi na powrocie do tego tytułu, ale wyparowało mi z głowy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Szukam tytułu gry, gdzie akcja dzieje się w Japonii. Jest się wojownikiem, wybierało się czy chce się grać dziewczyną czy chłopakiem. W menu gry po prawej stronie był kwiat kwitnącej wiśni. Pamiętam, że jednym z pierwszych przeciwników do pokonania byli ludzie na statku. Potem się przechodziło do innych miast. Prosże, szukam tej gry od paru lat!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam mała gralam w jakas taka fajna gre w ktorej chyba ( już niewiele pamietam) bylo kilka swiatow i byla w niej taka sama piosenka jaka jest na koscu serialu, , komisarz alex,  i ogl tam mozna bylo jakies koralikiukladac i jakas ciufcia byla itp. Pamietam ze tez byl jakis obraz Mona Lisy i trzeba bylo cos tam z nim zrobić 

Chcialam ja pokazac mojej mlodszej siostrze ale nie moge jej nigdzie znalezc 

Moze wy ja znacie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam starej gry, widok z gory 2D, fabuła:

Córka naukowca odebrała od niego transmisję radiową, myślała że nie żyje, zaginął gdzieś na Syberii albo dalekim miejscu. Wysłała tam pilota z psem, pilot rozbił się w miejscu tej transmisji i postanowił kontynuować poszukiwania. Widziałem kiedyś recenzję w starym Resecie, ale nie pamiętam nazwy tej gry, ktoś, coś?

pozdrawiam

Łukasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wielu się podejmowało znalezienia tej gry, ale bez skutku. Zaczynam myśleć, że to wyczyn mojej dziecinnej wyobraźni, ponieważ tak wiele lat minęło i nie udało się tej gry znaleźć.

 

Story:
- Grę po raz pierwszy ujrzałem w wersji demo z dysku CD-Action... szacuję na rocznik 1998-2002. 
- To gra strategiczna
- Gra przypomina troszkę mechanikę w grze "Z" (Z the game). Fabryczki do ciągłej produkcji jednostek, które się przejmowało 'LATAJĄCYM SPODKIEM" (jedyna jednostka nad którą miało się kontrolę)
- Mapka na której się grało miała tylko jedną ścieżkę przejścia, np. od dołu do góry taką wiłą trasą, na której znajdywały się wierzyczki / jednosti przeciwnika.
 

Szukałem tej gry kiedyś pośród 100+ płyt z CD-Action, ale na nowym systemie stare płyty nie wyświetlały obrazków z załączonych DEMO's gier i nie udało mi się znaleźć po tytułach...

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, odpowiem, pomogę jak tylko mogę by znaleźć tą grę :D
Pozdrawiam, 

bAdeK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 

Szukam ukochanej gry z dzieciństwa była ona we flashu, BYŁA w bonusach na jednej z płyt cdaction.
Extremalnie KRWAWA i niepoprawna której głównym bohaterem był mały chłopiec wyglądający jak żniwiarz z twarzą trochę jak maska z filmu Krzyk ...  podnosiło się bronie były dialogi chyba nawet questy widziana od boku w konwencji platformówki grafika bardzo cartoonowa i z tego co pamiętam była dozwolona od 18 czy coś takiego błagam pomocy 

PS: Nie jest to skullkid ale dość podobna ale bardziej jakby dopracowana i bardziej kolorowa/flashowa 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była to w założeniach prosta gra logiczna (w 3D!) zakupiona w jakimś markecie. Chodziło się chłopkiem w stylu indiany jonesa i z tego co pamiętam należało przejść przez wszystkie kafelki zawieszone w powietrzu, niektóre po jednokrotnym przejściu się rozsypywały, na inne trzeba było stanąć kilka razy. Głównym przeciwnikiem były ślimaki z tego co pamiętam. Główny bohater lekko stylizowany na Indianie Jonesie. Była to bardzo wciągająca gra logiczna, może ktoś coś kojarzy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...