Skocz do zawartości
Totek3107

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

Polecane posty

Witam poszukuję starej gry podobnej do "Starlancer" , grałem tylko w demo tej gry i nie pamiętam nazwy , z tego co pamiętam z ostatniej misji w demie zostajemy wysłani do jakiegoś szpitala kosmicznego w celu ochrony czy ewakuacji tej stacji jednak cała stacja zostaje wysadzona w "powietrze" (kosmos) po czym zjawiają się  służby "policyjne" oskarżające nas o zniszczenie stacji i wtrącając do więziennej galaktyki , z szczegółów dema pamiętam jeszcze że mamy trzy statki do wyboru i podczas wali z większymi statkami mamy możliwości wyboru jaką część statku mamy atakować np.wieżyczka , generator pola czy silniki . 

Dzięki z góry za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ravnos666 napisał:

Witam poszukuję starej gry podobnej do "Starlancer" , grałem tylko w demo tej gry i nie pamiętam nazwy , z tego co pamiętam z ostatniej misji w demie zostajemy wysłani do jakiegoś szpitala kosmicznego w celu ochrony czy ewakuacji tej stacji jednak cała stacja zostaje wysadzona w "powietrze" (kosmos) po czym zjawiają się  służby "policyjne" oskarżające nas o zniszczenie stacji i wtrącając do więziennej galaktyki , z szczegółów dema pamiętam jeszcze że mamy trzy statki do wyboru i podczas wali z większymi statkami mamy możliwości wyboru jaką część statku mamy atakować np.wieżyczka , generator pola czy silniki . 

Dzięki z góry za pomoc.

Być może jesteś bardzo blisko i chodzi o kontynuację tytułu o którym wspomniałeś, czyli "Freelancer" z 2003 roku. Nie pamiętam co gra oferowała pod względem statków, wyborów i ogólnie rozgrywki, lecz pamiętam wysadzenie stacji kosmicznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2019 o 08:59, Esoteric napisał:

Być może jesteś bardzo blisko i chodzi o kontynuację tytułu o którym wspomniałeś, czyli "Freelancer" z 2003 roku. Nie pamiętam co gra oferowała pod względem statków, wyborów i ogólnie rozgrywki, lecz pamiętam wysadzenie stacji kosmicznej.

niestety to nie jest "Freelancer"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja zapytam. Gra freeware z Bonus 2, nie wiem jaki rok wydania numeru z tym Cover CD - możliwe, że płyta była również wydana też w czasopiśmie Virus (ktoś pamięta?).

Klon Bombermana, w którym grało się kaczkami. Zamiast bomb podkładało się - nieapodzianka, jajka. Gra uruchamiana w okienku DOS-owym, nie jestem pewien czy był dźwięk.

Na koniec dodam, że kaczki miały opaski zawiązane na czole niczym Rambo. Wiem, że mogę sobie odpalić dowlonego Bombermana, ale chcę to znaleźć dla samej wiedzy, męczy mnie to od lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry o samolotach. Była kiedyś dodana do CD action (chyba) jako demo. Na Ekranie ładowania były 4 samoloty w każdym rogu ekranu. W samej grze był jakiś piasek (pustynia?) Można było zmienić kamerę z kokpitu na widok z tyłu samolotu. Strzelaliśmy w czołgi , żołnierzy. Niszczyliśmy budynki za pomocą bomb, dział szybkostrzelnych ale mogliśmy używać również flar dymnych. Gra dosyć stara ale od długiego czasu mnie męczy. 

Drugi tytuł to gra akcji/FPS trochę świeższy niż tytuł poprzedni. Tytuł miał coś wspólnego z Wietnamem chyba (akcja toczyła się w lesie?) I sterowaliśmy tylko jedną postacią. 

Dziękuję z góry Za Pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2019 o 23:50, suCCHy napisał:

Szukam gry o samolotach. Była kiedyś dodana do CD action (chyba) jako demo. Na Ekranie ładowania były 4 samoloty w każdym rogu ekranu. W samej grze był jakiś piasek (pustynia?) Można było zmienić kamerę z kokpitu na widok z tyłu samolotu. Strzelaliśmy w czołgi , żołnierzy. Niszczyliśmy budynki za pomocą bomb, dział szybkostrzelnych ale mogliśmy używać również flar dymnych. Gra dosyć stara ale od długiego czasu mnie męczy. 

Drugi tytuł to gra akcji/FPS trochę świeższy niż tytuł poprzedni. Tytuł miał coś wspólnego z Wietnamem chyba (akcja toczyła się w lesie?) I sterowaliśmy tylko jedną postacią. 

Dziękuję z góry Za Pomoc :)

Co do samolotówki, to może Blazing Angels? Co do fpsa to może Rising Storm Vietnam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam pewnej gry, znalezienie jej to będzie raczej trudne zadanie ale postaram się spróbować.

  • Gra wyścigowa z kamerą od góry, wydana najpewniej między rokiem 2000 a 2006, osadzona w futurystycznym settingu 
  • Wydana w pudełku
  • Grafika 3D
  • Rozgrywka skupiona na ściganiu, choć możliwe że pojawiały się na mapie przedmioty umożliwiające utrudnianie gry innym
  • Posiadała o ile się nie mylę klimatyczne intro, w którym był deszcz

Więcej rzeczy nie pamiętam, grałem w to dawno temu ale myślę że jak gierkę ujrzę to powinienem połączyć fakty :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszytkim

Ostatnio mnie naszło na granie starych gierek i jedną którą bardzo miło wspominam to była gra wyścigowa. Mniej więcej chodziło w niej o to że jest taki płyn co sie z bodajże jakiejś cysterny wylał i powoduje to że samochody maleją w rozmiarze do rozmiaru typowej zabawki samochodzika. Pamiętam że pierwsze dwa poziomy w tej grze to były pokój dziecka, a następnie kuchnia. Były tam też power-up'y z których dobrze pamiętam zamienienie przeciwnikowi klawiszy skrętu na odwrót. Ta gra była w jakiejś gazetce tylko też nazwy gazetki nie pamietam.

Jeżeli ktoś z was grał w tą gre albo ją kojarzy to byłbym bardzo ale to bardzo wdzięczny gdyby ktoś podał mi nazwe tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arlekin nieee to nie ta gra, właśnie jest dużo takich gier o małych samochodach ale ta gra którą szukam jest trudna do znalezienia, poswięciłem wczoraj 2 godziny na szukanie tytułu w necie i nic.

ta gra miała taką kamere jak w need for speedach czyli za samochodem, nie z lotu ptaka, czy tam innej.

i też wydaje mi sie że była to typowa budżetówa ale tego pewny nie jestem

i pamietam ze byl taki poziom w poznym etapie gry który dzial sie na pustyni, czy tam piasczystych terenach, i na placu budowy gdzie mozna bylo zauwazyc takie mini koparki za obszarem rozgrywki.

Edytowano przez S3bbA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2019 o 07:53, suCCHy napisał:

@S3bbA A może to był Revolt ? @Loizok Gra w Wietnamie której tytuł napisałeś był tym którego szukałem, natomiast gra samolotowa była na PC nie na platformę na którą podałeś.

 

 

była też na pc, ale jeśli to nie żadna z tych gier, to może któryś z budżetowców CI? Combat Wings albo Wings of Honour?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję gry z dzieciństwa. Była to wersja shareware/demo, z płyty z demami lub magazynu takiego jak KŚ Gry. Był to tytuł z kolorową, dość dziecinną grafiką. Świat widoczny był z lotu ptaka, chyba z dość bliska. W demie były 3 etapy - tropikalna plaża, cmentarz i planeta w kosmosie. Zadaniem było chyba zebrać wszystkie znajdźki na planszy. Przeciwnicy byli związani z planszami, np. były duchy na cmentarzu i dziwne stworki na planecie. Z tego, co pamiętam, chodziliśmy "na kratce" i dało się odkręcać jedynie w 4 strony, jak w Pac-Manie. Nie wiem już, czy dało się stać w bezruchu, czy też trzeba było ciągle się ruszać. Charakterystyczną cechą jednej z plansz (tej ostatniej, planety) było to, że była ona kulista. Mimo tego, że wciąż chodziliśmy po kratce, odkręcała się ona wraz z naszymi ruchami.

Nie mogę znaleźć tej gry od kilkunastu lat. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam sobie ostatnio przygodówki i jeden tytuł nie daje mi spokoju.
Mianowice, gra była kiedyś dołączona do CDA. Z okładki pamiętam jedynie kobiecą postać i sylwetkę czarnej pantery. Była to gra typowo point&click.
Ktoś coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...