Skocz do zawartości
Prox0123

Sluchawki głównie ps4 ale do wszystkiego :3

Polecane posty

Witam, potrzebuje pomocy w dobraniu odpowiednich słuchawek z głównym założeniem używania ich z ps4 slim ale nie ukrywam że do słuchania muzyki i grania na pc też będą przydatne. Na sluchawki chce przeznaczyć, wiadomo jak najmniej :) No ale powiedzmy że luźny budżet to 400zl przy czym chodzi mi o to czy cena jest równoważna z zaletami urządzenia :) Przygladalem się wielu różnym produktom jak na przykład standardowe headsety od Sony wireless Gold i Platinum ale za sprawą ich bardzo niskich ocen nie zdecydowałem się na ich kupno że względu na ich rzekomą łamliwość i słaba jakość ogólną.

Słuchawki przede wszystkim powinny mieć co najmniej średnia jakość mikrofonu bo zależy mi przecież na tym by ktoś inny mnie rozumiał, ale bez szału, wystarczy mi zwyczajnie dobra jakość.

Czy będą to przewodowe czy bezprzewodowe to nie robi mi to dużej różnicy że względu na to że nawet jeśli będą przewodowe to mogę je podłączyć do pada, jednak nie znam się na tym A słyszałem że podłączanie do pada może znacząco zepsuć jakość dźwięku A w końcu jeśli zdecyduje się kupić jakiś lepszy sprzęt to trochę szkoda uzywac to w ten sposób więc tutaj proszę o radę czy faktycznie powinienem skupić się jedynie na słuchawkach bezprzewodowych podpietych bezpośrednio do ps4.

Co do jakości dźwięku to nie jestem jakimś jak to mówią audiofilem Ale bardzo chętnie się przekonam jaka jest różnica pomiędzy zwykłymi słuchawkami z biedry a takimi lepszymi :)

No i kolejna ważna rzeczy to mimo tego że raczej dbam o swoje rzeczy i nie demoluje ich pod wpływem emocji ( ͡° ͜ʖ ͡°) to fajnie by bylo żeby się nie zniszczyły od samego patrzenia na nie jak to się naczytalem o "goldach" od Sony.

No dobra to chyba pora kończyć bo nawet mi nie chce się tego czytać :)

Reasumując czy warto na te cele kupić coś lepszego ? Jeśli tak to proszę o przykłady dostępnych słuchawek :)

edit: Jest może ktoś poinformowany czy taki adapterek współpracował by z ps4 ?

https://allegro.pl/adapter-usb-jack-mikrofon-glosniki-sluchawki-3-5mm-i7617321274.html?msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Edytowano przez Prox0123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupilem

https://www.electro.pl/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-hyperx-cloud-alpha-hx-hsca-rd-em,id-1088529?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=880065&utm_campaign=2018-12&utm_term=Sluchawki-z-mikrofonem&ceneo_spo=false

uzywam juz chwile i moge z czystym symieniem polecic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...