Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje offtopiców II

Polecane posty

Również jestem na nie. Temat o pokojach jest (IMO) bezsensu. Nie wierze w to, że tak dużo forumowiczów ma wyjątkowe pokoje. Już widzę te pomieszczenia: tu mam biurko, a tu łóżko, tam jest moja szafka, itd. Miałoby to sens gdyby ktoś faktycznie miał jakiś bajerancki pokój, z ukrytym pomieszczeniem (za regałem z książkami). Naprawdę ktoś chciałby oglądać pokoje innych, nieznanych osób. Naprawdę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Powód jest prosty - po co chwalić się swoim bałaganem w pokoju? Kogo to może interesować? O, tam leżą moje brudne majtki, tam stoi telewizor, a tutaj zakurzony monitor. Bez sensu... Są odpowiednie tematy do chwalenia się swoim sprzętem, pecetem, są te od kolekcji gier... Czego więcej potrzeba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kącik remontowo-budowlany został założony. Nie żebym chciał tematu o harcerstwie, ale to jest trochę niesprawiedliwe. Jak ktoś wpada na pomysł, żeby zrobić nowy temat o jego zainteresowaniach, jego hobby, jak tutaj - o harcerstwie - to odsyłacie do "FOS". Ale z drugiej strony mamy tematy hobbystyczne jak wspomniany kącik majsterkowicza (tak - jest w nazwie "majsterkowicz" a to podchodzi pod hobby) i Zbieractwo. A ja powiem, że o znaczkach pocztowych sobie możesz pogadać w "FOS", a o tym, jak najlepiej zamontować drzwi do sypialni możesz pogadać w... "FOS". Podejrzewam, że na forum jest trochę harcerzy, którzy mogliby się udzielać w takim temacie o harcerstwie, gdyby go zobaczyli.

Benio277 wiesz, co musisz zrobić? Znaleźć jeszcze minimum dwóch harcerzy na tym forum, którzy poprą twój pomysł stworzenia tematu o harcerstwie. Ale nawet wtedy nic nie jest pewne, bo jak widać, moderatorstwo wie lepiej, gdzie o czym pisać. W temacie od chwalena się jaką to ma się pogodę za oknem.

Edytowano przez SilentBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kącik remontowo-budowlany został założony.

Ponieważ zebrał odpowiednie poparcie. A teraz leży martwy. Założę się, że podobnie będzie z tematem o harcerstwie. Po prostu są takie tematy, które się na forum nie przyjmują - nawet wtedy, kiedy zbiorą się te wszystkie cztery osoby, które chcą o tym dyskutować. Albo zamieni się w temat z cyklu "wchodzę - piszę posta i zapominam" czyli tak jak z tematem o zwierzętach "mam trzy świnki, dwa króliki i krówkę. Kur nie mam" i zero w nim dyskusji. A jednak clue forum jest dyskusja, a nie pisanie jednego jedynego posta w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benio277 wiesz, co musisz zrobić? Znaleźć jeszcze minimum dwóch harcerzy na tym forum, którzy poprą twój pomysł stworzenia tematu o harcerstwie. Ale nawet wtedy nic nie jest pewne, bo jak widać, moderatorstwo wie lepiej, gdzie o czym pisać.W temacie od chwalena się jaką to ma się pogodę za oknem.
Bo moderatorstwo wie lepiej. Ma jakieś doświadczenie w moderatorstwie i przebywa już pewien czas na tym forum. Bo moderatorstwo widziało już wiele tematów, które zostały założone i zdechły po trzech postach. Żeby się tak nie działo, jest właśnie FoS. Jakby moderatorstwo zauważyło rozbudowaną dyskusję na temat harcerstwa w FoS, to nie miałoby nic przeciwko tematowi o harcerstwu. Podobnie jakby zauważyło tam wzmożoną aktywność masonów lub miłośników żeliwnych patelni nie oponowałoby pewnie przed takimi topikami (chociaż miłośnicy żeliwnych patelni zawsze mogą się udać do tematu o militariach). Natomiast moderatorstwo ma negatywny stosunek do zakładania tematów, które są proponowane na zasadzie ?widzimisię?. Moderatorstwo już widziało sytuację, gdy został rzucony pomysł tematu, poparło go 15 osób, a następnie udzielały się tylko 3 i to przez 2 tygodnie. A co do tematów poruszanych w FoS (pogoda, batoniki), to proszę mieć pretensje do użytkowników, nie do moderatorstwa. Widocznie userów bardziej interesuje to niż harcerstwo/masoneria/żeliwne patelnie.

I tak na koniec ? wypadałoby mieć jeszcze jakiś pomysł na formułę topiku, a nie rzucić tylko nazwą. A jak na razie tutaj tego nie widzę:

Proponuję temat dla harcerzy. :happy:

Żeby mogli dyskutować z innymi harcerzami i nie tylko o sobie,z jakiej są drużyny, w ogóle o sobie co lubią robić itd. :icon_wink:

yyy... to ja proponuję temat dla rudych, żeby sobie mogli pogadać z innymi jak rudy z rudym. O wszystkim. Np. jak robią jajecznicę (pewnie inaczej niż blondyni i bruneci). No i temat dla Zbigniewów. Z badań statystycznych wynika, że Zbyszkowie trochę inaczej zaczesują włosy, więc osobny temat też im się należy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jeśli nie istnieje temat "Robimy zdjęcia". Będzie się w nim zamieszczało zdjęcia robione WYŁĄCZNIE przez NAS.

Na początek dobrze było by dać zdjęcia jak wyglądają nasze miasta w okresie świątecznym - okiem użytkowników FA. W ten sposób inni mogli by zobaczyć jak wyglądają najładniejsze miejsca w miastach innych użytkowników.

Co do późniejszych zdjęć to jak by się zrobiło jakieś fajne np. z podróży czy siedząc np na ławce w parku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaproponować dość społeczny i aktywizujący temat, może nawet grupę tematów - Wspólny Offline, czy coś bardziej wyrafinowanego w nazwie. Chodziłoby o to, by zebrać jakąś ekipę w danym mieście na wyjście na jakieś branżowe (gry OFC) wydarzenie.

Mam nadzieję, że nie zabieram głupio czasu i takiego tematu jeszcze nie ma.

Wiem, że od zmawiania się na imprezy może posłużyć PM, ale należę do mniej przebojowych członków naszej społeczności i uważam taki temat za potencjalne udogodnienie.

Edytowano przez Fugor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś temat do dyskusji o tym niezwykle pasjonującym temacie, jakim są Nachos?

Bo ja nie zauważyłem, a przydałby się, w końcu to tyle poglądów do wymieniania na ich temat....

Ja serio piszę.

@JohnBelushi

Jako lekturę na wakacje, polecam Ci totalny bestseller wśród forumowiczów - regulamin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...