Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje offtopiców II

Polecane posty

Pomysł jest bez sensu, Starcze. FoS kiedyś był takim tematem, ale po tym co się tam dawno dawno temu działo dorobił się restrykcyjnego regulaminu. Z Twoim tematem byłoby to samo, tym bardziej jeśli wziąć poprawkę na to, że teraz jest jakieś 100 razy więcej aktywnych userów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to temat,co nas interesuje i propozycje,to ja chciałem zapytać,czy może kogoś interesuje fotografowanie,ale nie takie tam drzewka,ptaszki,chociaż też.Chodzi mi o takie bardziej profesjonalne cykanie.Ale tak się składa,że nie mam o tym zielonego pojęcia i jeśli byłby ktoś,kogo to interesuje,chętnie bym się czegoś dowiedział.Bo jest to bardzo przyjemne, ale jeszcze trzeba się na tym znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję,myślałem,że nikt mi nic nie podpowie co robić.Ale w międzyczasie latałem po Internecie szukając jakiś agencji,natrafiłem na kurde jakieś zagraniczne - corbis,pixelio,getty image,demurez.com.Zdjęcia piękne,ciekawe ujęcia,ale ni ciorta się nie dowiedziałem,bo pisze w obcym języku,a ja niestety nie kumaty.Ale Tobie jeszcze raz dzieki serdeczne.Pozdrawiam i ewentualnie do usłyszenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze przydalby sie temmat do pomocy i dyskusji o J. Ang. Osobiscie czesto potrzebuje pomocy w tlumaczeniu czegos lub nie wiem czy dobrze ulozylem zwrot piszac mail do zagranicznego admina lub po prostu chce sie czegos dowiedziec. W temacie "only english" nie zawsze moge zadac pytanie bo moj angielski nie jest na tyle dobry a do tematu "Pomoc szkolna przedmioty Humanistyczne" nie zawsze zaglada ktos zainteresowany j ang i mogacy pomoc a juz na pewno nie w wakacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie bezczelnie zacytować swoją odpowiedź:

A zastanawiałeś się, czy nie napisać w temacie "Only English"? Tam z pewnością odpiszą ci tylko osoby zainteresowane językiem angielskim smile_prosty.gif I szczerze mówiąc - już prędzej widziałabym zbiorczy temat nie do dyskusji w jakimś języku, tylko o językach (tzn. ciekawe zwroty, trudność języka, wymiana wiedzy o sposobach ich nauki etc.).

Myślę, że byłoby to warte przemyślenia, jeśli pojawiłyby się jeszcze inne głosy za takim tematem.

Dodatkowo - M@trixie, nie dziw się, że mało kto chce ci odpowiadać na pytania w sprawie tłumaczeń, bo żeby samodzielnie coś przetłumaczyć, należy posługiwać się porządnie dwoma językami. A jeśli ty nawet nie próbujesz poprawiać w przeglądarce swoich błędów, a interpunkcję we własnym języku ignorujesz, to nie dziw się, że twoje prośby nie są traktowane poważnie, ani nikt nie chce na siebie brać podwójnej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że tutaj muszę to napisać.

Proponuję temat w którym będzie dawało się swoje zdjęcia w różnych przebraniach. Tematyka dowolna - gry, anime itd. Byle tylko na zdjęciu był użytkownik w jakimś przebraniu. Tak więc chętnych do zabawy proszę o głosy poparcia bo inaczej moderatorzy się nie zgodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doszukałem się na forum tematu w rodzaju "Rozmowy maturzystów 2012", w którym można by pogadać o tym jakie przedmioty zamierzamy zdawać, przedstawić swoje deklaracje maturalne, pogadać o planowanych studiach, popytać starszych forumowiczów o informacje, czy wreszcie pochwalić się wynikami matur za kilka miesięcy ;) itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak temat o naszych pokojach. Wielu tu graczy itp więc tak to można by się było pochwalić jak się żyje :D Widziałem już kilka pokoi użytkowników i naprawdę było by warto zrobić taki temat. O naszych PC już jest więc dlaczego i ten nie miałby zaistnieć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...