Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje offtopiców II

Polecane posty

Ostatnio we FOSie rozgorzała dyskusja na tematy remontowo-budowlane. jeśli jest ku temu jakieś społeczne zainteresowanie, może by nowy temat w tym kierunku zapuścić. Okazuje się, że na forum jest kupa ludzi mających doświadczenia w tej materii, więc można by pomóc forumowiczom chcącym coś samodzielnie zmajstrować (dziecko?)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polipek

ja potrafię to zrobić bez użycia tych wszystkich narzędzi :P

Swoją drogą ja studiuję budownictwo, co z majstrowaniem ma niewiele wspólnego, ale może i dla mnie coś ciekawego się w tym szerokim temacie znajdzie. Więc zaszaleję i poprę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o przeżyciach miłosnych, czy poradach. Jasne, to nie jest strona takiego typu, ale jeden temat na ten temat mógłby być - Bo ile można pisać o tym na blogach? Jedni pojawialiby się z problemami z płcią damską, czy męską, a inni by te problemy rozwiązywali. Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto komu broni zarzucić takim tematem w FoS? Dajta spokój z tym rozdrabnianiem, bo za niedługo pogoda i batoniki też doczekają się osobnych topików i FoSa padnie (na pysk). Swoją drogą - co to w ogóle są przeżycia miłosne i na co komu dyskusja o tym? Olać, a jak kocha, to wróci. Czy coś... =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to Turambar wspominał, można takie rzeczy robić w FoS. Z czym się zgadzam, bo jeśli tak będziemy tworzyć tematy, to będzie mały chaos. I forumowicze będą dalej narzekać, że chcą swój temat.

Myślę, że teraz jest dobrze. Nie trzeba nic dodawać/usuwać. Większość propozycji można zawsze umieścić w FoS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gahanova

temat, w którym ,,pokazywalibyśmy się", czyli taki, gdzie wklejalibyśmy swoje zdjęcia (nie, nie chodzi mi o drugą Naszą-Klasę ;>)

Problem w tym, że z tego wyszła by NK. Poza tym, nie widzę przeszkód, by takie zdjęcia zamieszczać na swoim profilu (nawet odpowiednie miejsce na to tam jest).

No i jeśli to, co panoramiczny napisał jest prawdą, to i w FoSie możesz je tam zamieszczać (ale radziłbym się z tym hamować i, przede wszystkim, nie szarżować z rozmiarem i ilością zdjęć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zdjęcia można wrzucać w FoSie, ale proszę to robić w formie linków do zdjęć, czy też albumów. FoS to jednak głównie temat dyskusyjny i to tekst jest najważniejszy. Poza tym jak zauważył Stillborn bardzo dobrym miejscem na umieszczanie informacji o sobie i zdjęć jest strona O mnie w profilu.

Nie przewidujemy przerobienia forum na nk.pl, czy inną fotkę.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat o snach. Moglibyśmy tam opisać nasze senne przeżycia podzielić się poradami na temat świadomego snu itd. Jak myślicie znaleźliby się ludzie gotowi o tym podyskutować?

Tak ja Interesuję się snami, i wszystkim co związane z rzeczami które "nie dzieją się na prawdę", siedzę w tym po uszy - co kilkakrotnie było poruszane na moim blogu.

Proponowałbym OOBE (Out Of Body Experience). Jak ktoś nie ogarnia co to, wklepcie w Google albo inną Wikipedię.

Czy ogólnie tak, ktoś się interesuje OOBE lub LD?

Azaliż, tak jak napisałam wyżej, nie tylko interesuję się wszystkim co dziwne ale także to przeżywam, co także można ujrzeć we wcześniejszych wpisach na moim blogu. Istnienie poza ciałem, pełna świadomość itd. To moja broszka ;]

Aczkolwiek, chciałam przeczytać całe siedem stron i wszystkie za i przeciw, czy wystąpił już ten temat. Ale niestety dobrnęłam do 2 strony.

Chciałabym osobny temat do Malowania obrazów, czy szkiców. Taki temat, w którym forumowicze wymieniali by się poglądami na temat rodzaju farb czy pędzelków. Albo jak narysować twarz itd. Wiem, wiem rozumiem jest w Twórczości grafika, i tam także można by wrzucić swoje dzieło. Ale po tym co patrzałam, użytkownicy przerabiają tam zdjęcia, robią różne inne rzeczy, w programach o dziwnych nazwach. Nie ośmieliłam się napisać tam czegoś.

A poza tym, wiem że są też blogi. Ale to także nie jest to samo. Wstawisz szkic, ktoś go oceni na dobry czy zły i to tyle. Chciała bym czegoś więcej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...