Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje offtopiców II

Polecane posty

Jeśli znajdzie się ktoś chętny do prowadzenia, to czemu nie? Chociaż to nie jest łatwy kawałek chleba, bo trzeba prowadzić listę zgłoszeń i pilnować choćby tego, żeby brać osoby w jakiś sposób znane na forum. To nie takie proste. Dasz 3 osoby kompletnie nieznane i masz gwarancję, że zabawa zdechnie. Zresztą chyba zdechnie tak czy inaczej, bo forum jest już chyba za duże na tego typu eventy.

Truposz po wyciągnięciu z szafy zwykle śmierdzi i już nic się z nim nie da zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie na przemyślenia. Skoro mamy tematy w języku angielskim (english only) i niemieckim (nur Deutsch), to może znaleźliby się chętni na pisanie w mowie Tołstoja, tj. języku rosyjskim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wznowieniem Forumowego Pod Obstrzałem. Mimo, że na forum jestem prawie trzy lata (plus przesiadywanie jako gość od 2006 roku) nie brałem udziału w tej zabawie, a na pewno znalazłaby się grupa chętnych, którzy chcieliby to reaktywować. Mam nadzieję, że ktoś mnie poprze. Widziałem już argumentację Stillborna - po jakimś czasie temat obrośnie kurzem, ale co z tego? Warto to wznowić, jeśli znowu zostanie zapomniany, to po prostu nic się nie stanie.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, rozumiem, zapomniałem o tym. Jeśli nie musi to być ktoś z kadry moderatorskiej, to nawet ja mógłbym to zrobić. Zaglądnąłem już do archiwalnych tematów, więc wiem co i jak.

Chyba że znajdzie się jakaś bardziej doświadczona osoba. Ja w każdym razie (jakkolwiek to zabrzmi) "oferuję swoje usługi", bo wierzcie mi, niejedną rzecz w internecie organizowałem. tongue_prosty.gif

@down

Oczywiście, nie poganiam.

Edytowano przez c0r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...