Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje offtopiców II

Polecane posty

W tym rzecz, iż czytałem CAŁY ten temat (fakt, troszkę na szybko więc mogłem coś przegapić) i znalazłem tylko JEDEN post na temat oręża białego - konkretnie noży do rzucania. Zresztą i tak militaria ograniczają się tam prawie wyłącznie do rozmów o ASG. Nie mniej dziękuję za szybką reakcję.

Swoją drogą, czyż autoironia nie jest wspaniała? :laugh: Znaczy to, nie mniej nie więcej, iż napisałem o nieprzeglądaniu forum z pełną świadomością tego, że sam mogłem coś przegapić. W końcu na siebie też trzeba umieć spojrzeć z dowcipem (tak mi się przynajmniej wydaje).

EDIT: A jednak! Znalazłem rozmowę o broni białej w tym temacie Historia dawna i nie tak dawna II (chyba nie pomyliłem nazwy?).

Edytowano przez Veldrash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby o broni białej pisać w "Militariach". Może i większość postów jest tam o ASG, ale to tylko ze względu na to, że interesuje to forumowiczów. Trudno wprowadzać parytety: dwa posty o ASG na jeden o broni białej i jeden o haubicach. Napisz, może ktoś podejmie wątek. A osobny temat na razie nie przejdzie. Mamy zasadę, że wolimy wydzielać osobne tematy gdy widzimy zainteresowanie daną dziedziną. Popatrz na "Sport". Swego czasu był to jeden temat, potem wyodrębniono z niego kilka dotyczących najbardziej popularnych wśród forumowiczów dyscyplin, a z "Piłki nożnej" dodatkowo "Puchary europejskie", gdyż w jednym topiku trudno było pomieścić dyskusje o pucharach, lidze i reprezentacji. Co do twierdzenia, że "jak się założy temat, to chętni się znajdą", to jesteśmy sceptyczni. Popatrz na topik "Podróże". Było parę osób, które chciały takowego. Wpierw były odsyłane do FoS-u, ale twierdziły, że osobny temat będzie lepszy. Jak widać po założeniu tematu wszyscy się gdzieś pochowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i dziękuję. Szczerze mówiąc mój tok rozumowania jest podobny, ale... spróbować nie zaszkodziło xD. Spróbuję na "Militariach", może faktycznie będzie jakiś odzew? Może jest ktoś, kto pod hasłem "Militaria" umieszcza coś więcej niż tylko ASG? Zobaczymy...

PS: Wielkie dzięki za poważne traktowanie mnie (szybka i rzeczowa odpowiedź). Może na forach internetowych to normalne, ale to pierwsze i jedyne forum na którym mam konto więc jeszcze nie "przywykłem". Poza tym w "zwykłych", że to tak nazwę, sytuacjach traktowany jestem raczej... eee... niepoważnie? Jeszcze raz dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że chodzi o wariant pierwszy. Wtedy niektórzy mogliby szefowi "mimochodem" zapodać linka do forum. I wszyscy zyskają. Forum na nowych userach (szef by pewnie się zarejestrował), niektórzy użytkownicy finansowo (szef by docenił), a szef zaoszczędziłby na waleriance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy temacie szkola nie bylo takich obaw? w koncu prywatne szkoly na pewno beda chcialy zaistniec i zarobic na nowych uczniach?

wojsko i militaria? idealne pole do popisu dla sklepow internetowych

zwierzęta? włodarze zoo wszelakich już zacierali ręce

a może only english jest czyste? skąd, lektorzy i studenciaki na pewno będą spamować ogłoszeniami o płatnych korepetycjach!

nie bylby to temat z ogloszeniami "dam/szukam pracy" ale raczej miejsce na opisywanie wrażeń z różnych miejsc pracy, relacji z szefami, podwładnymi. tak jak w "szkole" opisuje się zapewne (bo nie przeglądam) problemy z nauczycielami, przedmiotami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje dodanie tematu dotyczacego gry na gitarze. forumowicze mogli by sie wymieniac swoimi doswiadczeniami a takze pomagac w wyborze utworow nadajacych sie na poczatek nauki.

Tu zacytuję fragment pisma ogólnie wszystkim znanego:

"... i coś dla fanów mangi, haftu krzyżykowego i francuskiej poezji..." (jakoś to tak było)

Temat za wąski. Nie żebym miał coś przeciwko (sam gram na fortepianie, fagocie i trochę na gitarze, psm 2 st.) ale - jak na początku akapitu - Pasowałby tylko małej grupce osób, więc wg mnie odpada (szkoda).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadl mi do glowy taki pomysl... Skoro chwalimy sie w innych dzialach swoimi kolekcjami gier, kompami, to tutaj mozemy pochwalic sie naszymi dwoma i czterema kolkami? Wiem, istnieje temat motoryzacja i rowery, wiec moze jako podtemat do niego "Czym jezdzimy? Nasze dwa i cztery kolka". Pare fotek naszych rowerow, skuterow, aut itp + krotki opis + komentarze.... Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howgh, ja też uważam, że taki temat byłby zwykłym spamerstwem. Forumowicze, którzy się znają składają sobie życzenia różnymi drogami, w temacie pojawiałyby się zapewne życzenia od osób zupełnie obcych. Nie wiem jak inni, ale mnie takie życzenia wcale nie ruszają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cos na ksztalt "dzieci forumowiczow" - Chwalimy sie swoimi pociechami i piszemy co genialnego wymyslily, itd... A ze nie ja jeden tutaj na forum dorobilem sie potomstwa, to uwazam, ze temat moglby sie cieplo przyjac...

Edytowano przez adam1415
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o ile się nie mylę, w tym temacie nie wystarczy zwykła zmiana tapety i podesłanie screena (tak właśnie bywa w tego typu tematach), bo bardziej liczy się wygląd całego systemu. Jeśli się mylę, to mnie poprawcie. ^^"

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do (nie wiem, czy jeszcze aktualnej) propozycji Freestyle - czyli fingerboard, snowbard, skateboard. Albo już od biedy to ostatnie. Z pewnością wiele osób interesuje się choć jedną z tych rzeczy, więc temat raczej nie będzie pusty.

Edytowano przez Wojtula
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Zbieractwo" nie wystarczy? Tematy powinny być w miarę ogólne, pokrywające kilka różnych zagadnień, żeby dyskusja nie wygasała. Tamten temat spokojnie nadaje siędo rozmów o klocuszkach etc. Tym bardziej, że do tej pory nie było tam żadnej wartościowej dyskusji, a wszystko sprowadza się do płytkiego wyliczenia "Zbieram to, tamto i owamto".

ED: Trochę podrasowałem podtytuł tematu o zbieractwie ;) Można jeszcze podrasować sam tytuł, by zawierał mniej więcej wyczerpujący katalog tego, co ma tam być ;) Jestem otwarty na propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turambar, nie obraź się ale. Robienie tematu jednego, do ogólnych dyskusji o kolekcjach trochę mija się z celem bo.

1: Jedni będą tam gadali o czym innym, i drudzy o czym innym, będzie można się łatwo pogubić.

2: Owszem jest mnóstwo kolekcji, ale moim zdaniem powinny być im poświęcone tematy.

3: Myślę że nie tylko ja tak uważam, że powinny być osobne tematy jeśli chodzi o kolekcje.

Wybacz Turambarze, ale ja przedstawiłem swe racje więc nie denerwuj się. <Znam zły dotyk moderatora już. :(>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...