Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Piłka Nożna II

Polecane posty

Dzisiaj mecz ze Słowenią. Ciężko przewidywać możliwości po ostatnim słabym spotkaniu w wykonaniu biało-czerwonych. Polacy grali zawsze słabiej ten drugi mecz w systemie "sobota-środa". No, ale nie wyobrażam sobie, żeby mogli zagrać jeszcze słabiej... Na wyjeździe będzie ciężko, zwłaszcza że Słoweńcy mają najlepszą obronę w grupie. Wierzę, że uda się ten mecz wygrać. I co najważniejsze w dobrym stylu. Póki są jeszcze szanse, należy walczyć. W grupie może nam się namieszać. Żeby później nie było lamentów, w stylu "gdybyśmy wygrali to..." Aha jak dzisiaj zobaczę Krzynówka na obronie.... A zresztą niech Leo robi co chce. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że Golański nie zagra, Rzeźniczak będzie musiał wspiąć się na wyżyny, aby mieć jakikolwiek udział w udanym meczu Polski. Krzynówka nie wyobrażam sobie na lewej obronie, niech będzie z przodu, a na jego miejscu Gancarczyk, Polska bez Smolarka też potrafi grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle żę jak z irlandią zremisowaliśmy to ze słowenią przegramy bo mamy poprostu słabych zawodników ich dni już przemineły i trzeba liczyć na nowych , młodych zawodników bo z takim zespołem jaki mamy teraz to daleko nie zajdziemy :no: . Chociaż w ostatnim meczu z irlandią nie było wcale tak źle bo w drógiej połowie bardzo dużo atakowali ale zato fatalnie bylo z obroną wystarczyło że irlandczycy wyprowadzili zwykłą akcje i już padł gol. Mimo wszystko kibicuje polsce i mam nadzieje że kiedyś będziemy najlepsi :thumbsup: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gigamat chyba nie zasługiwałbyś na nazywanie się POLAKIEM gdybyś nie kibicował. Jak im idzie wszyscy widzą ,ale trzymać za swoich trzeba!

Ja tam w nich wieżę i to bardzo.Ale Leo zaczyna za bardzo kombinować. Za wszelką cenę stara się grać na przeciw temu co sugeruje PZPN. Rzadko mają racje ,ale gdy już ją mają i zgadza się z możliwościami gry reprezentacji to selekcjoner robi roszady, wg.mnie tylko po to by pokazać kto dowodzi kadrą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gigamat chyba nie zasługiwałbyś na nazywanie się POLAKIEM gdybyś nie kibicował. Jak im idzie wszyscy widzą ,ale trzymać za swoich trzeba!

Tak, bo bycie Polakiem-patriotą to kibicowanie Polsce :/ Kościuszko się w grobie przewraca. Nie kibicować tym patałachom, moja zasada od lat kilku. Nerwów nie mam, żeby oglądać te kompromitacje przy każdej okazji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigamat nazwy państw piszę się z wielkiej litery np Polska, Irlandia, Francja. Nie ma czegoś takiego jak "dróga" połowa tylko druga połowa...

I jeszcze jedno. Mam nadzieję, że kiedyś nasza reprezentacja osiągnie odpowiedni poziom. Tak, abym nie musiał już nigdzie czytać, że nasi to patałachy... ;/ Ale to zjawisko powszechnie znane. Szczypiorniści póki nie wygrywali mało kto się tą dyscypliną interesował. Przyszły sukcesy i 3/4 Polski kocha tą dyscyplinę. Ja jestem wierny piłce, którą kocham od dzieciństwa i kibicować będę reprezentacji nawet jak przyjdzie głębszy kryzys. Lepsze to niż siedzenie w fotelu i podniecanie się jak to Holendrzy i Hiszpanie pięknie grają, a nasi to patałachy. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo bycie Polakiem-patriotą to kibicowanie Polsce :/ Kościuszko się w grobie przewraca. Nie kibicować tym patałachom, moja zasada od lat kilku. Nerwów nie mam, żeby oglądać te kompromitacje przy każdej okazji...

Kościuszką tutaj nie wyjeżdżaj bo on walczył o to byś mógł kibicować swoim, a nie Ruskom, Niemcom czy Austriakom. Analogicznie czułeś się podle gdy Polska wygrywała z Portugalią? Radość gdy po bardzo dobrym meczu Polska na mundialu przegrała z Niemcami w końcówce? Wszystkie gole Emsiego komentowałeś " fart" ??? Za swoimi trzeba być. Czy są w pierwszej piątce klasyfikacji FIFA czy walczą o miejsce 28 to jednak są to nasi reprezentanci i musimy być przy nich na dobre i na złe. Idąc Twoim tokiem myślenia już wkrótce zmienisz front w Mediolanie na Inter :dry:

Jeżeli "Galacticos" sie sprawdzi Real bdzie niepokonany KaKa,Cassilas i ronaldo wymiataja << :^

Proszę Cię człowieku... Jeśli to im się uda to prezydent zacznie kupować więcej i więcej aż znowu Real stanie się pośmiewiskiem Hiszpanii. Pożyczki pod zakup piłkarzy... Wybacz, ale Wasz wspaniały prezydent chyba chce w FMie 2010 mieć łatwiej i od razu wygrać w pierwszym sezonie LM.

Żart z brodą. [Tur]

Ale bardzo odpowiedni do tej sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli "Galacticos" sie sprawdzi Real bdzie niepokonany KaKa,Cassilas i ronaldo wymiataja << :^

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Proszę nie rozśmieszaj mnie. CR dobry? Jeżeli wychodzisz z założenia, że im więcej pieniędzy wydasz na piłkarza, tym jest on lepszy, to masz rację co do "beksy" (więcej komentarza nie potrzeba). A i tak Zinedine Zidane jest dla mnie piłkarzem wszech czasów.

Jako kibic ManU jestem bardzo zadowolony, że Sir Alex Ferguson pozbył się CR.

GLORY GLORY MANU!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co jest w tym meczu najgorsze? Że przez tę nieudolność polskich piłkarzy sukcesy siatkarzy i koszykarzy nie smakują tak samo. No bo o ile jeszcze siatkówką się naród jako tako podnieca, to już koszykówka to dla większości z nas obca dyscyplina. Chcielibyśmy się cieszyć z ich zwycięstw, ale jednak piłka nożna jest u nas najpopularniejsza i porażki bolą najbardziej :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie rozśmieszaj mnie. CR dobry?

A co? Może zły? Dobry, nawet BARDZO dobry. Kilka jego zachowań kładzie się cieniem na jego umiejętnościach. Mam nadzieję, że wyrośnie z nich. Wtedy może być znowu numerem 1 na świecie.

Ciekawe. Wydaje mi się, że z pewnych zachowań wyrasta się w wieku 20 lat.

I nie sądzę, że jest dobry(mam tu na myśli klasę światową - czyt. bardzo dobry), bo jest wielu lepszych piłkarzy od niego, choćby Messi, którego jakby nawet się postarał nie dał rady przebić.

A co do reprezentacji to się nie podniosą po trzeciej bramce. Wątpię, by nawet strzelili gola honorowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie skończyła się era Beenhauera...

Szczerze to bardziej się cieszę z tego faktu niż martwię,że nasi nic kompletnie dziś nie pokazali.

I tak trzeba będzie pewnie poczekać do października bo dziadek już nie raz pokazał,że honoru nie ma i do dymisji się nie poda...

Sobie gratuluję jasnowidztwa,gdyż perfekcyjnie przepowiedziałem trzecią bramkę zaraz po informacji,że Krzyniu zagra w obronie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutek. Ogromny smutek. Myślałem, że gorzej niż z Irlandią zagrać się nie da, a jednak... Zagraliśmy beznadziejnie jak na mecz ostatniej szansy. Zero chęci, dokładności, pomysłu. Taktyka z jednym napastnikiem, bez komentarza. Cały zespół zagrał na tym samym, kiepskim poziomie. Nawet Artur Boruc popełnił fatalny błąd przy bramce Dedicia. Słowenia grała słabo, ale na tyle dobrze żeby dzisiaj wygrać 3:0. Ten mecz zapewne zadecyduje o zmianie szkoleniowca. Niestety to najgorsze eliminacje jakie pamiętam w naszym wykonaniu. W kadrze potrzebne są zmiany. Krzynówek, Żewłakow, Bosacki w roku 2012 będą mieć swoje lata, dlatego warto już teraz ogrywać młodszych. Wierzę, że kiedyś nadejdą lepsze czasy. Tylko niech niektóre osoby sobie uświadomią, że trzeba coś zmienić. Drogi PZPNie zmiana trenera niewiele da, u Was zmiany również są konieczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po takim monologu Szpaqa, zmiany są nieuniknione. Pocieszmy się- osiągnęliśmy poziom reprezentacji z połowy lat 90-tych, kiedy to ogrywaliśmy San Marino po bramce ręką. Czas chyba się powiesić- Słowenia jest bezsprzecznie lepsza od Polski w piłkę nożną. Coś jakbyśmy wygrali ze Słowacją w hokeja. 38 mln ludzi i nie ma 11 ambitnych chłopaków. Bo już kij z umiejętnościami- dzisiaj pokazaliśmy, że nie trzeba mieć umiejętności żeby grać w kadrze- ale czego jak czego, ambicji naszym piłkarzom nie można zarzucić.

Tragedia, wstyd, kompromitacja i żenada. Jak to ktoś powiedział- przynajmniej nie będziemy musieli o dziwnych porach oglądać kompromitacji naszych w Afryce. No i chyba na ulicach Johanesburga nie zginie żaden polski obywatel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie będzie tak jak dotychczas z mojej strony dogłębnej analizy każdego z zawodników, ich gry i ogólnie taktyki zespołu... Jednym z powodów jest to, że gry nie było żadnej, a to co próbowali nasi kopacze robić nie nadaje się pod jakąkolwiek ocenę. Kto oglądał mecz, ten już wie, to zdecydowanie najgorszy spektakl naszej reprezentacji od kiedy oglądałem mecz grupowy z Portugalią na mistrzostwach świata 2002 w Korei/Japoni. Jednak jestem marudny, to i dodam parę "ciepłych" słówek. Z Dudki taki stoper, jaki ze mnie zawodowy piłkarz. Nie podejmuje on żadnej walki w polu karnym, porażka. I to on zawinił przy pierwszej bramce, nie Boruc, to tak jak obwinianie go za gole dla Słowacji a nie Dudkę, albo z Irlandią, nie Żewłakowa... Boruc i tak przy każdej sytuacji Słoweńców starał się wszystkimi siłami ratować nasze tyłki, jedynie on się ruszył przy 3-ciej bramce z całego bloku defensywnego. Poza tym również idiotyczne zmiany, gra 1 napastnikiem to koszmar, dlatego wejście Lewandowskiego za Brożka jest nie na miejscu, to samo Łobodziński za Obraniaka, tylko osłabia drużynę. O dziwo jedynie Smolarek po wejściu z Gancarczyka-tutaj z kolei osłabiając obronę-był zauważalny na boisku najbardziej. Najlepsze słowa podsumowania to chyba te, które wypowiedział, a raczej wygłaszał monolog Szpakowski pod koniec meczu. Zmiana nowego trenera teraz i tak jest bez sensu, szans na awans nie mamy, a na te dwa mecze nie opłaca się budować nowego zespołu. Obecnie już tylko trzeba jak najszybciej zakończyć aktualnie trwające eliminacje i zacząć budować całkowicie od podstaw nową drużynę z nowym trenerem i przygotowywać się na Euro 2012. Mam nadzieję, że główną siłą będzie Jeleń, Garguła, Boguski i Obraniak, oby również Wasilewski zdążył wyzdrowieć...

Zapomniałbym, kolejny przykład na to że nasza piłka zatrzymała się w latach 90-tych i wciąż stoi w miejscu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Artur Boruc popełnił fatalny błąd przy bramce Dedicia.

Nawet??? Boruc z kadry powinien wylecieć jako pierwszy i to z hukiem. Ja rozumiem pomylić się raz, nawet drugi, ale nie przepuszczać bramki które obroniłby junior. Lepiej niech broni Fabiański, a jeszcze lepiej Wojtek Szczęsny bo to jest przyszłość Polskiej piłki.

Słowenia grała słabo, ale na tyle dobrze żeby dzisiaj wygrać 3:0.

Słownia rozegrała najlepszy mecz w tych eliminacjach...

Ten mecz zapewne zadecyduje o zmianie szkoleniowca.

Zadecyduje...niestety. Tym razem czas na młodego, Polskiego trenera na 3 - 4 mecze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam o dziwnych porach

RPA na mapie leży pod Polską tylko ciut bardziej na południe :) więc mecze będą o takich porach jak u nas ewentualnie godzina-dwie przesunięcia,nie chce mi się teraz na mapę patrzeć.

Nie ma Leo-może się coś poprawi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem na ostatnie 10 minut i się nie zaskoczyłem... Chociaż aż 3:0 to wynik dość solidnie pokazujący ferment w polskiej piłce i przekreślający szanse na MŚ.

Niesamowite było jak Szpakowski się nakręcił i ciągle powtarzał - "Żenujące! Wstyd! itd." Ale w nim się zagotowało...

Dobrze, że można jeszcze pooglądać bez wstydu naszych koszykarzy i siatkarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech niektóre osoby sobie uświadomią, że trzeba coś zmienić. Drogi PZPNie zmiana trenera niewiele da, u Was zmiany również są konieczne.

:D

Prawdziwych zmian w PZPN nie było i choćby się waliło i paliło to komuchy będą się trzymać stołków, żeby dalej kosić hajs. Straciłem wszelką nadzieję, że coś w naszej piłce się zmieni i chyba jako jedyny przyjąłem dzisiejszą porażkę z uśmiechem na ustach. Niestety musimy poczekać parę lat, aż towarzystwo z PZPN biologicznie powymiera.

Teraz na pewno zacznie się nagonka na trenera :). Ciekawe czy jakiś dziennikarzyna zauważy, że żaden trener z naszymi zawodnikami na dłuższą metę nic nie osiągnie. Polscy piłkarze są słabi, co jest konsekwencją złego wyszkolenia, co wynika z systemu (PZPN).

Może najlepiej przestańmy finansować piłkę nożną i puśćmy ten sport w niepamięć. Pasożyty z PZPN będą skamlać, ale po jakimś czasie sami odejdą. Wtedy dobierzemy odpowiednich ludzi, którzy będą potrafili rozwinąć ten sport.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą wprowadzić znowu komisarza,który zrobi porządne wyobry,zrobi porządek jak to zrobili w Rosji.

Co z tego,że UEFA może nas zawiesić w pucharach i w eliminacjach do dużych imprez...czy coś przez to byśmy stracili? Mam 21 lat i przeżyłem RAZ Widzew w lidze mistrzów i JEDNO bardzo ładne zwycięstwo z Portugalią. Nie byłoby czego żałować,a bez zmian nie będzie zmian :)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...