Skocz do zawartości
Cardinal

Muzyka III

Polecane posty

Chciałbym kupić wszystkie albumy Black Sabbath, jednak trudno dostępne są albumy z Tonym Martinem na wokalu, a nigdzie nie mogę znaleźć albumów "Headless Cross" i "Tyr". Wiem że albumy z Ozzym zostały zremasterowane w 2009 roku, a te późniejsze też były albo remasterowane albo wydane ponownie w edycji deluxe i tak jest do albumu The Eternal Idol a potem jest czarna dziura. Czy te albumy były remasterowane i wydawane ponownie? Skąd mógłbym wziąć albumy Black Sabbath z lat 1989-1995?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lubię?

Elektroniczną, IDM, EDM, glitch, trochę drone, techno, minimal electronic, musique concrete, chiptune, power pop, synth pop, glitch pop, noise, bardzo rzadko: shoegaz, metalcore, drone metal i rock (jak już to noise rock)

Nie lubię? Starego i nudnego metalu i rocka (wiem co piszę, słuchałem tego typu muzyki około 2 lat i przeszedłem na współczesność)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką muzykę lubię?

Gitarową - od rocka progresywnego, przez ska, po brutal death i black metal. Po drodze zdarzają się wyjątki od reguły, takie jak czarny rap.

Czego nie lubię?

Tandetnego popu i pochodnych, jakie zalewają 99% mediów w Polsce i na świecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką muzykę lubię?

Zdecydowanie rocka - od tanecznego (ala Shakin Stevens), po heavy rocka. Bardzo lubię również połączenie gitar z fortepianem (stąd Meat Loaf jest moim ulubionym wykonawcą, a Jim Steinman kompozytorem).

Czego nie lubię?

Hip-hopu (zwłaszcza tego z USA - choć czasami robię wyjątki dla niektórych piosenkarek) oraz (raczej) poezji śpiewanej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne gatunki które często słucham jest muzyka elektroniczna i dubstep, ale ostatnio przy graniu i po za, puszczam najbardziej lubiany prze ze mnie kawałek The Prodigy - The Day Is My Enemy.

Jeśli ktoś nie słuchał to niech posłucha i jeżeli ktoś szuka doskonałych piosenek do słuchania przy graniu to polecam wam te gatunki i piosenke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jaką muzykę lubię?

Całą gamę gatunków wykluczjąc tandetny pop, disco polo, zicpole i techno.

Głównie słucham szeroko pojętych alternatyw, jazzu (dlatego Grim Fandango mi podpasował), klasyki współczesnej ( sonata Fuzzy Bird ok.gif ) , muzyki filmowej i growej (The Whispered World), rocka i post rocka ( polecam posłuchać Sigur Rós albo This Will Destroy You !) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to dziś słowa tego nie opiszą o to linki:

jak byś cie mogli napisać co o tym sądzicie.

PS.Według mnie on śpiewa jak dorosła.

PPS.Po tym miałem takiego laga mózgu "co jak tak może śpiewać tak małe dziecko" i myślałem fanka metalu.

Edytowano przez Dr4g0nCh1ld96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe życie nie znosiłem rapu, od jakichś dwóch lat to się zmienia. Zaczęło się od O.S.T.R. (bardzo wartościowa muzyka, polecam, zwłaszcza nowsze płyty, bardzo dojrzałe), przeszło w Palucha i Zeusa. Prócz tego od lat dziecięcych choruję na Iron Maiden i Metallice. Połączanie wybuchowe - rap i metal, ale nie zważam na to. Nie znoszę zamykać się w jednym nurcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...