Skocz do zawartości
Turambar

Filmy i seriale animowane ogólnie II

Polecane posty

A ogladal moze ktos "Epoka Lodowcowa",albo"Kung Fu Panda " i "Kung Fu Panda 2?,bo "Shreka" wszystkie czesci na pewno wszyscy ogladali,czy moze nowoczesna bajke o Czerwonym Kapturku? Swietnie zrobione i naprawde z ciekawoscia go ogladalem.Moze to troche smieszne,ze facet i tak dalej,ale tez czasami lubie wracac do dziecinstwa,a jeszcze jak sie widzi takie bajki nie bajki,to az sie lepiej robi na sercu.Nie mysli sie wtedy o trudach dnia co dziennego.I nie uwieze,ze nikogo te filmy nie interesowaly?.Zreszta fabularne filmy rowniez ogladam,ale o tym pogadamy innym razem.Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dubbing jest spoko,mówicie,że niektóre są żenujące,a np Shrek?Przecież to jest majstersztyk,nie wyobrażam sobie innych głosów niż Sthura,czy Zamachowskiego.To prawda,że zależy jakiego aktora wezmą do dubbingu,ale przecież,chyba nie biorą pierwszego z brzegu,tylko takiego,na którym mogą polegać i wiedzą,że zrobi to perfekcyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądanie stron typu 9gag ma swoje niezłe strony, bo pozwala natknąć się na coś co w innym wypadku byśmy ominęli biggrin_prosty.gif Tym samym prezentuję najnowszą produkcję Disneya pt. Wreck-It Ralph czyli historię "złego" z pewnej arcadowej gry, któremu znudziła się robota po 30 latach i postanowił zmienić swoje życie a przy okazji pokazać, że może być też tym "dobrym" =) Pomysł wydaje się ciekawy, zwłaszcza dla graczy (w zajawce miga m.in M. Bison) a skoro o niej mowa

trailer.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow

Pal licho Bisona cieniu, tam Kano siedział! Swoją drogą, patrzyłem na obsadę na imdb.com. Jeśli to fakty są, to jest nieźle. Bisona voiceuje ten sam facet, który go ugłasawiał w ostatnich Street Fighterach. Lubię gdy studio dba o takie szczegóły. Zapowiada się kawał dobrego kina dla graczy z dłuższym stażem.

@8azyliszek

Meh, tak mniej więcej rzuciłem okiem na podsumowanie fabuły i parę fragmentów w sieci wyłapałem. Nic specjalnego. Ani pod względem samej fabuły, ani ugryzienia tematu. Z resztą, ostatnia dobra animka DC jaką widziałem to ich "Green Lantern" (to cudo mogłoby śmiało zastąpić ten niedopieczony film aktorski).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei bardzo się podobał Król Lew, Scooy Doo, Pies Huckleberry, Maphet Show czy choćby Chip i Dale,Wilk i zając ,lub Przygody Koziołka Matołka .Przynajmniej można zapomnieć o kłopotach dnia codziennego.Ale jedno można przyznać,że tego typu animowane filmy są nawet bardzo fajnymi filmami,lepszymy nieraz od tych fabularnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartoon Network jest coraz gorsze, ale moje ulubione pozycje na tym kanale to:

Wyspa Totalnej Porażki i jej kontynuacje, Looney Tunes Show, a z tych, które już na nim nie lecą (lecą na Boomerang) to Laboratorium Dextera i Johny Bravo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak dla mnie to pomysł znakomity. Zakończenie pierwszej części jest zamknięte i nie widzę niby w jaki sposób mieliby zawiązać fabułę jakiegoś sequela bez kompletnego zdemolowania fabuły jedynki. Dzięki prequelowi uzyskamy kolejną dawkę "Potworów" (chyba jeden z lepszych filmów Pixara - czyli ścisła czołówka animacji komputerowej) bez konieczności chaotycznego zawiązywania akcji. Zresztą -In Pixar we trust.

Jestem za

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No właśnie o to chodzi. Najpierw robią dobry, spójny, świetny film. Zarabia on kupę kasy, więc twórcy chcą go na maxa wyeksploatować. Tylko robią takie zakończenie, że się teoretycznie nie da (ja bym coś tam wymyślił jakbym się postarał :)). I dlatego wydziwiają - z prequelami, remekami itp., itd. Podobnie chciano zrobić z "Jestem Legendą". Ja się tylko pytam - dlaczego nie zaczęto właśnie od fabuły prequela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabia on kupę kasy, więc twórcy chcą go na maxa wyeksploatować.

Ekhm... Od premiery pierwszej części upłynęło 11 lat. Nie sądzisz, że gdyby chcieli doić markę to zrobiliby ten film wcześniej?

Ja się tylko pytam - dlaczego nie zaczęto właśnie od fabuły prequela.

To już jest gdybanie. Po prostu - ktoś wpadł na pomysł "Potworów", film chwycił, a teraz po latach postanawiają odkurzyć markę i przypomnieć o niej nowemu pokoleniu widzów. Nic trudnego do zrozumienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio pokazują fajny "Renifer Niko ratuje brata" - pasuje jak ulał na prezent Mikołajkowy. Albo "Gdzie jest Nemo"? ,czy "Gdzie jest Nemo 3D"? ,a "Przygody różowej Pantery", a "E.T." - mimo,że nie animowany - a jak wzruszający. Z tym, że bajek Disney,a żaden inny nie przebije. To fakt.Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem rzucać propozycję, by w końcu utworzyć temat o DC Nation... Ale wobec kompletnie niezrozumiałej i poronionej decyzji samego Cartoon Network by anulować Green Lantern: TAS i Young Justice, staje się to bezprzedmiotowe. Jak można zastąpić takie perełki nowymi Teen Titans i Batmanem dla przedszkolaków, to ja nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że raczej nikt z was tutaj Dobranocek nie ogląda, chociasz czasem coś tam fajnego leciało jak Gumisie czy Chip & Dale.

Dostałem od mojej kumpeli informacje że TVP zamierza za rok wywalić dobranockę z ramówki z powodu niskiej oglądalnosći.

Szkoda jak wspomniałem były czasem niezłe perełki, ja akurat bardzo Muminki lubiłem oglądać.

Edytowano przez Muchotrix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hatak.pl/artykuly/beware-the-batman-wylatuje-z-ramowki-cartoon-network

Dno, upadek, kretynizm na całego. DC najpierw samo wypuszcza serial CGI zamiast tradycyjnej kreski tańszej w produkcji. Wprowadza nowe wzory postaci (Batman z podłużnymi oczami), których nikt wcześniej nie widział i nie lubi. Ale oczekuje się, że takie "potworki" jako maskotki będą się super sprzedawać. I jeszcze komiks o samej Katanie (bez reszty Outsidersów). Czy te korporacje mają nas za idiotów? Kolejne oderwanie od rzeczywistości i życzeniowe myślenie, że ciemny lud kupi wszystko. A jak nie to pożałuje. Rzeczywistość korporacjonizmu rodem z Deus Exa jest coraz bliżej smiley.gif.

Żal BtB bo miał naprawdę dobrą fabułę. Mimo średniawego otoczenia i oprawy, ja chciałem oglądać, co będzie dalej. A teraz kolejny cancel. Przetrwają tylko Tytani dla przedszkolaków. DC i Marvel IMHO kompromitują się wypuszczając takie kreskówki. To jest zupełnie nieetyczne - kierować propagandę do małych dzieci, licząc, że wypłaczą pieniądze na zakup maskotek z tych nędznych produkcji.

Ogólnie - DC i Marvel prowadzą bardzo złą politykę animacyjną, która bardzo mi się nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...