Skocz do zawartości

Turambar

Sonda!  

529 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile książek czytasz średnio w ciągu roku?

    • wogule nieczytam xD
      10
    • 1-2
      9
    • 3-5
      42
    • 6-10
      86
    • 11-20
      96
    • 21-30
      77
    • 31-50
      46
    • 51-100
      40
    • ponad 100
      25
    • Och, ależ nie liczę przeczytanych książek.
      106


Polecane posty

  • 2 weeks later...

Mam nadzieję, że w dobrym temacie piszę, mam pytanie bo ostatnio poszukiwałem sobie "4 pory roku" Kinga i znalazłem 2 różne wydania a ceną różnią się dosyć mocno, może mi ktoś powiedzieć czym różnią się te 2 wydania: "4 pory roku" -1 i "4 pory roku" -2

Edytowano przez repta2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Empik i tyle. Ja dziś znów się przejechałem. Dostałem maila, że mogę iść do salonu po odbiór zamówienia - a tam klops: 'eee, yy, nie doszło jeszcze'.

Edit: Dodam, że to nie pierwszy raz, jeśli chodzi o tak 'profesjonalne' podejście do klienta ze strony Ąpiq.

Edytowano przez Dav1d
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to taka promocja ze dwa lata temu na dzień książki była. Dobrze pamiętam, bo od tamtego czasu zacząłem fantastykę czytać :D Chyba się skuszę na Ubika i coś tam jeszcze, podobno to najlepsza książka Dicka, a ja jej nie czytałem. Wstyd!

No właśnie, to można w tym temacie takie różne ciekawe promocje podrzucać, czy to na jakąś zakazaną reklamę zakrawa? Bo na tegoroczny dzień książki w Fabryka.pl do zamówień powyżej stówy dawali AC: Brotherhooda za darmo i nie wiedziałem, czy wolno o tym forumową brać poinformować :/

Mi Empik nigdy nie podpadł, ale znajomy zamówił czytnik i przysłali mu zepsuty. Po czym na wymianę czekał ponad miesiąc, przy czym ci z obsługi klienta (czy jakoś tak) nie odpowiadali mu na mejle. Najlepiej w salonie kupić, bo sklep internetowy ma, jak widać, kilka mankamentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Do tej pory kupiłam jedną książkę przez ich sklep internetowy (zamówienie do odebrania w najbliższym punkcie Empik) i książka przyszła prawie od razu (tzn. zamówiłam w nocy, jeden dzień czekałam, następnego dnia już dostałam maila, że czeka na mnie). Była też w stanie idealnym. Dlatego też w najbliższych dniach planuję znów zamawiać jak poprzednio, ale jeszcze przed zamówieniem upewnię się, czy interesujące mnie książki na pewno są objęte tą promocją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nigdy nie miałem problemów zamawiając książki z Empiku przez internet, a trochę ich było. Jeśli tylko pożądana książka nie znajduje się w magazynie na drugim końcu Polski to czas realizacji potrafi być bardzo krótki. Do tego wszystkie dostarczono mi w stanie idealnym. No i ta pożyteczna opcja odbioru w salonie ^^ Sam nie wiem, musieliście trafić naprawdę nieszczęśliwie, mając takie problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero ostatnio miałem wpadkę z ADwD. Podobnie jak Dav1d - niby było, a nie było. Na dodatek było to zaraz przed wyjazdem na urlop. Wcześniej jednak zamawiałem kilka innych książek w oryginale i nie tylko i nie było żadnych problemów. Wręcz przeciwnie - nawet sprawnie kontaktowali się mailowo. Może ostatnio coś im w systemie powiadomień siadło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszą mnie takie promocje. Zwłaszcza, że wyjdę sobie na empik jakoś raz na miesiąc - dwa miesiące i przeważnie kupuje po 4 książki (2 jakieś co nie znam, 2 kontynuacje serii - taka moja reguła ;]), to teraz otrzymam aż 6 (zaoszczędzając na tym około 60-70zł). Ogólnie fajna sprawa. Szczególnie, że trzeba się zabrać za cały cykl o Inkwizytorze Piekary ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dałbym posta w Poszukuję książki, ale byłoby to wbrew regulaminowi. Daję więc tutaj: National Public Radio stworzyło przewodnik po (ich zdaniem) stu najlepszych książkach fantastycznych. Odpowiadając na pytania, jesteśmy kierowani do odpowiadającej naszym wymaganiom książki. Bardzo pomysłowa rzecz, zachęcam do rzucenia okiem. Wymagana jest jako taka znajomość angielskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem na ten przewodnik, ale szczerze mówiąc wydał mi się pisany bardziej dla śmiechu (pytania i odpowiedzi), niż do faktycznego wyboru książki nam odpowiadającej. Natomiast jeśli spojrzeć na ten obrazek jak na zbiór tytułów, z którymi można się zapoznać, to już prędzej. Z niektórymi propozycjami bym się nie zgodził, jednak to już kwestia osobistych preferencji (ale serio, "Koło Czasu"? :dry: ). No i nie ma "Księcia Nicości" ("The Prince of Nothing" dla zgorszonych wszystkim, co tłumaczone z angielskiego na język polski).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to chaotyczne, jeśli będzie mi się chciało to sobie pewnie wyczyszczę obrazek z tego, co już przeczytałam i łatwiej mi będzie ogarnąć resztę ;) I rzeczywiście jednak lepiej to traktować jako ciekawostkę, niż faktyczny przewodnik, choćby dlatego, że w niektórych wypadkach dużo lepiej byłoby odsyłać do twórczości całego autora lub cyklu książek, a nie tylko pojedynczej (np. u Pratchetta).

A tak przy okazji Empik znowu ma promocję, tym razem 3 książki w cenie 2 - każdego typu. Przedświąteczne czyszczenie półek, czy co? :) (oczywiście promocja trwa tylko 3-4 października >_> ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może ja rozpocznę nowy wątek... Polskie motywy w niepolskich książkach? Akcja, bohaterowie, zdarzenia. Cokolwiek. Można też spróbować pominąć oczywiste motywy Holocaustu i II WŚ.

Ja na początek wspomnę o polskich korzeniach Endera Wigina (Gra Endera, Orson Scott Card)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...