Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

halinaeu

Czy warto kupować xone S, czy może ps4?

Polecane posty

Wiem, że pytałem, dlatego pytam akurat już bardziej pod określonym względem, a dokładniej:

 

- nie lubię się denerwować

- nie lubię ściągać gier (dlatego kupuję konsolę - na kompie już któryś raz zrobiłem formata. dokładniej to drugi albo trzeci)

- kwestia pada nie ma znaczenia

- chciałbym czasem zagrać w starocie typu gta vc, 3, sa.

i pod względem exclusiwów na ps4 zależałoby mi tylko na until dawn, heavy rain, uncharted , na xboxie na forzie oraz na gears of war

 

pytanie jeszcze

 

- czy mając gamepass gry są darmowe na jego czas? (pytam, ponieważ patrzyłem, że lego indiana jones kosztuje w store 30 zł) czyli, że kupuję gamepass i pobieram grę?

- czy gra jakościowo zmienia się w kompatybilności z xboxa 360 na xboxie one?

- czy mając grę ogólnie zarejestrowaną na xlive (mając na pc) mogę nią grać na xone?

- xone s różni się czymś od xone x?

- ciekawsze gry znajdują się na xlive czy na psn? (na psn to tylko raz na jakiś czas widziałem coś ciekawego, normlanie to jakieś tetrisy są)

- czy na xone aktualizacje są konieczne? np. wkładam grę, wyświetla update i czy muszę ściągać? czy tak jak na ps4, że ściąga w tle?

 

poza tym kwiestią grania online to ja nie mam z kim grać to nie ma znaczenia

 

 

Czyli ogólnie która z konsol byłaby dla mnie korzystniejsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

i pod względem exclusiwów na ps4 zależałoby mi tylko na until dawn, heavy rain, uncharted , na xboxie na forzie oraz na gears of war

Gears of War i Forza są też na PC.

 

Cytat

czy mając gamepass gry są darmowe na jego czas? (pytam, ponieważ patrzyłem, że lego indiana jones kosztuje w store 30 zł) czyli, że kupuję gamepass i pobieram grę?

Tak, gry z katalogu Game Pass możesz pobrać za darmo dopóki masz wykupiony abonament i gra jest w katalogu. Co do tego co się stanie gdy abonament się skończy albo gra wyleci z katalogu - informacje od MS są sprzeczne.

 

Cytat

czy gra jakościowo zmienia się w kompatybilności z xboxa 360 na xboxie one?

Zależy od gry; większość wygląda lepiej (zniknął screen tearing, bo dodano w końcu v-sync), ale niektóre chodzą gorzej, a nieliczne dużo gorzej.

 

Cytat

czy mając grę ogólnie zarejestrowaną na xlive (mając na pc) mogę nią grać na xone?

Tak jest tylko z grami Play Anywhere.

 

Cytat

xone s różni się czymś od xone x?

Ten drugi jest mocniejszy.

 

Cytat

ciekawsze gry znajdują się na xlive czy na psn? (na psn to tylko raz na jakiś czas widziałem coś ciekawego, normlanie to jakieś tetrisy są)

Rozumiem że masz na myśli Playstation Store. Są tam wszystkie gry które wyszły na PlayStation.

 

Cytat

czy na xone aktualizacje są konieczne? np. wkładam grę, wyświetla update i czy muszę ściągać? czy tak jak na ps4, że ściąga w tle?

Niektóre aktualizacje są obowiązkowe, inne nie. Większość można pobierać w tle.

 

Trudno wskazać która jest lepsza, to jak wybór jabłka czy pomarańcze. Zobacz na której jest więcej tytułów które lubisz i czy nie wolisz np. kupić używanej konsoli poprzedniej generacji dla starszych gier. Zamiast kupować Xbox One X może bardziej opłaca się kupić PS4 Slim i Xboxa 360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerzuciłem się na xboxa i jestem mega zadowolony (boli tylko brak tego nowego spidermana :/) gamepass jest fajny, live gold to też darmowe gry + do tego jeszcze ea access za śmieszne pieniądze. Jeśli jesteś teraz na kupnie, to poczekaj do czarnego piątku, słyszałem, że x-kom ma mieć konsole: https://www.x-kom.pl/czarny-piatek

No i gamepassa masz za 1zł teraz: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/miesieczna-subskrypcja-xbox-game-pass-za-1zl-6-miesieczna-za-87-zlotych/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...