Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stv4

Wybór telefonu z abonamentu

Polecane posty

Witam. Założyłem ten temat, abyście pomogli mi wybrać telefon z abonamentu T-mobile.

Telefony, które mnie interesują to:

- Iphone XR (w porównaniu do reszty telefonów mało ppi z tego co widziałem)

- Huawei P20 Pro

- HTC U12+

- Samsung S9/ S9+ (czy jest wielka różnica?)

- Sony Xperia XZ3

 

Telefon głównie do Youtube/Netflix/Twitch, czasem jakaś gierka, ale to bardzo rzadko i głównie nie jakaś wymagająca. Przede wszystkim, żeby się nie popsuł tak jak SGS6 który miałem (miałem go dość długo, 2 tygodnie po zakończeniu gwarancji płyta główna po prostu się zjebała, a telefon naprawdę dobry, nie miałem z nim problemu a tu nagle takie coś...). Może lepiej wybrać jeden z tych telefonów, sprzedać i kupić coś innego? 

 

Dzięki z góry.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglądają dopłaty przy zakupie tych telefonów?  I jaki koszt abonamentu na miesiąc?

Urządzenia bardzo konkretne, myślę że nie ma potrzeby sprzedawać i kupować czegoś innego. Według mnie najciekawiej prezentuje się Huawei P20 Pro, na drugim miejscu HTC.

A dlaczego Huawei? Po pierwsze piękny design, zwłaszcza kolor Midnight Blue, jak dla mnie cudo.  I ogólnie bardzo ładnie wykonany, spasowany. Jako jeden z niewielu Huaweiów posiada wodo- i pyłoszczelność na poziomie IP67 oraz świetny ekran OLED. Kolejny  plus - bateria 4000 mAh i szybkie ładowanie. Na wydajność też narzekał nie będziesz, najnowsze podzespoły. Aparat też petarda - Lica, potrójny, główny 40 Mpix , 5-krotny zoom hybrydowy, oraz stabilizacja obrazu, dzięki temu nawet foto robione w nocy wychodzą bardzo wyrażnie, są dobrze naświetlone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat sprawdzałem wczoraj t-mobile i przeliczałem koszty telefonów i abonamentów, to się w ogóle nie opłaca. Policz sobie np ile dopłacasz za P20 pro w abonamencie i ile przez to większy jest abonament vs abonament bez tel i smartfon kupiony w sklepie (np tutaj jutro na BF masz P20 Pro za 2699zł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...