Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k4cz0r

Battlefield 5

Polecane posty

Część pewnie już gra z abonamentu Origin, dziś chyba dochodzą osoby które zamówiły wersję Deluxe. ;) Osobiście gram od 3 dni i muszę naprawdę pochwalić. Grałem w alfę i zdecydowanie odrzuciła. Wręcz przekreśliłem gierkę na start. Jednak po pierwszych pozytywnych recenzjach postanowiłem wykupić Origin Premier na miesiąc i się przekonać. Nie zawiodłem się. :P Przede wszystkim - nie ma żadnych protez czy czarnoskórych/azjatów u Niemców. :D

Po wstępnym ograniu, poznaniu niektórych map chętnie bym już pograł z kimś w Drużynie. W miarę ogarniętym. :D Skręca mnie jak widzę przebiegających obok mnie członków mojej drużyny, którzy nie postawią mnie na nogi, albo biegają na wszystkie 4 kierunki i mają gdzieś rozkazy czy wspólne skupienie się na obronie/ataku flagi. :P Kto byłby chętny pograć z jakąś namiastką współpracy i taktyki? ;) I czy zna ktoś jakiś Discord dla polskiej społeczności BF (5)? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, k4cz0r napisał:

Pon-pt wstaję do roboty o 6:00. :(

To tak jak ja. :P Na pocieszenie moge powiedziec, ze za tydzien zona z dziecmi leci do Polski na ponad 2 tygodnie, wiec podczas ich nieobecnosci pewnie bede siadac do kompa wkrotce po powrocie z pracy, czyli gdzies kolo 19 polskiego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...