Jump to content

Recommended Posts

Zbliżającymi się polskimi grami będą

Shadow Warrior(Flying Wild Hog od Hard Reseta)

Alien Rage(CI Games - City Interacive dla osób które kojażą po tą nazwa)

Deadfall Adventures(Farm 51 od Necrowision oraz Painkillera HD)

A w przyszłości:

Lord of the Fallen(CI Games)

Wiedzmin 3 oraz Cyberpunk 2077(CD Project Red)

Hellraid oraz Dying Light(Techland)

Edited by SasWickas

Jak dla mnie oba wiedźminy rzecz jasna, Call of Juarez oraz Painkiller są jednymi z lepszych polskich gier. Może jeszcze do tego można dodać Dead Island ale póki co nie grałem więc ciężko mi powiedzieć.

Earth 2150: The Moon Project - najlepszy RTS w klimatach sci-fi, niebędący Warhammerem 40k. Gameplay jest genialny, oprawa audiowizualna do dziś cieszy zmysły, a specyficzny, księżycowy klimat po prostu się wylewa. Do tej pory, od czasu do czasu, do niej wracam i wiecie co? Chyba nadszedł czas na kolejny powrót ;)

Z tego co pamiętam, w Earth 2140 grało się również całkiem przyjemnie. Graficznie być może nie robi już wrażenia, jak ładnych klilka(naście) lat temu, ale ciągle prezentuje się (IMHO) przyzwoicie. Czas chyba odgrzebać numer CDA z pełniakiem i pyknąć kilka misji icon_wink.gif

Moją 1szą polską grą był RTS Topware,u World War 3 Black Gold

Jak podtytuł mówi wojna toczy się o ropę, będącą równiesz naszym surowcem, niewiele pamiętam z misji tam zawartych ale wiem że się grało USA,Rosją i Irakiem, sam Irak miał zdolność szybszego wydobywania ropy od pozostałych nacji.

Pamiętacie taką strategie - "Clash" bodajże?..mały pierdolnik a ile nocy przy nim się zarwało :)

Piotr2013 wspomniał o Earth 2140 - jak na swoje czasy to była chyba bardzo dobra strategia z niezłą grafiką..no i te roboty ewidentnie inspirowane maszynami z terminatora...do tego mechy,laserowe czołgi ..świetna giereczka z genialnym klimatem, szkoda, że następne były coraz gorsze imho.

Dla mnie najlepszy jest Painkiller, Dead Island i Bulletstrom, szkoda tylko, że ten ostatni prawdopodobnie nigdy nie doczeka się kontynuacji, choć może...