Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

W filmie Poznaj "Moich Spartan" jest taka scena w której Leonidas zmienia się w Carla z GTA SA na ekranie pojawia się tez HUD jak z gry, a na brzuchu Leonodas ma wytatuowane San Andreas :smile:

W filmie "Soul Plane" na lotnisku staruszka sprzedająca bilety pyka w bijatykę na komputerze niestety nie wiem w jaką:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-13 posterunek

Arni często grywa w Wolfensteina 3D. Tylko, że zawsze na joysticku...

Nie wiem czy to było, ale w jednym odcinku Arnie gra z Czarkiem w Fighting Force.

I taki dialog z ich gry:

Czarek -Jak mogłeś wyrwać mi serce?

Arnie -W lewo i strzał.

(nie jestem pewny czy dokładny cytat)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Dziś w odcinku Majki (nie wiem kto nie oglądam regularnie) jakieś dwie kobiety grały w....Rfactor na Fotelach z kierownicą :P z modem na Sezon F1 2006 (Tak sądzę), Jedna kierowała Bolidem Mclarena a Druga BMW Sauber, i coś o związkach mówią i poczym jedna mówi "Jak Mclaren do Ferrari"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie film "Zombieland" w ktorym glowny bohater ( nie pamietam imienia ) gra w Wow'a, potem do niego sasiadka przychodzi, kto ogladal ten wie o kogo chodzi :laugh:

I ostatnio przeze mnie ogladany film to "Transformers" gdzie haker ze swoim ziomkiem graja na konsoli w taneczna gre na macie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

w Filmie "Brudne sprawy" gangsterzy w swojej kryjówce, na którą nalot chcą zrobić policjanci Sancho i Adel grają w "GTA: San Andreas".

Jako ciekawostkę powiem, że aktor który gra w owym filmie Oficera Armando Sancho podkładał głos w GTA SA postaci Cesara Vialpiando

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Terminator. W odcinku 1x8 John i Cameron udają się do typów z Korei, by kupić coś zdolnego odczytać "wspomnienia" załatwionego wcześniej terminatora. W tle widać, jak goście grają w Halo 2 (chyba), jest nawet zbliżenie na ekran pod koniec sceny. Fajne monitory mieli :D

W 1x9 zaś, gdy Sara z Cameron przychodzą do kafejki internetowej, paru ludzi gra tam w UT 2004 (scenę otwiera widok na monitor jednego z nich).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...