Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

W filmie "Chłopiec na rowerze" tytułowy bohater gra ze swoim znajomym na PS3 w któregoś Assassin`s Creeda. Pokój, w którym przebywali był udekorowany wieloma plakatami z gier (pamiętam, że był Gears of War 3). Oprócz tego mieliśmy małą wzmiankę o Playstation One.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem czy ktoś to podawał, ale w domku u Boskich (serial Rodzinka.pl) bracia grali na kompie w jakiś prestiżowy tytuł, za cholerę nie mogę go sobie przypomnieć, no i na konsoli chociażby w Michaela Jacksona: The experience. A u Kacpra i Kuby w pokoju wisiał plakat z Assassin's Creed: Brotherhood.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na właśnie lecącym programie na Travel Channel jest o Czarnobylu. I facet oprowadzający prowadzącą po okolicach Czarnobyla powiedział, że w Doomie i kilku innych grach pojawiają się budynki z Prypeci i okolic. Na to prowadząca "Są o tym gry?" "Tak, kilka ich wyszło" O Stalkerze nie wspomnieli :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"GP" to moja lokalna gazeta, więc czytam ją codziennie od jakichś 9 lat.

No i właśnie w sobotnim "GP" była recenzja książki "Crysis. Eskalacja" i redaktorka wspominała o powiązaniach z grą.

Poza tym w najnowszym klipie do piosenki PSY "Gentleman" widać w pewnym momencie jako koreański muzyk gra na komórce w grę na kształt "Jewelry"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...