Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

W grze na Game boya Advance Castlevania Circle of the moon

Jednym z wrogów jest Lisi łucznik :D, nawiązanie do Disneyowskiego Robin hooda :) który jest Lisem.

W Sumie w Castlevanaich jest pełno nawiązań ale ich nie wszystkich nie będe wymieniał, :P, ale to warto zoabczyć :D

http://www.youtube.com/watch?v=szLimE36T1Y i na wszelki wypadek komentarz usera muthesquirrel przeczycztac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie jeszcze dwa przykłady:

Dexter sezon 3, w którymś z odcinków dex przyszedł do biura Miguela i czekając na niego grał w Dooma albo innego shootera, nie pamiętam już dobrze

True Blood - Bill ma konsolę Wii i kilkakrotnie pokazano jak na niej gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

-Szklana Pułapka 4 - na początku koleś gra w Gears of War, a później w "kryjówce" Maga widać główne menu z Gears of War

-Poznaj Moich Spartan - po śmierci kapitana na klacie Leonidasa pojawia się tatuaż San Andreas i parodiując GTA: SA pojawia się tam cały HUD gry.

Madcon Begin - grają tam chyba w Halo Wars

Sokół i Pono Uderz w Puchara - mowa jest o konsoli Wii i o PES 6

itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat. xD

Ja z tego znam tylko 2.

1. Ostatnio jak oglądałem 13 posterunek 2, a dokładnie odcinek z napadem na bank, to dostrzegłem, że Arnie gra sobie w Soldier of Fortune'a. O ile pamiętam, to z Cezarym w 1 serii w coś grali.

2. W Meet the Spartans jest wątek z GTA: SA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ostatnio jak oglądałem 13 posterunek 2, a dokładnie odcinek z napadem na bank, to dostrzegłem, że Arnie gra sobie w Soldier of Fortune'a. O ile pamiętam, to z Cezarym w 1 serii w coś grali.

Eee tego nie pamiętam, ale w pierwszych odcinkach był jakiś motyw z Niemcami i Arni grał w Wolfenstein 3D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym odcinku Amerykańskiego Smoka (nie żebym oglądął, ale czasem... :P) Jake i Fu-Hau (taki tam gadaący pies) przeniesli się w przeszłość. I było na początku pokazane, jak Fu-Hau z przeszłości grał w jakąś koszykówką z kilku pikseli i mówi:

-Jaka grafika, n po prostu miodzio! Jak to wszystko się rozwija! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś anime na Hyperze była pokazana gra samochodowa, podobna do Hard Trucka nieco. Poza tym ostatnio bohater Pierwszej Miłości, jak i kurier w Brzyduli grał na handheldzie od sony o wiadomej nazwie. Nie, żebym oglądał, ale to widziałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Filmie Billy Medison, Billy kłóci się z jakimś dzieckiem która gra jest lepsza oto dialog rozmowy

Kid: Mortal Kombat, on Sega Genesis, is the best video game ever.

Billy Madison: I disagree, it's a very good game, but I think Donkey Kong is the best game ever.

Kid: Donkey Kong sucks.

Billy Madison: You know something? YOU SUCK!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ostatnio jak oglądałem 13 posterunek 2, a dokładnie odcinek z napadem na bank, to dostrzegłem, że Arnie gra sobie w Soldier of Fortune'a. O ile pamiętam, to z Cezarym w 1 serii w coś grali.

Eee tego nie pamiętam, ale w pierwszych odcinkach był jakiś motyw z Niemcami i Arni grał w Wolfenstein 3D :D

Ano..w wolfa grał. Ale to był 35 odc. W 11 odc. grali..i tu poprawka - Cezary z Luksusem w jakieś mordobicie. Potem jeszcze Arnie w coś grał w tym odc. i możliwe, że w to:

Ja z kolei pamiętam, że w którymś odcinku pierwszy Blood się pojawił.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno w serialu animowanym 6 w pracy, w jednym z odcinków, ten w którym Wayett obchodził urodziny, Jude grał w coś na laptopie, :D Sądząc z jego komentarzy to musi być parodia Simsów

"A teraz zaprowadzę Wirtuąłną Catelin do lóżka"

"Dobra Dobra tylko pójdą do toalety"

Dalej nie pamiętam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...