Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

Plan doskonały/Inside Man mały afroamerykanin gra chyba w GTA, a główny bohater, który napadł na bank mówi chyba coś o brutalności gry :)

Jak mi się przypomina to było coś w stylo 50 cent cośtam gry. Tam było w tej grze chyba ,,blow that mothafucking nigga". Ale film przedni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kochamFPSy jak czytam twoje wypociny to mózg mi staje dęba...

- Nie ma takiego serialu jak "Horych Doktorach", tylko "Hoży Doktorzy"

- To nie było Gears of War, tylko bodajże jakiś futurystyczny FPS, może Halo, nie mam pojęcia.

- To był Turk z Carlą.

- To było już mialiard razy wspominane w tym wątku.

- Naprawdę nikt się nie zorientował przez tyle czasu że koleś chrzani jak potłuczony?

Dobra żeby nie było że nie dałem sam nawiązania

To pewnego dnia w telewizji był jakiś film na jakimś kanale, i tam jakiś gościu lub gościówa grał na jakieś konsoli albo na komputerze w jakąś grę strzelankę lub wyścigi, to nic że to było przez 0,00001 sekundy ale BYŁO!!

To był tylko przykład kfiatków i mądrości jakie można wyczytać w tym wątku :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmie "Podróże Guliwera" główny bohater parę razy widoczny jest z padem do Xboxa 360, Gitarką do Guitar Hero, jego szef narzeka na to że gra w pracy i kiedy płynie statkiem widać leżącą obok siedzenia instrukcje do GH: Warriors of Rock.

@Sermaciej

Dokładniej powiedziała : "każdy wiedział gdzie pójdę i gdzie będę, czułam się jak w grze wideo"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałkowym odcinku "Prosto w serce" Góra będzie pocinał w coś mocno arcadowego - wnioskuję to po głosie wydobywającym się z jego laptopa. I jeszcze rzuci tekst do Czarka, aby zresetował Konstancję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Bang Theory - główni bohaterowie to nerdy, więc praktycznie przez cały serial mamy zawiązania do różnych gier (Sheldon i Leonard posiadają Wii, Playstation 2 [o ile się nie mylę] i parę innych konsol), seriali, komiksów.

Sami w sobie są fanami gier MMO i często pojawiają się sceny, gdy wspominają o WoWie czy Age of Conan (pierwsze sezony)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie 23 Simpsonów pt. ,,The book job''- Bart gra na automatach, a w tle widać grę Prince of Persia.

Futurama Sezon 6 pt. ,,Attack of the killer apps''- ogólnie pstryczek w nos applowi, na czele z eyephonem(-skąd ta nazwa?-dowiesz się ja ci to zamontuję!) i aplikacją do całowania bendera w jego lśniący zadek. Ogólnie polecam, świetny odcinek!

Futurama Sezon 6 pt. ,,Reincarnation''- jeden z epizodów zrealizowany w stylu 8-bitowych gier(Bite my 8-bit, metal ass!)

Polecam, wszystkie odcinki wspaniałe!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...