Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

South Park :

W jednym odcinku Kenny jest mistrzem gry na PSP .

W innym Cartman zamraża się we własnej lodówce by nie dręczyć myśli czekaniem na premierę Nintendo Wii.

Był też odcinek o World of Warcraft, oraz o Guitar Hero .

Muzyka :

Cheaster z Linkin Park i Dead by Sunrise gra na Wii w jednym z teledysków.

W tle trailera do Dragon Age słyszymy 30 second to Mars - This is War.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina Zastępcza - Romek i Filip dość często pocinali sobie w Heroes III

I kto tu rządzi? - w jednym odcinku ten dzieciak gra w Guitar Hero

Jak poznałem waszą matkę - główny bohater w jednym odcinku poznaje dziewczynę przez Wow'a

Tak kochanie - w jednym odcinku Jimmy gra w Crash'a Bandicoot'a (choć samej gry nie widać, a dźwięki są jakieś dziwne)

Wszyscy nienawidzą Chrisa - w tym serialu są czasem wspominane gry na automaty z lat 80. m.in Pac-Man i Asteroids

Scrubs (Hoży Doktorzy) - w jednym odcinku J.D. i Turk rzucają w stażystów balonami z wodą z dachu, udając że grają Space Invaders

ponadto w teledysku zespołów Grabaż i Strachy na Lachy pt. "Mamy tylko siebie" pokazane są fragmenty z pierwszego Mortal Kombat, a nawet sami artyści wcielają się w wojowników (jeden to nawet skopał samego Kano!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W xXx główny bohater tłumaczy się z swoich zdolności strzelniczych : "Jak dwa tygodnie miałem nogę w gipsie to grałem w strzelanki na konsoli" czy coś w tym stylu.

W "Wykiwać klawisza" więzień wchodząc (zostając wrzucony :)) do szatni kalwiszów patrzy na telewizor i i pyta się czy Halo: Reach już wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...