Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

Nie wiem czy to byłe jedynie co zauważyłem to wzmianka o BC2 i o detektorach pulsu to jest jeszcze jeden dialog który nawiązuje do MW2 otóż kiedy w jednej z misji jedziemy quadami Haggard ściga się z Sweetwatere przy czym Sweetwater twierdzi że pokonał by go na skuterach śnieżnych na co Haggard odpowiada że są one dla mięczaków .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Splinter Cell:CT wielokrotnie na ekranach pojawiają się loga... Splinter Cell. Ze Screenami. Dodatkowo w jednej z misji słychać rozmowę o "urlopie na granie w gry" z tego co pamiętam.

No i jeszcze wieeelgie logo Ubisoftu na... sterowcu w... Nowym Jorku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś filmie z Alienami, jeden przerażony żołnierz mówi "Game over man game over" :) pewnie maniak gier ten sam motyw wykorzystany w grze Left for dead kiedy Zoey wymawia te słowa (Maniaczka Horrorów)

Na jakimś czeskim programie (nie wiem jakim ale to było rok temu, polecam pszeszukać polskie forum tej gry) ukazywali jakieś urządzenie Symujące kokpit samochodu a gra to LFS S2, co ciekawe w tym LFS samochód jakim jechali to nowe Scirocco, a w grze jeszcze go OFICALNIE nie ma :P.

Taka dziwna ciekawoska :P lokalna(z moich okolic) mało kto o niej wie

Bodajże w 2006r w mojej lokalnej telewizji emitowali w wiadomosciach jakiś reportaż że dzieci wagarują niż udają się do szkoły, i tam rozmawiali z pewnym dzieciakiem z kafejki internetowej, i jak go zapytano czemu wagaruje a nie chodzi do szkoły, to ten palną :P "Bo w domu nie mam CSa a tutaj jest i tak mogę pograć w moją ulubioną grę"

w Maju 2007 roku ta stacja już nie nadaje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszym wydaniu Głosu Pomorza padają zdania: W kwietniu w Barcelonie jak co roku twórcy popularnej gry komputerowej o futbolu przygotowywali już edycję na nowy sezon. Jedna z twarzy tej gry jest Wayne Rooney.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmie pod tytułem "Posejdon" (to był on na 99%) chłopak grał na PSP, gdzie to było centralnie sfilmowane, wpada na jakiegoś i przeprosiny :D

To był chyba Ratchet & Clank ale pewien nie jestem. :)

Co do "Rodziny zastępczej" był taki okres (całkiem długi) gdy grali w Herosa III

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wydaniu Głosu Pomorza z wczoraj w nagłówku padają zdania: Pos sukcesie polskiej gry Wiedżmin rzesze ludzi, głównie młodych, zainteresowało się tworzeniem gier komputerowych. W Krakowie , przy współpracy tamtejszych uczelni, powstała nawet Europejska Akademia Gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś filmie o napadzie na bank (wybaczcie, tytuł zapomnialem, był jakiś czas temu na Polsacie) jeden z bandziorów gra z jakimś dzieciakiem na bliżej nieokreślonej konsolce przenośnej, być może PSP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.S.T.R. Zamach Na Ostrego - "To nie gra jak w GTA czy SEGA Mega Drive" ;D

W którymś z ostatnich sezonów CSI : New York Linsday (chyba) mówi do Adama żeby sie czymś nie przejmował a on odpowiada że pare godzin w Guitar Hero powinno na to zaradzić (czy jakoś tak). W polskiej wersji lektor zamiast GH powiedział karaoke.xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "E=MC2" jeden policjant gra w dsj 2. Nagle chwali się:

- Skoczyłem małyszem 280 na mamucie.

- Pokaż - odpowiada inny.

- Kurde nie ustałem.

Nie pamiętam jak to dokładnie szło, ale było tam coś takiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ,,m jak miłość,, Łukasz gra w resident evil 5(sic!).po chiwli podzchodzi do niego Marta(jego mama) i pyta:

-Kim ty wolisz grać,kobietą czy mężczyzną??

-Tą laską

-A dlaczego??

-Bo ona jest najlepsza

W następnym ujęciu pocinają sobie razem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...